Puma Pacer Next Cage SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#365284-08

429.90 TL 279.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı

Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, ayağı sımsıkı saran dış kaplaması ve destekleyici kafes sistemiyle performansınızı ikiye katlıyor. Nefes alabilen dış yapısı sayesinde giyildiğinde ferahlık ve rahatlık sağlayan ürün, gün boyu üstün performans sunuyor. Son derece şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplayan erkek spor ayakkabı; yalnızca koşu, spor, yürüyüş gibi aktiviteler sırasında değil, antrenman öncesinde ve sonrasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Çorap model görünüşünün yanı sıra kolay giyilebilmesiyle de öne çıkan Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, tüm tasarım özellikleriyle en iyi performansı yakalamanıza yardımcı oluyor.

Ayağı Sımsıkı Saran File Dış Kaplama ile Üst Seviye Rahatlık

Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı'nın file dış kaplaması ayağınızı sarıyor ve rahatlığınızı artırıyor. Gün boyu kullanımda bile sizi rahatsız etmeyen ürün, bağcık tasarımlı orta ayak kafes sistemi sayesinde de dikkatleri üzerine topluyor. Tüy hafifliğindeki orta tabanı sayesinde Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabılar, gelişmiş enerji geri dönüşü sağlıyor ve üst seviye yastıklama ve destek sunuyor. Ayağı en iyi şekilde kavrayan ayakkabılar, tutuş performansını da üst seviyelere çıkarıyor.

Çorap Benzeri Model ve Kolay Giyilen Yapı

Kolay giyilip çıkarılabilen Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, ayakkabıdan ziyade çorap hissi verdiğinden giydiğiniz zaman sizi asla rahatsız etmiyor. Dayanıklılık ve tam yer teması sağlayan kauçuk dış tabanı ile de ürün; yürüyüş, koşu ve diğer aktiviteler sırasında zemin hakimiyetinizi en yüksek seviyelere çıkarıyor. Orta taban desteği ile de ayağınızı ağrıtmayan spor ayakkabılar, sizlere gün boyu konfor ve üstün performans sağlıyor. Aynı zamanda nefes alabilir tasarımı sayesinde Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, ayaklarınızın hak ettiği rahatlığı ve ferahlığı sizlere sunuyor.

EVA Orta Taban ile Yumuşaklık ve Hakimiyet Bir Arada

Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, EVA (etilen-vinil asetat) orta tabanı sayesinde gelişmiş bir enerji geri dönüşü sağlıyor. Rahatlığınızı artıran bu taban, dayanıklılığı da güçlendiriyor ve tam yer teması sunuyor. Aynı zamanda Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, özel bağcık tasarımlı termoplastik poliüretan kafes orta ayak desteği ile de ayağınızı en iyi şekilde kavrıyor. Böylece daima rahatlık ve yüksek performans sağlanıyor. Tüm tasarım özellikleri ve daha fazlasıyla Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, hak ettiğiniz performansı sizlere sunuyor.

Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Genel Özellikleri

  • Puma Erkek Spor Ayakkabı, ayağı sıkıca saran file dış kaplaması ile daima rahatlık sunar.
  • Destekleyici özel bağcık tasarıma sahip orta ayak kafes sistemiyle ayağı en iyi şekilde kavrar ve uyum sağlar.
  • EVA orta tabana sahip olan ürün, hafiflik ve konfor sunar, üstün enerji geri dönüşü sağlar.
  • Kauçuk dış tabanı sayesinde Puma Pacer Next Cage Erkek Spor Ayakkabı, üst seviye dayanıklılık ve tam yer temasına olanak tanır.
  • Kolay giyilip çıkarılabilen yapısıyla çorap hissi veren ürün, gün boyu kullanımda bile rahatsız etmez.
  • Modern ve şık tasarımıyla yalnızca spor, koşu ve yürüyüş gibi aktivitelerde değil, antrenman öncesi ve sonrasında da giymenize olanak tanır.
  • Nefes alabilen yapısıyla daima ferahlık sağlayarak ayaklarınıza onların hak ettiği rahatlığı sunar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.