Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı

#369863-02

479.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı

Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, şık tasarımı ve tenisten ilham alan konfor alanı ile kullanıcılara oldukça işlevsel bir kullanım alanı yaratır. Bütün özellikleri ile sportif şıklığı rahatlık ile buluşturan bu ayakkabı, günlük kullanım sırasında işinizi kolaylaştırırken aynı zamanda iyi görünmenin verdiği öz güveni de beraberinde getirir. Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, rahatlık ve kaliteden hiç vazgeçmeyen erkeklerin tercih listelerinin en üst sıralarında yer almaya aday bir üründür.

İşlevsel ve Konforlu

Günlük işlerin koşturmacası sırasında uzun saatler boyunca ayakta kalmak ya da yürüyüş halinde olmak mümkündür. Bu süre içerisinde ayakların rahat olması, yaşam kalitesinin artması için önemli bir etkendir. Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, size bu konfor alanını en iyi şekilde yaratır. Hafif yastıklama sistemi, Puma'nın son teknoloji kullanarak özel olarak tasarladığı sağlam ve esnek üst kısmı ile ayağı tam olarak destekler. Uzmanlar tarafından kullanıcıların gün içinde hep konfor içinde hissetmesini sağlamak için özel olarak dizayn edilen Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabını SoftFoam+ çorap astarı, her adımda yumuşak yastıklamanın yanı sıra giyer giymez hissedilen ve uzun süren bir konfor sunar. Böylece ortaya çıkabilecek ayak ve bacak ağrılarının önüne geçmek de mümkün hale gelir.

Şık ve Kaliteli

Tenisin elegan tarzının ön plana alındığı dış görünüşü ile Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, görünüşünde fark yaratmayı seven ve bununla birlikte ayak sağlığı ve rahatlığından da vazgeçmeyen erkekler için en iyi seçim olma özelliği gösterir. Birinci sınıf deriden üretilen bu ayakkabı, gün boyunca ayakta yokmuş hissi yarattığı gibi, her türlü pantolon, şort ve eşofman altı ile bir arada kullanılabilme özelliği ile de size çeşitlilik vadeder. Spor giyim konusunda dünyada çığır açan bir marka haline gelen ve Puma güvencesi ile üretilen Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, sahip olduğu kaliteli, dayanıklı ve stil sahibi görünüm ile bütün kullanıcılardan tam not alan bir üründür.

Siz de Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı modelinin etkileyici özelliklerini keşfederek bu ürünü dolabınızın vazgeçilmez bir parçası haline getirebilirsiniz. Şıklığı, işlevselliği ve kalitesi ile ön plana çıkan bu ayakkabı sayesinde ayırt edici zevklerinizi ortaya çıkarabilir, rahat ederken hep çok şık görünmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı Modelinin Özellikleri

  • Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, SoftFoam+ özelliği ile ayaktaki yumuşak konfor hissini üst düzeye çıkarır.
  • Çorap astar, üründe ilk giyildiği andan çıkarıldığı ana dek kesintisiz bir konfor hissinin oluşmasına olanak sağlar.
  • Tabanda bulunan yumuşak yastıklama sistemi ayağı destekler ve adımları kolaylaştırır.
  • Birinci sınıf deri kullanılarak üretilen üst kısım oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır.
  • İki yanda bulunan Puma Formstrip deseni görünüşünüzde fark yaratacak detayları ortaya çıkarır. Böylece sadeliğin kalite ile bir araya geldiği özel bir görünüm yakalamak mümkün hale gelir.
  • Kauçuk tabanı esnek ve hafiftir. Bu sayede ayağın her bir hareketi sırasında ayakkabı uyum içinde şekil alarak işinizi bir kat daha kolaylaştırır.
  • Bütün özellikler kullanıcıların spor ayakkabıdan maksimum faydayı sağlaması için özel olarak tasarlanmıştır.

Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı, günlük bir spor ayakkabıdan beklenebilecek bütün özellikleri kullanıcılarına sunar. Farkı, kaliteyi ve şıklığı bir arada isteyen tüm erkekler için bu ürün, oldukça etkili ve işlevsel bir seçim olma özelliği gösterir. Siz de Puma Caracal Erkek Spor Ayakkabı modelini tercih ederek Puma'nın ayrıcalıklı dünyasının bir parçası haline gelebilir, doğru seçimleriniz ile girdiğiniz bütün ortamlarda farklı olmanın keyfine varabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.