Puma Storm Origin Erkek Spor Ayakkabı

#369770-01

699.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 41
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Puma Storm Origin Erkek Spor Ayakkabı

Günlük kullanım için üretilen ve tasarlanan Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, sağlam donanım özellikleri ile ön plana çıkıyor. Gün boyunca rahat bir kullanım için imkan sunan ürün, kaliteyi şık tasarımla buluşturuyor. Sportif stilin en iyi şekilde tamamlanmasını sağlayan model, en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Yumuşak Yastıklama Sağlayan CMEVA Taban Sistemi

Üstün yapısal özelliklere sahip olan Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, mükemmel konfor olanağı tanıyan yapısı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, orta tabanda kullanılan CMEVA taban sistemi sayesinde yumuşak yastıklama için gerekli zemini hazırlıyor. PUMA'nın hafif performans için sıkıştırma kalıp özelliğine sahip olan EVA orta tabanı, üst seviyede rahatlık avantajı sunuyor.

Puma Uzmanlığını Yansıtan Sokak Konforu

Puma uzmanlığı ile özelliklerini sağlamlaştıran Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Ayakkabı, yeniden tasarlanıp test edildikten sonra sokakta giyilmeye hazır hale gelen kaliteli görselliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Üst bölümde bulunan file ve süet panelleri, ürüne nefes alabilirlik kazandırıyor. Bu sayede ayakkabı, daha konforlu ve güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Yansıtıcı Detayları ile Estetik Tasarım

Güçlü yapısı ile günlük konfor sağlayan Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, yansıtıcı detayları ve estetik tasarımı ile büyük beğeni topluyor. Erkeklere özel olarak üretilen ve geliştirilen ayakkabının dil bölümü üzerinde yer alan Puma Wordmark, görünümün en iyi şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. Medial ve lateral tarafta bulunan Puma form şeridi ve buluttan ilham alan motifler sportif görsellik sunuyor. Dikkat çeken dizaynı ile ürün, görselliğine ve rahatlığına önem veren erkeklere hitap ediyor.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Fonksiyonellik

Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı, fonksiyonel teknolojisi ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Kauçuk dış taban özelliği ile ürün, mükemmel kavrama sunuyor. Ayakkabının rahat oturması için dantel kapatma sistemine sahip olan Puma Storm Origin erkek spor ayakkabı modeli, daha konforlu bir kullanım için katkıda bulunuyor.

Puma Storm Origin Erkek Spor Ayakkabı Genel Özellikler

 • Günlük kullanım için özel olarak geliştirilen ayakkabı, gün boyunca konfor imkanı sunuyor.
 • Yastıklı orta taban sistemi üstün rahatlık olanağı tanıyor.
 • Üst kısımda yer alan file paneller ile nefes alabilirlik sağlanıyor.
 • Kauçuk taban teknolojisi daha iyi kavrama avantajı sunuyor.
 • Dantel kapatma sayesinde ayakkabının ayağa rahat oturması mümkün oluyor.
 • Puma form şeridi, buluttan ilham alan motifli tasarım ve dil kısmında yer alan Puma Wordmark, ürüne sportif stil ve görsellik kazandırıyor.
 • Kaliteyi şık tasarımla buluşturan donanımsal özellikler, sportif tarzın en iyi şekilde tamamlanmasına katkıda bulunuyor.
 • Sıkıştırma kalıp özelliğine sahip olan EVA orta taban üst seviyede rahatlık sağlıyor.
 • Sağlam donanımsal özellikler ve fonksiyonel yapı kolay kullanım avantajı sunuyor.
 • Puma uzmanlığını yansıtan sokak konforu kullanıcılardan büyük beğeni topluyor.

Kaliteyi rahat tasarımları ile buluşturan spor markası Puma, günlük hayatta ve antrenmanlarda kullanım için sunduğu ürün çeşitleri ile ilgi odağı oluyor. Puma; spor kategorisindeki ayakkabı, giyim ve aksesuar modelleri ile erkek, kadın ve çocuk kullanıcılara üst seviyede konfor sunuyor. Günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilen Puma Storm Origin spor ayakkabının işlevsel özellikleri, rahatlık ve şıklık vadediyor. Gün boyu kullanım için oldukça elverişli olan Puma Storm Origin Erkek Spor Ayakkabı modeline Barcin.com üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayakkabıyı çok kısa sürede sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. Bu sayede, günlük hayatın koşturmacası içinde rahatlığınızdan ve şıklığınızdan ödün vermemenin keyfini yaşayabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.