Puma Buzz Back pack Sırt Çantası

#073581-37

229.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Puma Buzz Backpack Sırt Çantası

Pumanın ürettiği sırt çantalarının arasında en fonksiyonel olanlarından biri olan Puma Buzz Backpack Sırt Çantası, zıt yönlü açılan iki adet fermuar içererek kullanım açısından daha en başta kolaylık sağlıyor. Puma tasarımcılarının teknolojinin gelişimini de göz önünde bulundurarak çalışması doğrultusunda ortaya çıkmış olan Buzz Backpack, içerdiği dizüstü bilgisayar bölmesiyle farkını ortaya koyuyor. Bilgisayarınızın rahatça sığması için hazırlanmış bu bölgeyi elastik astarla kaplayan Puma, böylelikle bilgisayarınızı tozdan ve kirden koruyor. Bölmeleriyle kullanım açısından fark yaratan Puma Buzz Backpack Sırt Çantası, ayrıca ergonomik yapısıyla da sırtınızla bütünleşerek sizi ve vücudunuzu koruyor. Çantanızı kendinize göre özelleştirebileceğiniz bir ayrıntı olan dokuma taşıma sapı sayesinde elde de çok rahat şekilde taşınabilme özelliği mevcut. Oldukça şık tasarımı sayesinde diğer sırt çantalarının arasında bir fark yaratan Buzz Backpack modeli, kullanımınız için özenle tasarımcılar tarafından tasarlanıyor.

Tasarlanırken fonksiyonel olması için çok çaba sarf edilen Buzz Backpack, zıt yönlü iki fermuar kullanarak çantayı açıp kapatırken size oldukça kolaylık sağlıyor.

Dizüstü Bilgisayar veya Tablet Bölmesi

Artık herkes işe yahut okula giderken yanında mutlaka bilgisayarını veya tabletini taşıyor. Kocaman bilgisayar çantalarını yanınızda taşımak Buzz Backpack sayesinde tarihe karışıyor. Tasarımcıların eklediği elastik astarlı bilgisayar bölmesiyle bilgisayarlarımızı gönül rahatlığıyla sırtınızda taşıyabilir ve o ağır bilgisayar çantalarından kurtulabilirsiniz. Okula giderken tabletlerini de yanlarında götürmek isteyen öğrenciler de sırtlarında güvenle elektronik eşyalarını taşıyorlar.

İçerdiği Bölmeler

Çantanın her iki yanında bulunan file cepler, kahve termoslarınızı ve su şişelerinizi taşımak için oldukça ideal bir detay haline geliyor. Oldukça geniş olan bu iki ceple elinizde su şişesi taşımak artık sizin için bir dert olmaktan çıkıyor. Fermuarla çantayı açtığınızda karşınıza çıkan iki küçük cep ise cüzdan, kartlık gibi eşyalarınız için sizi bekliyor. Çantanın derin ana iç bölmesi ise kitap, kıyafet gibi eşyalarınızı koymak için oldukça ideal. Birden fazla kitabı alabilecek büyüklükte olan bu ana iç bölge sayesinde Buzz Bacpack, öğrenciler için de oldukça alternatif bir sırt çantası haline geliyor. Ayrıca çantanın önünde bir adet fermuarlı cep bulunuyor.

Ergonomik Omuz Askıları

Sırt çantası seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerden biri de sırt çantasının askıları oluyor. Tüm gün taşıyacağınız ağırlık vücudunuza eşit derecede dağılmalı ve omuzlarınızı ağrıtmayacak şeklide üretilmeleri önem taşıyor. Puma Buzz Backpack Sırt Çantası, tam olarak bunu başarıyor. Ayarlanabilir, dolgulu omuz askıları sayesinde omuzlarınızı kavrıyor ve yükü vücudunuza eşit oranda dağıtarak yükü olabildiğince çantaya yüklüyor. Öğrencilerin gelişme çağında oldukları düşünülünce, sırt çantasındaki ağırlıkları olabildiğince üzerinden almak içinde bu dolgulu omuz askılarının önemi ortaya çıkıyor. Ayrıca çantanın üst kısmında bulunan dokuma taşıma sapı sayesinde sırt çantasının elde taşınması da mümkün. Bu dokuma sapı da çantayı taşıma için oldukça güvenli.

Diğer Özellikleri:

- Çantanın boyutları 34 x 47 x 17 cm olarak üretilmiştir. Yani yaklaşık 26 litre iç hacme sahiptir.

- Sırt bölgesi için ideal konfor sunan dolgulu arka yüzü ile sırt ve bel sağlığı da ön planda tutulmuştur.

- Reflektörlü Durabase logolu şerit

- Önde fermuarlı cep

- İç malzeme olarak PU sırtlı polyester astar kullanılmıştır.

- Geniş yan file cepler

- Ayarlanabilir kıvrımlı dolgulu omuz askısı

- Dokuma taşıma sapı

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.