Puma TZ Highwaist Legging Stirrup SS19 Kadın Tayt

#578478-30

309.90 TL 199.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

BEDEN: M
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt

Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, klasik tayt modellerinden farklı olarak binici ve kayakçılar için özel olarak üretilmiştir. Alt bölmede yer alan bantlar sayesinde ayaklardan destek alan tayt, bu özelliğiyle diğer tayt modellerine oranla vücuda daha iyi tutunur. Binici ve kayakçıların daha gergin yapıda bir tayt kullanması gerektiği düşünülerek tasarlanan model, spor sırasında kıyafetin katlanmasının önüne geçer. Böylece oluşabilecek rahatsızlığı en aza indirgeyerek spordan alınan keyfi ve antrenmanların verimini yükseltir. Daha gergin ve daha esnek olarak üretilen özel kumaş aynı zamanda nefes alabilen yapıda üretilmiştir. Tamamen kuru ve rahat bir his sağlayan tayt, vücudun nefes almasına da fırsat verir ve en yoğun antrenmanlarda bile kullanılabilir.

Üstün Tutuş İçin Ayak Bantları

Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, kıyafetin ideal gerginlikte sabit kalabilmesi için özel olarak alt bölmesinde ayak bant uzantısına sahiptir. Ayaklara geçirilip ayak tabanı yardımıyla taytın gergin kalmasını sağlayan bu bantlar, sporcuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Özellikle binici ve kayakçıların gergin ve dar bir tayta ihtiyaç duymasından dolayı Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, bu sporcu grubunu için idealdir. Ayaklar bantlarının içindeyken gergin duran tayt, aynı zamanda vücudu tam olarak saran daracık ve esnek yapıya sahiptir. Bu nedenle spor esnasındaki tüm hareketlerin rahatça yapılabilmesine olanak verir ve vücudu kısıtlamaz.

Nefes Alabilen File Paneller

Puma tayt, özellikle spor ve antrenmana yönelik tasarlandığı için nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Yoğun antrenmanlarda vücutta oluşan yüksek oranda terin emilmesi veya dışarı atılması oldukça önemlidir. Bu nedenle sporcular özellikle nefes alabilen kumaşları tercih eder. Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, yan panel bölgesinde nefes alabilen file kumaşa sahiptir. Vücudu tamamen kuru tutan ve teri emen bu yapı, terlemeden doğan bakteri ve hastalıkların önüne geçilmesi için idealdir. Nefes alan kuru bir vücutla spor yapmak sağlıklı olduğu gibi, spor esnasındaki motivasyonu ve konsantrasyonu yükseltecektir.

Estetik Tasarım ve Yüksek Kemer Konforu

Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, kıyafetin sağladığı konforu maksimuma çıkarmak için yüksek bele sahiptir. Hareketin kısıtlanmaması ve kıyafetin bel bölgesinde rahatsız bir his oluşturmaması sporcuların Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Taytı tercih etmesindeki temel nedenlerden biridir. Elastik yüksek kemer ve nefes alabilen kumaşıyla üstün konfor sağlayan Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, sol uyluğa yerleştirilen Puma grafiğiyle de oldukça estetiktir. Her türlü spor kıyafetine uyum sağlayan tayt, sporculara estetik ve konforu bir arada sunmaktadır.

Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt Genel Özellikleri

  • Puma TZ Highwaist Legging Stirrup Kadın Tayt, kıyafetlerin gergin ve vücuda tam oturması gereken binicilik ve kayak gibi sporlara özel olarak üretilmiştir.
  • Ayağa geçirilen ve taytla bir bütün olan ayak bandı sayesinde hangi hareketi yaparsanız yapın, tayt bacaklarınıza tam oturacak ve gergin kalmaya devam edecektir.
  • Taytın yan bölmesinde yer alan file panel, terin emilmesine ve vücudun nefes almasına yardımcı olur.
  • Nefes alabilen elastik kumaşıyla antrenmanlar için idealdir.
  • Elastik yüksek kemer, taytın bel bölgesinde rahatsız bir his oluşturmasını engeller ve hareket özgürlüğü sağlar.
  • Sol uylukta yer alan Puma grafiği tayta estetik bir görünüm verir.
  • Kumaş:% 23 elastan,% 77 polyester Ağ:% 82 naylon,% 18 elastan
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.