Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı

#365534-03

629.90 TL 409.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı

Kadınsı çizgilere sahip Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, stilinizde size yeni ilhamlar vermek için geliyor. Özellikle taytlar ile yaptığınız kombinlerinize çok yakışacak Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, feminen çizgisiyle tüm bakışları üzerinde toplayacak ve sizi farklı hissettirecek. Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı; tasarım, rahatlık ve işlevselliği bir araya getirir. Sizi bir balerin gibi hissettirecek Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı ile sokaklarda süzülmeye hazırlanın!

Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı ile Bir Balerin Gibi Hissedin

İnceliğe ve zarafete önem veren kadınlar için Puma kalitesi ile üretilen Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, ayaklarınızı zarif bir görünüme kavuşturuyor. Özellikle dış görünümüne ve rahatına özen gösteren kadınların kullanmaktan asla vazgeçemeyeceği bu Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı modeli, şık ve rahat bir spor ayakkabıdan beklentilerinizin daha fazlasını vadediyor. New York Şehir Balesi'nin ünlü ve zarif balerinlerinden ilham alan Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, tıpkı zarif bir bale ayakkabısı gibi dizayn edilmesiyle son zamanların en büyük favorisi!

Bale Ayakkabısı Spor Ayakkabı ile Birleşti

Yumuşacık saten benzeri dış kaplaması ile son yılların modasına ayak uyduran Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, elastik ve ayağı tam olarak kavrayan orta taban kayışları sayesinde ayak hareketlerinizi destekler. Kesiminde kullanılan çorap tasarımı, spor ayakkabının ayak hareketlerinize verdiği desteği artırır. Dahası, Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, ayağı iyi kavrayan bağcıklı kapanma özelliğine sahip olmasıyla işlevsel bir spor ayakkabıdan bekleyeceğiniz her şeyi size sunar. Orta taban kayışları, çorap kesimi ve bağcıklı kapanma özelliği gibi önemli üç şartı bünyesinde toplayan Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı ile hareketleriniz maksimum seviyede desteklenecek, size de geriye bu rahatlığı hissetme keyfi kalacak.

Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı'da; Tasarım, İşlevsellik ve Rahatlık Bir Arada

Zarafeti ve inceliği bir spor ayakkabıda buluşturan Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, stilinize daha fazla tarz katmak ve size boyunuzu olduğundan daha uzun gösteren ek destek sunmak için elastik orta taban kayışları ile dizayn edilmiştir. Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı, şıklığın yanında rahatlığına da önem veren kadınlara, tüy kadar hafif bir performans deneyimi yaşatmak için enjeksiyon kalıplı etilen-vinil asetat orta taban kullanılarak üretilmiştir. Kış aylarında ayakları daha iyi koruyan, karda/kaygan zeminlerde kaymayı engelleyen ve aynı zamanda günlük hayatı kolaylaştıran kauçuk dış taban Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı'nın önemli özelliklerindendir.

Puma Muse Satin Kadın Spor Ayakkabı Modelinde Öne Çıkan Özellikler

 • Saten benzeri dış kaplama
 • Kolay giyilen esnek yapı
 • Ayakkabı dilinde PUMA Cat logosu
 • Zarif ve ince çizgilere sahiptir.
 • Bale ayakkabısından ilham alınarak tasarlanmıştır.
 • Ayağınızı daha zarif gösterirken tarzınıza yeni bir soluk da getirir.
 • Tayt, dar kot pantolon gibi kombinlerinize tam uyum sağlar.
 • Orta taban kayışları, çorap kesimi ve bağcıklı kapanma özelliği sayesinde ayaklarınızı tam olarak kavrar.
 • Stilinize tarz katacak ve ek destek için elastik orta taban kayışları.
 • Enjeksiyon kalıplı etilen-vinil asetat orta tabanı ile tüy kadar hafif bir performans deneyimi yaşatır.
 • Kauçuk dış tabanı sayesinde ayaklarınızı daha iyi korur, kaymaz.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.