Reebok Astroride Trail Low SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#CN6242

375.00 TL 239.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Astroride Trail Low Erkek Spor Ayakkabı

Erkek giyiminin öncü markalarından Reebok'un Astroride Trail Low erkek spor ayakkabısı konforu ve şıklığı bir arada yaşatarak yüksek memnuniyet sağlayan bir kullanım deneyimi vadediyor. Asfalttan kurtulmak ve en vahşi rotalarda yürüyüşler gerçekleştirebilmek isteyen kişiler için ideal olan bu ayakkabıyla zorlu arazi koşullarında rahat bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Farklı arazi koşullarında yastıklama desteği sağlayan Astroride Trail ayak sağlığının korunmasına katkı sağlıyor. Beklenmedik sonuçlar ortaya çıkaran zeminlerde ayakları daha sağlıklı bir şekilde kullanarak keyifli bir yürüyüş gerçekleştirebilirsiniz. Yastıklama özelliğiyle beraber ayağa binen yük azalırken aynı zamanda ayağın ergonomik olarak daha uygun bir alan kazanması mümkün hale geliyor.

Nefes Alabilen Spor Ayakkabı

Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabı modelinin nefes alabilen fileden üretilmiş olan üst kısmı ayak terlemesi problemini ortadan kaldırıyor. Sıcak günlerde kuru kalan ayaklar kayma sorunu yaşamıyor. File üst kısmı sayesinde ayak ve kemer plantlarında araziden kaynaklı olarak yaşanan sıyrıklardan korunma şansı elde edersiniz. Aderansı artırarak zemine daha iyi tutunup uyum sağlamayı mümkün kılan sağlam tırtıklı taban ile farklı arazilerde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Ayakkabı tabanının tırtıklı yapısının sağladığı destek ile toprak zeminlerde ve eğimli alanlarda kusursuz bir performans elde edersiniz. Esnek bir dokuya sahip olan konforlu ürün hareket kolaylığı sağlayan yapısıyla dikkat çekiyor.

Yumuşak Taban Yapısı

Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için yastıklama teknolojisinden yararlanarak ayağı ergonomik bir şekilde destekleyen Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabı modeli farklı zeminlerde de keyifli bir kullanım sağlanabiliyor. Günlük giyimde de konfor sağlayan estetik ayakkabının bağcıklarından ideal bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayak yapınıza ve kişisel tercihlerinize bağlı olarak ayakkabınızın sıkılığını bağcıklar aracılığıyla kolayca ayarlayabilirsiniz. Ultra yumuşak astrür desteğiyle beraber uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanım yakalarsınız. Hareket serbestliği sağlayan özel tasarımıyla beğeni toplayan Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabı aynı zamanda daha hızlı geçişler için de uygun bir özellik gösteriyor. Tüm bunları file saya tasarımı sayesinde başaran ayakkabı modern üretim teknolojisi ve sade tasarımıyla alıcılarını memnun ediyor.

Daha İyi Kavrama Özelliği

Çok yönlü bir kullanım için uygun olan yapısıyla ilgi çeken ürün her türlü arazide dinamik kanat desenli lastik taban sayesinde daha iyi bir kavrama desteği yaratıyor. Yürüyüş yaparken zeminden kaynaklı olarak yaşanabilecek sorunları minimize Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabı yardımıyla spor hayatında da daha sağlıklı bir kullanıma erişirsiniz. Ayakkabının uç kısmında ve kemerinde ekstra koruma sağlayan özel tasarım ile beraber daha güvenli bir kullanım elde edersiniz.

Yuvarlak Bağcıklı Tasarım

Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabı modeli yuvarlak bağcıklı tasarımıyla hızlı bir bağlama için gerekli desteği oluşturuyor. Kısa zaman içerisinde bağlanabilen bağcıklar pratikliği artırıyor. Özel bir görünüm ortaya çıkaran şık tasarımıyla alıcılarından geçer not alan Reebok Astroride Trail Low erkek spor ayakkabısı daha iyi bir antrenman performansı elde etmenize yardımcı olur. Sıçrama ve ani dönüşler için gerekli yardımı sağlayan ayakkabının dinamik yapısı aynı zamanda ayağa binen yükün dağılmasını mümkün kılıyor. Bu sayede ayağınızın sadece belirli bir bölümüne ekstra yük binmesinin önüne geçilerek daha sağlıklı bir kullanım olanağı oluşturuluyor.

Reebok Astroride Trail Low Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

  • Elastik yapı sayesinde konforlu kullanım.
  • Gelişmiş taban tasarımı farklı arazi koşullarına uyum sağlar.
  • Kolay bağlanabilir bağcık tasarımı ile vakit kazanılır.
  • Yastıklama teknolojisi ayak sağlığını daha iyi korur.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.