Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#369001-01

799.90 TL 519.90 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabı

Puma'nın teknik bilgisi ve tecrübeleriyle güç kattığı Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabı, stilinizi yansıtmanıza yardımcı oluyor. Örme tasarımlı günlük kullanım için tasarlanan erkek spor ayakkabı, ayağınızla bütünleşir. Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabının yüksek yastıklama teknolojisi ile donatılmış orta taban, hafif bir forma sahip köpük desteği ile tüy gibi yumuşak bir basış konforu sunar. Ayakkabının yapımında kullanılan üstün dış taban, ve orta taban teknolojisi ile Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT, en mükemmel haline bürünmüştür.

Örme Tasarım ve Köpük Taban

Puma'nın EvoKNIT teknolojisi ayaklarınıza hafiflik sunarken aynı zamanda nefes aldırır. Ayaklarınızdan nemin uzaklaşmasına ve kötü koku oluşumunu engellemeye yardımcı olur. EvoKNIT örme tasarım ve kesintisiz teknoloji en iyi ergonomik uyumu yakalar. Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT'in üst kısmı, kalıcı bir rahatlık için ayağınızı bir çorap gibi sarar ve ayağınızın anatomik yapısına uyum sağlar. Puma'nın kuş tüyü hafifliğindeki orta taban teknolojisi IMEVA, yüksek enerji geri dönüşünün yanı sıra anında yastıklama ve her adımınıza destek sağlar. IGNITE köpük taban teknolojisi her adımınızda maksimum enerji geri dönüşü sağlayarak hareketlerinize dinamizm ve hız katar. Puma IGNITE köpük pedi ve marka topuk kafesi, topuğu platformda tutarak destekler ve dengeyi sağlar.

Sağlam Zemin Tutuş

Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT ayakkabının kauçuk dış taban teknolojisi, her adımda daha az darbe iletirken tüm zeminlerde birinci sınıf zemin tutuşu sayesinde güvenli ve sağlam bir basış konforu sunar ve işinizi sağlama alır. Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT üzerinde, optimum uyum için ayağınızı mükemmel bir biçimde kavramaya hazır, özgün yan bağcık sistemi yer alır. Ayakkabıya aynı zamanda şık bir görünüm katan desenli bağcıklar, ayakkabıyla ayağınızın tam olarak bütünleşmesini sağlar. Topukta, ayakkabınızı kolayca giymenizi sağlayan çekme şeridi ve topuğunuzu rahat ettiren Puma marka logolu elastik kayış detayları yer alır. Ön tarafta dil üzerinde Puma kedisi logosu ile ürüne estetik bir form kazandırılır.

Stilinizi Yansıtın

 • EvoKNIT teknolojisi nefes alan örme tasarımı ve ergonomik uyumu ile ayağınızı çorap gibi sarıp sarmalar.
 • IMEVA orta taban, her adımınıza mükemmel yastıklama ve destek sağlar.
 • IGNITE köpük pedi maksimum enerji toplar ve adımlarınıza ivme katar.
 • Kauçuk dış taban darbeleri absorbe ederken sağlam zemin tutuş sağlar.
 • Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabı modelinin özgün yan bağcık sistemi ayak ve ayakkabıyı bütünleştirir.
 • Topuk kısmında yer alan çekme şeridi ayakkabıyı kolay giyme konforu sunar.
 • Topuk kısımda bulunan elastik kayış ayakkabıyı giyip çıkarırken topuğunuza konfor ve kolaylık sunar.
 • Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabı, üzerinde yer alan şık ve estetik Puma kedisi logoları ayakkabıya şıklık katar.
 • Ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT Erkek Spor Ayakkabı, ayağınızda kuş tüyü gibi hafif bir his bırakır.
 • Günlük kullanım için özenle tasarlanan spor ayakkabılar, spor kıyafetlerinizin altında şık görünümüyle göz doldurur.
 • Farklı spor kıyafetlerinizle kombinleyerek giyebileceğiniz Puma Tsugi Kai Jun Speckle evoKNIT erkek spor ayakkabının farklı renk opsiyonları da bulunur.
 • İlkbahar ve yaz aylarında giymeye uygundur.
 • Ayakkabınızın bakımını, etiketinde bulunan bakım yönergelerini takip ederek kolayca yapabilirsiniz.
 • Dilde PUMA Kedi Logosu
 • Topukta PUMA markalı elastik kayış
 • Kavrama için kauçuk taban
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.