Puma St Activate Erkek Spor Ayakkabı

#369122-01

369.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
5 RENK

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı

“Daima Daha Hızlı” sloganıyla yola çıkan Puma, tam 71 yıldır sadece en hızlı sporcular için değil, ‘imkânsız’ kelimesini kabul etmeyen herkes için ürettiği ayakkabılarla, kullanıcılarına ayakkabının da ötesinde bir hayat tarzı sunmayı hedefliyor. Yeni modellerini de bu iddialı hedefi temel alarak tasarlayan Puma’nın erkek spor ayakkabı ürünlerinden ST Activate Erkek Spor Ayakkabı, “Daima Daha Hızlı” sloganını yaşam tarzı haline getiren ve hep daha iyisini hedefleyip onlara koşarken sınır tanımayanlar için şıklık, tasarım, rahatlık ve konforu bir araya getiriyor.

Klasik ve Modern Detayları Buluşturan Sade ve Hafif Tasarım

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı'nın; file üst yüzeyi, anatomik softfoam iç tabanı ve hafif EVA köpük tabanı ayağınızı kusursuz bir şekilde sarıyor ve her adımınızda ayağınızla mükemmel bir ahenk içerisinde hareket ediyor. Hafif ve konforlu özelliklerine uygun sade tasarımıyla ise hayatınızın her anına kolaylıkla uyum sağlıyor.

Nefes Alan File Üst Yüzey

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı'nın file üst yüzeyi hem günlük kullanımınız sırasında hem de spor yaparken antrenmanlarınız sırasında ayaklarınızın gün boyu rahatça nefes almasını sağlıyor. Aynı zamanda özenle tasarlanmış bağcıkların da etkisiyle, ayakkabının adeta bir çorap gibi ayağınızın şeklini alarak sarmasına ve ayağınıza rahat bir şekilde oturmasına da yardımcı olduğundan benzersiz ve ferah bir konfor deneyimi sunuyor.

Yumuşak ve Anatomik Softfoam İç Taban

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı'nın Softfoam iç taban yapısı, ayak tabanınızın her bir noktasını optimum şekilde desteklerken, konforlu ve yumuşak dokusu ile her adımda yumuşak ve hafif bir his uyandırarak, adımlarınızı bulutların üzerinde atıyormuşçasına bir rahatlık sağlıyor.

Konforlu ve Dayanıklı EVA Köpük Taban

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı'nın kullanıcı dostu tasarımını, dayanıklılığı ve sıra dışı dokusuyla modern spor dünyasının vazgeçilmez materyali haline gelen EVA köpük taban tamamlıyor. EVA köpük, ayakkabının tabanını sağlamlaştırmakla kalmıyor; aynı zamanda hafif oluşu ile spor ayakkabının konforlu dizaynı ile bütünleşirken, darbeleri emme özelliğiyle de en aktif antrenmanlarda bile ayak sağlığını ve güvenliğini korumaya yardımcı oluyor.

Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabının Genel Özellikleri

 • Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı, 71 yıldır “Daima Daha Hızlı” sloganının temelinde hep daha yenilikçi ve daha konforlu tasarımlar yapmayı ilke edinen, dünyanın önde gelen spor markalarından Puma tarafından özenle tasarlandı.
 • Hafif ve dayanıklı materyallerle tasarlanmış modern ve klasik detayları harmanlayan Puma ST Activate Erkek Spor Ayakkabı hayatınızın her anında konfor sağlar.
 • Sade ve şık tasarımıyla hem günlük kullanımınız hem de günlük aktiviteleriniz için ideal bir tercihtir.
 • Tasarımında kullanılan file, softfoam ve EVA köpük gibi hafif ve dayanıklı malzemeler sayesinde ayağınızda ayakkabı yokmuşçasına rahat bir deneyim sunar.
 • Benzersiz file üst yüzeyi ile ayaklarınızın gün boyu nefes almasına ve ferah hissetmenize yardımcı olur.
 • Özel dizayn edilmiş bağcıklarıyla ayağınıza düzgün bir şekilde oturur ve ayağınızla birlikte uyum içerisinde hareket eder.
 • Anatomik softfoam iç tabanı ayak tabanınızın yapısına adapte olarak, ayaklarınızı optimum şekilde destekler.
 • EVA köpük taban yerden gelen darbeleri etkili bir şekilde karşılayarak ayak sağlığınızı korur.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.