Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabı

#364307-21

239.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabı

Escaper Mesh yepyeni bir aktif antrenman ayakkabısı olarak, spor saatleriniz için hazırlanmıştır. Özellikle performans gerektiren antrenmanlarda yumuşak taban yapısıyla keyifli bir performans deneyimi sağlar. İnce file dış kaplaması modern ve düzgün bir görünüm sunar. File olarak tasarlanmış üst kısım aynı zamanda ayağınızın nefes almasına imkân sağlar. Gün boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz yapısı sayesinde ayak konfonuzu ön planda tutar. Taban yapısı, dış kaplama ve tasarımıyla göz dolduran Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabı, koşu ayakkabısı olarak da mükemmel performans gösterir. Sade detaylarla tasarlanmış ayakkabı, göz dolduran hatlarıyla tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Yastıklamalı yapısıyla ayağınızın konforunu düşünür. Spor aktivitesi sırasında ayağınıza destek verir ve ayağınızın hasar görmesine karşı koruma sağlar. Zorlu koşullar altında mükemmel performans deneyimi ve konfor için ideal bir seçimdir.

Propel Foam Yumuşak Yastıklama

Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabı, sahip olduğu taban yapısı ile gün boyunca rahat etmenize olanak sağlar. Zorlu aktivitelerde ayaklarınıza sağladığı destek ile performansınıza katkıda bulunur. Yumuşak yoğunlukta Propel Foam orta taban bileşimi konfor ve çeviklik için her adımda ekstra duyarlık ve hafif yastıklama sunarken, tamamı kauçuk dış tabanı çekiş ve dayanıklılık sağlar. File ve sentetik deri dış kaplaması, ayağınızı desteklerken aynı zamanda ayakkabıya sağlamlık kazandırır. Uzun ömürlü kullanım imkânı, mükemmel dayanıklı yapısıyla kaliteyi ve konforu bir arada verir. Mükemmel yastıklamalı tasarımı, rahat hareket etmenize imkân verir. Spor aktivitelerinde ayaklarınızın rahatlığını sağlayarak spor performansınıza destek olur. Taban kısmında ayağı destekleyen bu özel taban yapısı ile spor sırasında veriminizi arttırmanıza yardımcı olur. Ayaklarınıza sağladığı hareket özgürlüğü ile keyifli bir gün geçirmenizi sağlar.

Kaliteli Malzeme, Mükemmel Tasarım

Yumuşak bir yürüyüş için hafif kalıp döküm EVA orta taban ile ayağınızda ağırlık yapmaz. Uzun süreli ve zorlu spor aktivitelerinde ayağınıza üst düzey konfor ve koruma sağlar. Yüksek taban olarak tasarlanmıştır ve yumuşak özel tabanıyla performansınıza destek verir. Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabının dil kısmına destek veren iç kısım, dilin yana kaymasını önlemeye yardımcı olur. Bağcıklı yapısıyla ayağınızın rahatlığına göre bağcıklarınızı istediğiniz gibi ayarlama imkânı verir. Bağcık kısmında dili destekleyen küçük şerit, ayak konforunuzu sağlamanıza ve ayakkabının tam olarak ayağınıza oturmasına olanak sağlar. Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabının yan kısmında bulunan, markayı simgeleyen klasik Puma şeridi ayakkabıya şık bir görünüm katar. Ayrıca topuk ve dil kısmında yer alan Puma ikonuyla şık görünümünü destekler. Küçük detaylarla sportif şıklığı yansıtan tasarımıyla oldukça dikkat çekicidir. File ve sentetik deri dış kaplama, kauçuk dış taban ile üstün dayanıklılık sunar. Puma Escaper Mesh Kadın Spor Ayakkabı, kaliteli malzelemelerin birleştirilmesiyle oluşturulmuş güçlü performans ve konfor sağlayan yapısıyla göz doldurur.

Diğer Özellikleri

  • İnce file dış kaplaması modern ve düzgün bir görünüm sunuyor.
  • Propel Foam taban yapısı ile konfor ve çeviklik kazandırır.
  • Kauçuk dış tabanı ile çekiş ve dayanıklılık sağlar.
  • File ve sentetik deri dış kaplama ile kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.
  • EVA orta taban yapısıyla yumuşak bir yürüyüş için idealdir.
  • Propel Köpük: Süper yumuşak ve yastıklama ile ayağınıza koruma sağlar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.