Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı

#192442-02

499.90 TL 319.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı

Mükemmel konfor ve performans sağlayan yapısal özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, kaliteli tasarımı ile göz dolduruyor. Sahada, hareket halindeyken ya da egzersiz yaparken üstün rahatlık imkanı sunan erkeklere özel ayakkabı, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Dayanıklı donanımı sayesinde hareket özgürlüğüne imkan sunan Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, enerjinin açığa çıkarılmasına ve en iyi şekilde performans gösterilmesine katkıda bulunuyor.

Taban Kısmındaki Kauçuk Bölmeler ile Üstün Konfor

Üst düzey rahatlık için özel olarak geliştirilen yapısı ile ilgi gören Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, taban kısmında bulunan kauçuk bölmeler sayesinde üstün konfor imkanı sunuyor. Tabandaki kauçuk ile ayak üzerinde sağlam bir şekilde çekiş gücü sağlayan ürün, verimli antrenman süreci için gerekli olan zemini hazırlıyor.

SoftFoam Teknolojisi Sayesinde Mükemmel Rahatlık

Kolay kullanım sağlayan elverişli donanım özellikleri ile büyük beğeni toplayan Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, SoftFoam teknolojisi sayesinde mükemmel rahatlık olanağı tanıyor. Atılan her adımda üst seviyede konfor sağlayan taban teknolojisi ile Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, kaliteli bir kullanım için gerekli zemini oluşturuyor. EVA orta taban ve SoftFoam çorap astarı özellikleri sayesinde model, üstün performans için imkan sunuyor.

Sportif Stili Tamamlayan Estetik Tasarım

Elverişli kullanım özellikleri ile kullanıcılardan büyük beğeni toplayan Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı, sportif stili tamamlayan estetik tasarımı ile de göz dolduruyor. Orta ayak kısmında yer alan PUMA Cat logosunun çarpıcı detayları, spor ayakkabısının hem işlevsel hem de şık olmasını sağlıyor. Görselliğinden ve konforundan ödün vermek istemeyen erkeklere hitap eden ürün, kullanıcılar tarafından tam not alıyor.

İşlevsel Kullanım Sağlayan Fonksiyonel Detaylar

Oldukça rahat ve kolay kullanım sağlayan özellikleri ile ilgi gören Puma Enzo Beta erkek spor ayakkabı, fonksiyonel detayları ile ön plana çıkıyor. Tabandaki modern kauçuk yapısı ile mükemmel uyum sağlayan ürün, yüksek verimli antrenman için olanak tanıyor. Özgürce hareket edilmesi için gerekli alt yapıya sahip olan model, işlevsel kullanımı ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Puma Enzo Beta Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Mükemmel konfor ve performans sağlayan yapısal özellikleri.
 • Sahada, hareket halindeyken ya da egzersiz yaparken üstün rahatlık imkanı sunan erkeklere özel ayakkabı.
 • Dayanıklı donanımı sayesinde hareket özgürlüğüne imkan sunan model.
 • Taban kısmındaki kauçuk bölmeler ile üstün konfor.
 • SoftFoam teknolojisi sayesinde mükemmel rahatlık.
 • Atılan her adımda üst seviyede konfor sağlayan taban teknolojisi.
 • EVA orta taban ve SoftFoam çorap astarı özellikleri.
 • Sportif stili tamamlayan estetik tasarım.
 • Koşu ve yürüyüşe uygun tasarım.
 • Spor ayakkabısının hem işlevsel hem de şık olmasını sağlayan, orta ayak kısmında yer alan PUMA Cat logosunun çarpıcı detayları.
 • Estetik ve kaliteli yapısı ile görselliğinden ve konforundan ödün vermek istemeyen erkeklere hitap eden üst düzey tasarım.
 • İşlevsel kullanım sağlayan fonksiyonel detaylar.
 • Oldukça rahat ve kolay kullanım sağlayan donanım özellikleri.
 • Tabandaki modern kauçuk yapısı ile mükemmel uyum sağlayan erkek spor ayakkabısı.
 • Özgürce hareket edilmesi için gerekli alt yapıya sahip olan işlevsel özellikler.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.