Puma ST Runner v2 L Fw18 (GS) Spor Ayakkabı

#366959-01

289.90 TL 219.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma St Runner V2 L (GS)Spor Ayakkabı

Dünyada farklı spor dallarında birçok başarılı sporcu tarafından tercih edilen Puma ürünleri, her türlü ihtiyacınıza uygun sportif ürünler üretmektedir. Efsanevi spor ayakkabı modellerine imza atan Puma, Puma St Runner V2 L (GS) Spor Ayakkabı ile ST koşu ayakkabısının güncelleştirilmiş modeliyle karşınıza çıkmaktadır. Bir koşu ayakkabısının yüksek performansına sahip olan ürün, aynı zamanda günlük hayatta da ihtiyacınızı karşılayacak şık tasarımıyla zamanı yakalamanıza olanak sağlamaktadır.

Her Zaman Daha İyisi İçin Güncellenmiş Tasarım

Puma, sporculara yüksek performans kazandıracak çalışmalar üzerine yoğunlaşmış bir markadır. Sporcuların ihtiyaçlarına göre tasarımlarını şekillendiren Puma, özel taban yapısına sahip, rahatlık ve hafiflik barındıran Puma St Runner V2 L (GS) Spor Ayakkabı modeliyle orjinal ST koşu ayakkabısının özelliklerini günlük kullanıma uyarlamıştır. Sade ama göz alıcı tasarım gün içerisinde de sportif tarzınızı tamamlamanıza olanak sağlamaktadır.

Özel Dış Kaplama ile Rahatlık ve Hafiflik

Sporcuların bir spor ayakkabıdan bekledikleri en önemli özellikler arasında rahatlık ön plandadır. Ayağınızı, yürürken rahat ettiren bir tasarıma sahip ayakkabınız aynı zamanda hareket kabiliyeti sağlayan hafifliğiyle de tercih edeceğiniz yapıdadır. Puma St Runner V2 L (GS) Spor Ayakkabı; renge göre değişiklik göstermekle beraber naylon, sentetik süet, deri gibi farklı materyallerle estetik ve konforun buluşmasıdır.

Darbele Karşı EVA orta taban

Etilen-vinil asetat orta taban ( EVA orta taban) darbelere karşı ayakkabınızın daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Darbe emici özelliğiyle konforlu bir orta taban yastıklaması sağlarken; ayakkabınızın en çok ihtiyacınız olan kısımlarına konumlandırıldığından rahat adımlar atmanıza yardımcı olur. Yürürken ayağınızı koruyarak darbeleren daha az etkilenmenizi sağlamaktadır.

Tamamı Kauçuk Kaymaz Dış Taban

Zor şartlarda ayakta kalmak için kullandığınız ekipmanların bulunduğunuz ortama uyum sağlaması önem taşımaktadır. Puma St Runner V2 L (GS )Spor Ayakkabı özel taban yapısı sayesinde yürüdüğünüz zemine tutuşunuzu da artırmaktadır. Taban kısmının tamamen kauçuktan imal edilmiş olması büyük avantaj yaratmaktadır. Siz ister spor yapın ister de gün içerisinde hareket halinde olun güvenli ve kaymaz bir tutuş elde etmeniz için bütün özelliklere kavuşmanıza imkan tanımaktadır.

Sabitleme Sağlayan Topuk Tutucular

Ürün, sabitleyen topuk tutucular sayesinde ayağınız dengede kalarak ayakkabınızın adeta vücudunuzla bir bütün gibi hareket etmesine olanak vermektedir. Ayakkabınızın ayağınızla uyumu ve güvenle kullanabileceğiniz bir yapıda olması, sizi her koşulda her zaman daha ileriye taşımaya yardımcı olmaktadır.

Markanın İmzasının Yer Aldığı Ayrıntılar

Ayakkabınızın yan tarafında PUMA ile özdeşleşmiş olan klasik Formstrip deseni yaması bulunmaktadır. Dil kısmında, yanda yer alan logolarla birlikte topuk kısmının üstünde de orjinal PUMA çizimi yer almaktadır. Topuğun yere yakın kısmında ve tabanda yer alan kabartma şeklinde logolar da tasarımı tamamlamaktadır.

Puma St Runner V2 L (GS) Spor Ayakkabı Genel Özellikler

  • Hafifilik ve rahatlık sağlayan naylon, sentetik süet, deri vurgulu dış kaplama
  • Darbeleri emmeye yardımcı olan EVA orta taban (Etilen-vinil asetat orta taban)
  • Dayanıklı, kaymaz özellikteki üstün tutuş sağlayan tamamı kauçuk dış taban
  • Ayakkabının ayağınızla tam uyumunu sağlayan sabitleyen topuk tutucular
  • Görsel tasarımı tamamlayan deri PUMA klasik Formstrip deseni
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.