Puma Suede Bow Varsity Kadın Spor Ayakkabı

#367732-03

499.90 TL 299.90 TL

İndirimli fiyat avantajı stokla sınırlıdır. Tükenmeden almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 37
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Suede Bow Varsity Kadın Spor Ayakkabı

Puma markası spor ürünleri, sağladığı kalite, konfor ve estetik tasarımlar ile sporu ve spor giyimi sevenlerin tercihidir. Günlük kullanım için de keyifli tasarımlar ile tercihler sunan Puma, klasik retro tarzını modern dokunuşlar ile birleştirerek günlük kıyafetleri tamamlayan spor ayakkabılar da yaratır. Puma, performans sporları için tasarladığı spor malzemelerinde kullanılan teknolojik üstünlükleri günlük kullanıma uyarlayarak şık ve spor tarzı ile günlük hayata katılan kadın kullanıcıları için pek çok ürün tasarlar. Markanın yeni tasarımı Puma Suede Bow Varsity Kadın Spor Ayakkabı, Puma Bow koleksiyonunun bir parçasıdır ve tarzını tamamlarken konfor da isteyen kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

Fiyonk Detaylı Puma Bow Koleksiyonu

Puma markasının yeni koleksiyonu Puma Bow için kullanılan en önemli detayı fiyonk oluşturur. Ayakkabı tasarımında topuk kısmında kullanılan büyük fiyonk detayı tüm tasarımı hareketlendirerek tasarıma ayrıcalık kazandırmaktadır. Günlük temposu hızlı olan ve bu hareketlilikte asla yavaşlamak istemeyen kadın kullanıcılarının spor giyimini şık detaylar ile tamamlamasını sağlayacak Puma Suede Bow Varsity Kadın Spor Ayakkabı tasarım ve konforu birlikte sunar. Parlak bağcıklar ve saten fiyonk Puma’nın efsane modelini feminen bir dokunuş ile eşsiz bir tasaramına dönüştürken konforu da beraberinde getirir.

Puma’nın Eşsiz Taban Yapısı

Sportif bir şıklığın en havalı tasarımını yaratırken ayak sağlığını da göz önünde bulunduran Puma Suede Bow Varsity Kadın Spor Ayakkabı tasarımında kauçuk orta ve dış taban kullanılmaktadır. Tasarladığı spor ayakkabılar için taban özelliklerine özel değer veren Puma markası günlük kullanım için tasarladığı spor ayakkabılarda da ayakları yormadan tüm gün rahat kullanımı hedefler. Benzersiz kauçuk dış tabanı ile Puma Suede Bow Varsity, sabah evden çıkmanız ile başlayan yoğun günlük temponuzda, iş hayatında koşturmanızda ve arkadaşlarınız ile yapacağınız keyifli gezilerde size sağladığı konfor ile eşlik eder. Performans amaçlı kullanımlar dışında kullanabileceğiniz spor ayakkabı tabanı aşınmaya karşı dayanıklı, kavrama özelliği olan ve kayma direnci yüksek kauçuk malzeme kullanılarak üretilmiştir ve bu sayede attığınız her adımda konfor duygusunu yaşamanızı sağlar.

Klasiğe Feminen Dokunuş

Puma Suede koleksiyonun sevilerek kullanılan tasarım özelliklerinin aynen korunduğu Puma Suede Bow Varsity kadın spor ayakkabı, yepyeni ve feminen bir dokunuş ile eşsiz bir tasarım halinde sunulmaktadır. Klasik bir tasarımın en tatlı halinin yeniden doğması için parlak bağcıklar ve ayakkabının topuk kısmında kullanılan büyük saten fiyonk kullanılmaktadır.

Süet dış yüzey ile ideal uyum gösteren parlak bağcıklar ve saten fiyonk ile Puma Suede Bow Varsity kadın spor ayakkabı gün içerisinde her ortamda kıyafetlerinizi zevkle tamamlayacak detayı oluşturur. Yan yüzeylerde ise klasik Puma Formstripe deseni ile tasarım, klasik çizgisini koruyarak eşsiz bir uyum sağlar.

Eşsiz Tasarım Özellikleri ile Puma Suede Bow Varsity

  • Ayakkabı tasarımında renge göre değişiklik gösteren deri, sentetik deri ve süet dış yüzey kullanılmaktadır.
  • Günlük kullanım için konfor sağlayan kauçuk orta ve dış taban sayesinde hızlı temponuzda ayaklarınızın günü sağlıklı tamamlamasına destek sağlar.
  • Puma’nın en efsane modeline feminen dokunuş getiren topukta saten fiyonk, parlak bağcık ile tamamlanan klasik PUMA Formstripe deseni her ortamda kıyafetlerinizi eşsiz bir uyumla tamamlar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.