Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı

#306445-03

609.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı

Mercedes-Benz'in sahip olduğu Birleşik Krallık merkezli Formula 1 takımı Mercedes AMG Petronas otomobillerinden ilham alan orijinal Puma Drift Cat Spor Ayakkabı serisi, her yineleme ile güçlenmeye devam ediyor. Serinin en gözde ve özel modellerinden olan Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı, başarılı Drift Cat 5 Ultra'nın güncellenmiş bir versiyonu olarak birçok yeniliği stiliniz ile buluşturuyor. Bu ayakkabıyı gören herkesin aklından aynı cümle geçiyor: "Her otomobil yarışı hayranının dolabında mutlaka olması gereken bir parça!"

Mercedes AMG Petronas Ne İse, Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı da O!

Mercedes AMG Petronas yarış arabalarının birçoğu, inanılmaz görünümlere ve özelliklere sahip. Hepimizi pistlere çekecek ve televizyon ekranlarına kitleyecek kadar büyülüler. Mercedes AMG Petronas arabaları, yalnızca eşsiz tasarımıyla akılları çelmekle kalmıyor, aynı zamanda sportif gövdelerinin altına gizlenen etkileyici güç ile de araba sevdalılarının gönüllerinde taht kuruyor. Tıpkı Puma markası gibi! Puma, araba meraklılarına özel geliştirdiği orijinal Drift Cat spor ayakkabılar sayesinde hem yüksek kaliteli yapı hem üstün konfor hem de inanılmaz bir şıklık vadediyor. Mercedes AMG Petronas'ın yarış arabalarında sunduğu ne ise, Puma'nın da Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı modeliyle sunduğu da o!

Daha Güçlü ve Kesinlikle Daha Göz Alıcı

Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı, her güncelleme ile gücüne güç katmaya devam ediyor. Bu özel ve yenilenmiş modelde Puma, ayakkabının üst kısmını daha güçlü olacak şekilde üretti. Yeni bir lazer kesim tasarım ise bu güce eşlik ediyor. Ancak bu koleksiyonun bambaşka belirleyici özellikleri de var: Yüksek kaliteli yapısı, diğer tüm spor ayakkabıları unutturmaya aday konforu, tıpkı Mercedes gibi şık, elit çizgileri ve Mercedes AMG Petronas'ta olan renk unsurları Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı'yı özel kılıyor.

Bir Spor Ayakkabı ile Bir Yarış Arabası Bir Araya Gelirse...

Puma, Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı'da her yarış hayranının gönlünü çalacak bir dizi yeniliği ayaklarınıza getiriyor. Mercedes AMG Petronas tasarımlarının borçlu olduğu küçük ama önemli detayları Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı ile buluşturdu. Yeni sentetik üst kısmı, dinamik lazer kesim yönteminin modernliğine sahip. Sahip olduğu logolar ise yarış hayranlarına özel. Spor ayakkabının sol tarafında bulunan Mercedes AMG Petronas logosu, sağ tarafında bulunan Motorsport logosu ayakkabının değerini gözler önüne seriyor. Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı'nın aynı zamanda parmak, dil ve tabanında Puma Cat logoları bulunuyor.

Rahat Olmayan Sürücü Yarışı Kazanamaz: Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı ile Maksimum Konfor

Bir yarış arabası ne denli güzel ve güçlü olursa olsun, sürücüsünü rahat hissettirmezse yarışı kazanamaz! Bu gerçekten yola çıkan Puma, bir yarış arabasında olması gereken en önemli özelliklerden biri olan rahat kullanım özelliğini Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı'ya taşıdı. Örneğin; bir yarış arabasında olması gereken güçlü yol tutuşuna artık Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı da sahip. Yani Puma, yenilenmiş bu modelinde daha güçlü kavrama için kauçuk taban kullandı. Ayağa tam oturması ve sizi maksimum rahatlıkta hissettirmesi için yapılan güncelleme ise ayakkabının iç formunda gizli. Yeni dantel kapatma, Puma Mercedes AMG Petronas Drift Cat 5 Ultra II Erkek Spor Ayakkabı'nın ayağınıza tam oturmasını sağlayacak ve size yüksek konfor sunacak.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.