Puma Fierce Strap Leather Fw18 Kadın Spor Ayakkabı

#191155-04

449.90 TL 289.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Fierce Strap Leather Kadın Spor Ayakkabı

Puma Fierce Strap Leather kadın spor ayakkabı, zarif tasarımı ve rahat yapısı ile kadınların dikkatini üzerine topluyor. Ayakkabının ayak rahatlığı ön planda tutularak üretilmesi hem günlük hayatta hem de spor yaparken kullanıma uygun olmasını sağlıyor.

Cesareti Adımlarınıza Taşıyın

Fierce Sleek Women's Sneakers antrenmanınızı yeni bir tarz ve işlevsel antrenman seviyesine taşımanıza olanak sağlıyor. Farklı tasarımı sayesinde klasik spor ayakkabı modellerini tercih etmeyen kadınların tercihi oluyor. Hem durağan hem de fonksiyonel antrenmanlarınızda sizi yarı yolda bırakmayacak olmasının yanı sıra günlük yaşamınızda da rahatlıkla kullanılabilme olanağı sunuyor. Tasarım ayakkabı, cesur kimliği sayesinde şık bir görünüm sunuyor. Fierce Sleek Women's Sneakers, ikonik Fierce silueti için zayıflamış, feminised bir güncelleme sunuyor. Eğitim hareketleri için zonlu lastik ile çekişi optimize eden yeni bir dış taban tasarımıyla tercih nedeni oluyor. Spor ayakkabısı herhangi bir bayan atlet için mükemmel konumda bulunuyor. Gün içerisinde istediğiniz her anı antrenman zamanına dönüştürebilme imkanı sunuyor.

Cazibeli Özellikler

Puma Fierce Strap Leather kadın spor ayakkabısı, özellikleriyle de tüm cazibesini koruyor. Fonksiyonel ve durağan spor aktiviteleri bir arada düşünülerek tasarlanan ayakkabı, ayağınızı tam saracak şekilde tasarlanarak olası darbe ve dinamik hareketlere karşı tam koruma sağlıyor. Ayağınızı tam sarmasıyla burkulma, incinme ya da sakatlanma gibi olumsuz ihtimallerin önüne geçmenizde antrenman sırasında sizin en büyük yardımcınız oluyor. Yenilenen İkonik Silüeti ve CPU kalıplı şekli ile tasarım özelliklerini sergiliyor. Şık burun yapısına sahip, yeni x-band gore over vamp tasarımıyla karşınıza çıkıyor. Fonksiyonel özellikler sunarken ayak sağlığı atlanmayan Fierce Sleek Women's Sneakers iç ve dış kısım desteği için sahip olduğu yükseklikler ile modern orta taban tasarımıyla ön planda yer alıyor. Optimize edilmiş çekiş için yeni dış tasarımı da dikkat çekici özellik taşıyor. Puma Fierce Strap Leather kadın spor ayakkabısının tasarımında antrenman hareketlerinde destek olması için bölgesel destekler yer alıyor. Pratik giyim imkanı sunan spor ayakkabı yaşamınızı da kolaylaştırarak size rahat kullanım olanağı sunuyor. Kolay giyip çıkarabilmeniz için dili ve topukta çekme halkası bulunuyor. Böylece kısa bir süre içerisinde sizi antrenmanınız için hazır hale getirebiliyor. Puma, Fierce Strap Leather'ın sahip olduğu üstün kaliteli sayası ve şık detaylarıyla daha iyisini üretene kadar bugüne kadar yapmış oldukları en iyi Fierce olduğunu savunuyor. Bunca pozitif özelliği bir arada barındıran Fierce Strap Leather ile tanışmalısınız.

İçi Dışı Sportif Tasarım

Puma Fierce Strap Leather kadın spor ayakkabı özellik ve fayda açısından da fark yaratmaya devam ediyor. Puma'nın Fierce modeli özel şeritli dış kaplamalı kapama üstün bir uyum sunarken ayakkabının boğazındaki PUMA logolu lastik dili sabitleyerek destekleyici bir uyum sağlıyor. Stabilite açısından yan yana hareketleri desteklemesi için yan ve ortalarda ilaveten kalınlaştırılmış topuk ön planda yer alıyor. Kavrayış açısından değerlendirildiğinde sağlam kauçuk dış taban yivleri, sizi ağırlaştırmadan tam yer teması ve çekişi sağlıyor. Hareket kabiliyeti olarak dış tabandaki pivot noktası kolay 360-derece harekete izin verirken, tam-boy fleks yiv, hızlı ve dinamik çok-yönlü hareket sağlıyor.

Üstün kaliteli yumuşak deri dış kaplamasına sahip Fierce kolay giyilebilen yapı ve kauçuk dış tabanı ile kadınların tercihi olmaya devam ediyor.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.