Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı

#105548-01

449.90 TL 289.90 TL

İndirim avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı

Alman spor giyim devleri arasında bulunan Puma, Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı ile halı sahada erkeklere maksimum performans sağlıyor. Suni çim sahada ya da sert yüzeylerde gerçekleştireceğiniz tüm antrenmanlarınızda hızınızı artırmak ve en iyi olmanıza yardımcı olmak için üretilen Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, ayağınıza tam anlamıyla uyum sağlayacak özel tasarımıyla futbolseverlerin beğenisini kazanıyor. Ayağınıza rahat hareket imkanı sunarken sahalarda yüksek performans sergilemenize olanak sağlayan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, sahadaki top hakimiyetinizi de en iyi şekilde geliştiriyor.

Halı Sahada Maksimum Performans

Halı sahada, futbolcuların elinden gelenin en iyisini oynamaları için tasarlanan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, ayağınız için gereken güveni maksimum olarak sağlıyor. Bu devrim niteliğindeki halı saha ayakkabısı, ayağınızı saran tasarımı ile sahada diğerlerinden daha hızlı olmanıza olanak sağlarken, top hakimiyetini de maksimumda geliştirmenize yardımcı oluyor. Kauçuk çivili halı sahaya uygun alt taban yapısı saha ile bütünleşerek, maksimum tutuş sergilemenizi sağlıyor. Halı saha maçlarında gerçekleşen sakatlanmaları minimuma indiren Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, konfor ve sağlıklı tutuş özelliği sayesinde, halı saha deneyimini kullanıcılarına güvenle sunuyor.

Sahada Maksimum Hız ve Yüksek Kontrol Gücü

Oyun süresince üstün top kontrolü sunan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, sahada size maksimum çeviklik sunarken, hafifliği ile oyun performansınızı ikiye katlamanızı sağlıyor. Sert doğal yüzeylerde ve suni çim sahada kullanıma uygun olan Puma Future Erkek Halı Saha Ayakkabı; hafiflik, konfor ve dayanıklılık özellikleri ile futbol severlere uzun süreli kullanımı garantiliyor. Yumuşak ve dayanıklı sentetik malzemeden üretilmiş dış yüzeyi ve ayağınızı bir bütün halinde saran yapısı ile diğer halı saha ayakkabılarından ayrılan bu ürün, rakipleriniz karşısında size maksimum güven veriyor.

Sahaya Yakışan Güvenilir Tasarım

Ayağınıza tam oturan tasarımı ile sahada olağanüstü top teması sunan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, ayağınızın topa değdiği her an hafifliği ile mükemmel konfor sunuyor. Ayağınızda sanki bir şey yokmuş hissi veren Puma Future Halı Saha Ayakkabı, destekli yapısı ile ayak bileğinizi olası sakatlanmalara karşı güvenle koruyor. Sahada olduğunuz süre boyunca performansınızı üst seviyelere taşıyan bu ürün, teknik özellikleriyle size halı sahada keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefliyor. Puma'nın en çok tercih edilen halı saha ayakkabı modelleri arasında yer alan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, güvenilir ve dayanıklı tasarımı ile sahalarda adından çok söz ettiriyor.

Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı Genel Özellikleri

 • Puma Future 19.4 TT Erkek Ayakkabı, halı sahada rahatlık için üretildi.
 • Ayakkabının yan tarafında ve dilinde bulunan Puma Formstrip logosu, sahalarda daha atletik görünmenizi sağlıyor.
 • Dayanıklı malzeme kalitesi ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.
 • Sert doğal yüzeylerde ve yapay çimde kullanıma uygun
 • Düşük profil, çoklu kramponlu kauçuk dış taban
 • Futbol tutkusuna maksimum destek sağlayan Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı, ayağınıza maksimum uyum sağlayarak yüksek performans göstermenize yardımcı oluyor.
 • Puma Future 19.4 TT Erkek Halı Saha Ayakkabı sert doğal yüzeylerde ve suni çim sahada kullanıma uygundur.
 • Puma Halı Saha Ayakkabısı'nın fiziksel yapısı ayağınızın anatomik şekline uyum sağlarken, rahat hareket imkanı sunuyor.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.