Puma Platform Slide Bold SS18 Kadın Terlik

#367064-01

209.90 TL 139.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Platform Slide Bold Kadın Terlik

Son derece zarif ama bir o kadar da güçlü duruşuyla Puma Platform Slide Bold Terlik ayağınızın rahatlığını ön planda tutarak tarzınızı bir üst seviyeye taşır. Dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemesi ile uzun süre bu konforu ayaklarınızda hissedebilirsiniz. Hem antrenman sonrasına hem de şehir modasına uygun tasarımı sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Rahatlığı Ayaklarınızda Hissedin

Özel kalıplı yumuşacık tabanı ve ayağı kavrayan kalın, dolgulu kayış yapısıyla her adımınızda size rahat bir his sunar. Tek ve kalın kayışının altındaki dolgusu ile suni deri kayışın ayağınıza rahatsızlık vermesini önler. Hareket halindeyken ayaklarınıza konfor sağlar. Puma Platform Slide Bold Terlik, ayaklarınızın terlik içindeki rahatlığını dikkate alarak Puma kalitesiyle tasarlanmıştır. Bir terlikte rahatsızlık verecek tüm alanlar için hem kullanışlı hem de tarz çözümler üretilerek her alanda özgürce adımlar atmanız için konforlu bir tasarım sağlanmıştır.

Ayaklarınızın Sağlığına Önem Verin

Ayakkabı alırken daha çok dikkate alınan ayak sağlığı konusu, terlik seçiminde göz ardı edilebiliyor ancak ayağınıza uygun olmayan terlikler de ayak sağlığınızı tehdit eder. Puma Platform Slide Bold Terlik'in özel kalıplı yumuşak tabanı ayak yapınıza uyum sağlayarak sağlıklı ve rahat adımlar atmanıza yardımcı olur. Tabanın rahatlığı dışında diğer bir konu olan terliğin malzemesi de ayak sağlığınız için önemli bir konudur. Hem dış hem de iç malzemesiyle Puma kalitesini yansıtan Platform Slide Bold Terlik uzun süre dayanıklılık sağlarken, ayaklarınızın hassasiyetine önem verir. Kaliteli malzeme seçimiyle ayaklarınızın nefes almasını sağlar.

Güçlü Adımlar Atın

Puma Platform Slide Bold Terlikler, terliklerin dayanıksız yapısından dolayı çabuk deforme olması problemine çözüm sunar. Platformlu dış tabanı ve özel dokulu dış yüzeyi sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz. Özel dokulu dış yüzeyi terliğin daha dayanıklı olmasını sağlar. Bu sayede ister ıslak ister kuru zeminde kullanın, terliğin yapısı kendini korur, çabuk deforme olmaz. Ekstra tutuş sağlayan tabanı ise hareketlerinizi güvenli hale getirir. Tek sezon değil her sezon rahat ve güçlü adımlar atmanızı sağlar.

Modaya Ayak Uydurun

Son zamanlarda terliklerin günlük kullanımdaki alanları iyice arttı. Yaz aylarının vazgeçilmez parçası olan terlikler, değişik tasarımlarıyla tarzınızı ortaya koymayı sağlarken sıcak günlerde kapalı ayakkabıların verdiği bunaltıcı etkiden sizi kurtarıyor. Sadece antrenman sonrası kullanıldığı düşünülen spor terlikler sokak modasının bir parçası haline geldi. Şehrin sokaklarında, plajlarda sıkça rastladığımız bu akıma Platform Slide Bold Terlik ile rahatlığınızdan ödün vermeyerek ayak uydurun. Sade görüntüsü ama platform tabanın verdiği güçlü duruşuyla tarzınızı yansıtın.

Puma Platform Slide Bold Kadın Terlik Genel Özellikler

Üzerinde Puma logosu baskısı ile tarzını yansıtan, içi dolgulu yapısıyla rahatlık etkisini artıran suni deri kayışı.

Özel kalıbı ile hareket halinde yumuşacık bir his sağlayarak her zaman rahatlığınızı ve ayağınızın sağlığını ön planda tutan iç tabanı.

Hem spor hem şık görüntüsü ile her alanda kullanışlı ve rahat tarzı.

Güçlü bir duruşu destekleyen, sağlam adımlar atmanıza yardımcı olan platformlu dış tabanı.

Hareketlerin güvenli hale gelmesi için ekstra tutuş sağlayan tabanı.

Çabuk deformasyonu engelleyen, dayanıklılığı artıran ve her alanda rahatlıkla kullanım sağlayan özel dokulu dış yüzeyi.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.