Puma Training Bottle Sportstyle 600 ml Suluk

#053518-01

119.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: STANDART
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Puma Training Bottle Sportstyle Suluk

Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, dış mekan keşiflerinizde, spor ve antrenmanlarınızda size eşlik edecek ideal bir ortaktır. Hareket halindeyken oluşabilecek çeşitli kazaları önleyen dökülmeye karşı fapağı sayesinde suluğunuzçantanızda güvenle taşınır. Sıkı bir antrenman sırasında verilen molalarda suluğun geniş ağızlığı, kaybettiğiniz suyu rahat ve çabuk biçimde telafi etmenizi sağlar. Kapak tasarımlı, rahat içimli olmasıyla benzerlerinden ayrılan Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, taşıma ve kullanım kolaylıkları bakımından salon veya açık hava spor faaliyetlerinizin sürekliliğini destekler.

Pratik ve Modern Tasarım

Pratik özellikleriyle modern, şişe biçimiyle ise klasik nitelikteki suluk, Puma logosunun dikey ve büyük puntolarlaüzerine yerleştirilmesiyle cesur ve şık bir görünüm sergiler. Kalan içecek seviyenizi gösteren şeffaf, pürüzsüz dış gövdeli Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, egzersiz programınızı tatsız sürprizlerden uzak tutarak eksiksizplanlamalarınızda size yardımcıdır. Kapasitesi 600 ml. olan, tritan, poripilen ve akrilonitril-stirenden yapılmışsuluğun sunacağı bir avantaj da tek kullanımlık plastik şişelerin çevreye ve insan sağlığına olan kanıtlanmışzararlarından sizi uzak tutmasıdır.

Damla Testinden Geçmiştir

Puma Training Bottle Sportstyle Suluğun vidalı kapağını kavrayarak kilit işlevi gören, kullanışlı metal güvenlikkancası, akıllı tasarımın sportif bir amaçla birleştiğinde ortaya çıkardığı işlevselliği gösterir niteliktedir. Kolaylıkla açılıp kilitlenebilmesi sayesinde Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, pratik yaşam meraklılarını memnun etmeye aday. Taşıdığı içeceği damlatmadığını onaylayan damla testinden yüksek oranda başarıyla geçen Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, gerçekleştirmeyi düşündüğünüz kamp kurma ya da doğa yürüyüşü hazırlık listelerinizin üst sıralarında yer alır.

İçeceğiniz Temiz Kalır

Puma Training Bottle Sportstyle Suluk ergonomik tasarımıyla bisiklet, açık hava sporları ve spor salonu egzersizlerinde olduğu kadar, yoga ve kamp kurma faaliyetlerinde de yanınıza almak isteyeceğiniz tamamlayıcı bir ekipmandır. Kullanımı sırasında ihtiyaç haline gelecek detayların hesaplanarak tasarlandığı kullanıcı dostu suluk,geniş su ağzı ile hızlı bir su akışı sağlar. Vidalı kapağı içeceğinizin havayla temasını keserek onu etraftaki tozlardan, çevrede bulunabilecek kirlilikten izole tutarken, ihtiyaç halinde basmalı sistemiyle bir harekette açılır.

Puma Training Bottle Sportstyle Suluk'ta elde taşınmayı gerektiren haller de düşünülerek, suluğu sırt çantasından kolayca çıkarabilmeye olanak tanıyan, kapağın arkasına rahatça kavranan plastik tutma askısı da yer alır. Klasik şişe şeklindeki suluğun ele kolayca uyum göstermesi sayesinde günlük küçük yürüyüşlerde de tercih edilebilecek bir suluk olma özelliği taşır.

Puma Training Bottle Sportstyle Suluk Genel Özellikleri:

  • Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, klasik görünümle modern özellikleri bir arada sunan işlevsel bir tasarıma sahiptir.
  • Aktif sporcuların egzersizleri sırasında kaybettikleri suyu kolaylıkla geri kazanabilmeleri için kilidi tek hareketle açılan vidalıbir kapağı ve içindeki sıvıyıbolca akıtan geniş bir ağzı bulunur.
  • Puma Training Bottle Sportstyle Suluk, damlatma testini başarıyla geçerek, eşlik ettiği etkinlik süresinceçantada güvenle taşımanıza yardımcı olur.
  • Yoğun aktivitelerin vücudu susuz bırakan negatif etkilerini kolaylıkla tolere edebilen 600 ml.lik geniş bir hacme sahiptir.
  • Puma Training Bottle Sportstyle Suluk saydam kapağının ve saydam gövdesinindurugörünümü sayesinde fiziksel performansların aranan şık bir tamamlayıcısı haline gelir.

Ölçüleri:
Yükseklik: 7 cm. Genişlik: 25,5 cm. Derinlik: 7 cm.


Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.