Reebok Classic Lthr Co Spor Ayakkabı

#R003912

529.00 TL 379.90 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 35.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Cl Leather spor ayakkabı günlük kullanım için retro tarz ve rahatlığı bir arada sunuyor. Reebook'ın efsane modeli gençler arasında hızla yükselen popülaritesi ile yeniden moda oluyor. 90'lı yılların en sevilen ayakkabılarından biri olan Reebok CI Leather rahat ve esnek yapısı ile ayakları mükemmel konfor ile sarıyor. Uzun yürüyüşlerin rahat ayakkabısı olarak bilinen Classic Leather aynı zamanda günlük ayakkabı olarak da kullanılıyor. Yumuşak derisi, rahat iç taban ve esnek kauçuk tabanı ile ayakta yokmuşcasına hafif olan ayakkabı, gün boyu ayağı yormadan yürümeyi teşvik ediyor.

Hafif ve Esnek Taban Yapısı

Reebok Cl Leather spor ayakkabı oldukça hafif malzemesi ile ayaklarda yokmuş hissi veriyor. Tüm tasarımı baştan sona ayağın rahat etmesi ve yürüyüşü desteklemesi üzerine kurgulanan ayakkabının hafifliğinin ise tesadüf olmadığı biliniyor.

Giyildiği andan itibaren rahatlık hissi veren ayakkabı, ne kadar uzun süre giyilirse giyilsin ayağı sıkmadan sarıyor. Oldukça esnek yapısı ile hareketleri kısıtlamayan ayakkabının özel tasarlanan dayanıklı kauçuk dış taban ve deri yüzeyi oldukça rahat ve güvenilir giyim konforu sunuyor.

Ayağı Sıkı Sıkıya Saran Güçlü Tasarım

Hafif yastıklamalı Eva orta taban adımların rahat atılmasını sağlıyor. Ayağa verdiği destek ile dinamizmini arttıran Eva taban aynı zamanda ayağın esnek adımlar atmasına yardımcı oluyor. Zinde adımların gün boyu sürmesini sağlayan dolgulu PU iç taban ise ekstra destek sağlayarak yorgunluğu önlüyor. Delikli yapıya sahip nefes alabilir önayak bölgesi, ayağın terlemesini önlerken, aynı zamanda her an serin kalmasını sağlıyor.

İster uzun yürüyüşler için ister günlük kullanım için tercih edilen Reebok Cl Leather spor ayakkabı ergonomik yapısı ile ayağı tam uyum ile kavrıyor. Orta ve iç tabanı ayağa gerekli rahatlığı ve yastıklamayı sağlayan ayakkabı topuktan parmağa esnek ve hafif yapısı ile seri ve hızlı adımlar vadediyor.

Sağlam ve Dayanıklı Kauçuk Taban

Dayanıklı ve sağlam kauçuk tabanı ile aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olan Reebok spor ayakkabısının dayanıklı deri yüzeyi formunu bozmuyor. Kauçuk tabanı özel yapısı ile sağlam zemin kavrayışı sunan ayakkabı ıslak zeminde dahi kaymayı önlüyor. Tüm sistemi ayağı darbe ve şoklardan korumak üzerine kurulu olan Reebok, iç tabanı ile ayağın ayakkabı içinde de kaymasını önlüyor.

Ayağı rahat ve yumuşak bir şekilde kavrayan ayakkabı sağlam duruşu ile burkulma ve benzeri kazalara karşı korumayı da ihmal etmiyor. Sağlam dayanıklı dış yüzeyi ile aşınmaya dayanıklı tabanı kolay kolay eskimeyen ayakkabı formunu uzun süre koruyarak giyiliyor.

Hijyen, Güç, Konfor ve Şıklık Bir Arada

  • Anında konfor sağlayan yumuşak deri saya, rahat ve esnek hareket kabiliyeti sunuyor.
  • Hafif yapıda yastıklama için EVA orta taban darbe emilimi yaratıyor. Ayağın yorgunluğunu önleyen orta taban, performansı arttırarak adımlara dinamizm katıyor.
  • Sağlam zemin kavrayış stili sunan, aşınmaya karşı dayanıklı kauçuk dış taban kaymayı önlüyor; burkulma ve benzeri kazalara engel oluyor. Kolay eskimeyen ayakkabı uzun süreli kullanım vadediyor.
  • Bilekte hareket özgürlüğü için kullanılan alçak kesim tasarım ile esneklik sağlanıyor.
  • Yastıklama ve rahatlık için PU iç taban kalıbı kullanılan ayakkabı yorgunluğa mani oluyor
  • Delikli yapıya sahip nefes alabilir önayak bölgesi ayağı serin tutuyor, terletmiyor.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.