Puma Flex Essential SL Fw18 Erkek Spor Ayakkabı

#365269-06

399.90 TL 259.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı

Spor ayakkabıları, en eğlenceli erkek ayakkabı modellerinden biri olarak biliniyor. Parlak renkler, neon vurgulu olanlar veya daha nötr, tek renkli olanlar ya da her ikisi birlikte olan modeller gibi pek çok çeşidi bulunuyor. Çünkü söz konusu spor ayakkabılar olunca seçimler çok daha özgür ve benzersiz hale geliyor. Spor ayakkabılar; fonksiyonel, konforlu ve dayanıklı olması nedeniyle günlük hayatta da çok sık tercih ediliyor. İyi görünümler, renkler ve tasarım gibi diğer özellikleri ile Puma spor ayakkabılar, moda açısından farklı bir segment yaratmada etkili oluyor.

Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı, koşu ayakkabısı olarak tasarlanan yapısı, dayanıklılığı ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. Çok sayıda koşucu koşmanın yanı sıra çeşitli aktiviteler için Flexracer'ı kullanıyor. Değişen hızlarda farklı mesafeleri yönetebilmeyi sağlayan hafif bir ayakkabı olarak değerlendiriliyor.

Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabının Genel Özellikleri

  • Yumuşak sentetik deri üst ile ayağı tam kavramasına rağmen rahatsızlık hissiyatı yaratmıyor.
  • 4D Fit teknolojisi ayaklarınızı nefes alıyor ve ekstra destek sağlıyor.
  • SoftFoam konfor ayaklarınızı sürekli taze tutuyor.
  • Dantel kapatma ile sentetik derinin birleşimi oldukça şık görünüyor.
  • İz bırakmayan kauçuk taban ile koşu ve hareket esnasında kolaylık sağlanıyor.
  • Sofistike tasarım, gündelik kullanım için de harika bir seçenek yaratıyor.

Yüksek Performans ve Esneklik

Sporcuların koşu ve diğer aktivite performanslarında kullandıkları ayakkabıların yapısı, kalitesi, esnekliği, dayanıklılığı ve tutuşu büyük önem taşıyor. Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı, koşu ayakkabısı olarak tasarlanması nedeni ile ayaklarda mükemmel rahatlık ve hareket esnekliği sağlıyor. Tamamen yeni esnek, hafif koşu ayakkabısı yapısı ile yalnızca sporcuların değil aynı zamanda günlük kullanıcıların da ilgisini çekiyor. Yumuşak yoğunluk PropelFoam orta taban bileşimi, her adımda rahatlık ve çeviklik için üstün bir yastıklama sağlarken, kauçuk bölmeler size gerekli tutuşu sağlıyor.

Gün İçinde Nefes Alan Ayaklar

Spor ayakkabı tercih etmek ile ilgili en spesifik problemlerden biri de ayakların içeride nefes alamaması ve dolayısı ile oluşan kötü kokular olarak biliniyor. Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabının 4D Fit teknolojisi, ayaklarınızın nefes almasını sağlıyor. Üstelik günden güne kullanıma bağlı oluşması muhtemel kötü kokuların da önüne geçiyor. SoftFoam özelliği ise konforu ayaklarınızda taze tutuyor. Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabının örgü üstü, serin bir çalışma sağlıyor..

Kalite ve Şıklığın Birleşimi

Spor ayakkabıların teknik özellikleri, sporcular tarafından dikkat ile seçilse de günlük hayatta da sıklıkla tercih ediliyor. Bu nedenle, konforun yanı sıra estetik görünüm de öne çıkıyor. Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı, temiz ve modern görünümü ile pek çok kıyafet ile uyum sağlıyor. Üstelik, koşu ayakkabısı olarak tasarlanmasının verdiği esneklik, hareket kabiliyeti, rahatlık ve konfor da günlük hayatın koşturmacasında ekstra avantaj sağlıyor. Hem klasik hem de spor görünümler için Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı modelini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sofistike görünümü ile fark yaratmak ya da hareket kabiliyeti, dayanıklılığı, esnekliği, uyumu ve konforu ile gerçek bir koşu ayakkabısı performansı elde edebilmek için barcin.com üzerinden Puma Flex Essential SL Erkek Spor Ayakkabı modelini satın alabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.