Puma IGNITE Limitless 2 Erkek Spor Ayakkabı

#191293-09

729.90 TL 549.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma IGNITE Limitless 2 Running Erkek Spor Ayakkabı

Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı, modern sporcular için özel olarak tasarlanmış gelişmiş bir koşu ayakkabısıdır. Sade tasarımı sayesinde hem yoğun antrenmanlarınız için hem de günlük tarzınız için tamamen uygun bir modeldir. Modern ve sade tasarımı sayesinde en her türlü kullanımınız için mükemmel uyum sağlar. Yeni patik yapısı sayesinde ayağı sıkıca tutar ve kavrama gücünü arttırır. Böylece ayağınız ile mükemmel bir uyum sağlayan Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı, sizlere en üst performansı sunar.

Patik Yapısı ile Gelişmiş Kavrama Gücü

Sporcular için tasarlanan patik yapılı Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı nefes alan bir yapıya sahiptir. Ayrıca Gelişmiş bir neopren şekli olan dört yönlü streç Ariaprene'den oluşur. En yoğun antrenmanlarda bile sizlere üstün performans sunar. Nefes alan yapısı sayesinde performans sırasında olası terlemelerde ayaklarınızın kuru kalmasına yardımcı olur. Hem ayaklarınız için hem de spor ayakkabı için oldukça önemli olan nefes alan yapı, sağlıklı bir kullanım sağlar. Güncellenmiş bootie yapısı vardır. Koşu antrenman performanslarınızı arttırmak için tüm ihtiyacınız olan özellikleri içerisinde bulundurur. Modern her sporcu için mükemmel Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabısı teknik koşu ve modern sokak modası tavrının füzyonunu sunuyor. Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı tarzınızı tamamlayan bir tasarıma sahiptir. İnce detayları ve şık yapısı modern sokak kıyafeti tutumu ile birleşir.

Köpük Taban Yapılı Spor Ayakkabı

Koşu ayakkabılarında oldukça önemli olan taban yapıları bu modelde özel olarak geliştirilmiş birçok teknolojiye sahiptir. IMEVA orta taban da kullanılan özel bir teknolojidir. Hafif ve rahat kullanım için geliştirilmiş orta tabandır. Bunun sayesinde ayağınıza ekstra yük binmez. Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı antrenmanlarınız sırasında ayağınızda yokmuş hissi yaratır. IGNITE ise özel topuk kafesi ile topuğunuza ek destek sağlar. Topuğunuzu platformun üzerine kitleyerek stabilize eder. TPU-Kurim ortak ayak kafesi de benzer şekilde ayağınızın orta kısmına ek destek sağlar. Bu özellikler sayesinde zemine saha güvenle basmanız sağlanır. Ayrıca oluşabilecek baskıların önüne geçilir ve daha konforlu bir kullanım sunar. Zemin ile olan teması desteklemek adına kauçuk dış taban kapları size üst düzey bir tutuş sağlar. Her türlü zeminde performansınızı arttıran bir özelliktir. Takım üst hattında ise yüksek parlaklıkta TPU mücevher parçası vardır.

Puma IGNITE Limitless 2 Running Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

 • Patik yapısı ile ayağınızı tam kavrayarak mükemmel bir uyum sağlar.
 • Teknik koşu ve modern sokak modası tavrının füzyonu
 • Güncellenmiş bootie modeli
 • Tam yer teması ve kavrama sağlayan kauçuk dış taban yivleri
 • Sade ve modern tasarımı ile günlük tarzınıza uyum sağlar.
 • Nefes alan özel yapısı sayesinde ayaklarınızın serin ve kuru kalmasına yardımcı olur.
 • Ayağınıza tam oturan yönlü streç nefes alabilen neopren formu vardır.
 • IMEVA ayakkabının hafif ve rahat kullanımı için geliştirilmiş bir orta tabandır.
 • IGNITE yapısı ise topuğunuza ekstra stabilizasyon sağlar ve destekler. Böylece hareket kabiliyetinizi arttırır.
 • TPU-Kurim orta ayak kafesi ve koruma için TPU topuk klipsi bulunur. Koşu antrenmanlarınızda kavrama gücünü arttırarak performansınızı üst noktaya taşır.
 • Spor ayakkabının üst hattı boyunca yüksek parlaklıkta ve tam uzunlukta TPU mücevher parçası yer alır.
 • Vampanda ise TPU kalıplı olarak kullanılan bir adet PUMA logosu yer alır.

Özgün tasarımlarıyla sık tercih edilen bir marka olan Puma, günlük spor ihtiyaçlarınız için pek çok alanda sürdürülebilir birçok yenilik ortaya koyan üretim yapısıyla dayanıklı ve kaliteli spor ayakkabı modelleri geliştiriyor. Kaliteli işçiliği ile sağlıklı bir üretim modeline sahip olan Puma, spora ve sporculara verdiği destek ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Puma’nın koşu için özel olarak ürettiği Puma IGNITE Limitless 2 Running erkek spor ayakkabı modeline Barcin.com ile hemen sahip olabilirsiniz. Tek tıkla spor hayatınızı kaliteli ve konforlu bir forma sokabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.