Puma Essentials CO Erkek Tişört

#851740-01

109.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: M
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Puma Essentials Erkek Tişört

Dünyanın en hızlı markası olmayı hedefleyen PUMA, geçmişinde de yenilikler, tasarımlar ve olağanüstü tasarımlarla sporculara ve kullanıcılarına önemli deneyimler sunar. Doğadan esinlenip yaratılan markanın logosuna ilham olmuş Puma Cat, yükseğe ve en uzağa sıçrayabilme kabiliyetiyle tanınır. Aynı zamanda ön ve arka patisinin yapısı sayesinde yere sağlam ve etkili bir şekilde basar. İşte öne çıkan bu özellikler, insanların ruh hallerinin yansıması şeklindedir. Bu duygunun yansıtıldığı önemli tasarımlar arasında Puma Essentials Erkek Tişört de yer alır.

Hayatın her alanında, her saniyesinde ve her bir zerresinde; daha hızlı, daha çevik, daha çekici ve daha yenilikçi tasarımların ortaya çıkartıldığı Puma dünyasının Essentials Erkek Tişörtü hem sizi hem de diğerlerini cazibesiyle etkilemeye hazır. İnsan ruhuna seslenebilen Puma tasarımları ile sürekli olarak daha ileriye zıplayabileceğiniz enerjiyi hissetmenize olanak sağlar. Puma Essentials Erkek Tişört üzerine farklı değerler ve yeniliklerle konuşlandırılmış olan PUMA yazısı modern tasarım estetiğini mükemmel bir şekilde, siz kullanıcılarına sunar. Normal kesim şeklinde üretilen tişört, beden ile estetik bir uyum yakalar. Üretimde pamuk jarse kumaşının kullanılmış olması hareket kabiliyetinin kısıtlanmasının önüne geçer. Pamuk jarse kumaş, ister günlük faaliyetlerinizde isterseniz de spor aktivitelerinizde esneklik ve konforu bir arada sunar. Nervür detaylı bisiklet yakaya sahip olan Puma Essentials Erkek Tişört, önemli estetik kaygılar taşıyan detaylara sahiptir. Nervür detaylar yenilikçi ve dikkat çekici bir tasarım zekasına sahiptir. Bisiklet yakanın verdiği güven ve rahatlık sizlerin beğenisini kazanacak şekilde dizayn edilmiştir. PUMA Kayıt No.1 Logo pigment baskı sayesinde markanın logosu uzun süre enerjisini yansıtmaya devam eder.

Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Sporcuların ve tüketicilerin potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedefleyen, dikkat çekici deneyimler sunan Puma Essentials Erkek Tişört, yüksekleri hedefleyen kişilerin tercih etmek isteyecekleri nitelikler barındırır. Pamuk ve elastan kullanılarak üretilen tişört, daha iyi bir dokunma ve temas hissi uyandırır. Normal kesim sayesinde vücuda mükemmel oturan ve sağlam bir duruş sergileyen tişört, vücudun proporsiyonuna doğal olarak uyumludur. Nervür detayının verdiği modern şehir erkeği havasının hissedildiği bisiklet yaka modeli, inovasyon yaratır. Pamuklu yapısı sayesinde; günlük hayatta ve spor yaparken rahatça kullanabileceğiniz, terlemeyi minimuma indiren dokusunu deneyimlemiş olursunuz. Küresel bir spor markası olan Puma bu tür tasarımları ile her zaman öne çıkmayı seven insanlar için bir tercih noktası olur. Vücudun esneklik, rahatlık, konfor ihtiyacına seslenen niteliklerdeki dokunuşlarla Puma Essentials Erkek Tişört, cazibe merkezidir. Günlük rutinleriniz devam ederken, yaşamın her anının tadını çıkarmanız için inovatif çözümler üreten bir zihnin tasarımı olan bu tişört sizlerin memnuniyetini kazanmaya hazır.

Sıçratan, Hızlandıran ve Güçlendiren Detaylar

Puma markasının gücünü yansıtan Puma Essentials Erkek Tişört normal kesim sayesinde rahat hareket etmenizi sağlarken aynı zamanda konforlu bir duruş sağlar.

Pamuk jarse üretim teknolojisi ile birlikte insanların tensel, hareketsel ve duruşsal isteklerinin karşılandığı yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

Puma Essentials Erkek Tişörtte bulunan nervür detaylar, kullanıcıların beğenisini her zaman kazanmış bir tasarımdır. Bisiklet yakanın verdiği rahatlık, nervür detaylarıyla kişilik kazanır.

PUMA Archive No.1 Logo pigment baskı yöntemi ile geliştirilen bu tasarım, klasikliğin köklerini modernizmin ruhuyla birleştirerek gözlere hitap etme şansı yakalar.

Pamuk ve elastan malzemelerinin bir arada başarılı bir şekilde oranlanması Puma Essentials Erkek Tişörtü'nü; daha sağlam, daha estetik, daha kullanışlı ve daha şık kılar.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.