Reebok CloudRide Dmx SS18 Kadın Spor Ayakkabı

#CN2205

389.00 TL 309.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 41
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Reebok CloudRide Dmx Kadın Spor Ayakkabı

Maksimum Rahat ve Yumuşak

En iyi spor ayakkabı markaları arasında olan Reebok tarafından tasarlanan Yeni CloudRide DMX ayakkabılar, ayaklarınız içinde saatlerce kalsa da bulutların üzerinde yürüyormuş hissi veren, inanılmaz bir rahatlık sağlayan yumuşak ve destekleyici bir spor ayakkabı deneyimi sunar.

Yastıklı Orta Taban

Memory Tech Massage iç taban kalıbı ile tasarlanan ve ayak sağlığı için en iyi spor ayakkabı gurubuna giren dokusu ve enerjisiyle sağlık katan Reebok ayakkabı yürüme rahatlığını ikiye katlar. Gün boyu rahat yürüyüş sağlayan Memory Tech Masaj çorabı özelliği, iç taban ile ayakları adeta yastık dolgusuyla destekler. Reebok spor ayakkabıda bulunan bu özellik ile ayaklara gün boyu nefes alır ve sağlıklı kalır.

Ayak Kemeri Desteği

Ayak kemerini rahat sarması ve topuğu sıkı tutması için VHR köpük orta taban ile desteklenmiş ayak taban kalıbı özelliği olan Reebok spor ayakkabı destekleyici bir yürüyüş keyfi sağlar. Özellikle ayak tabanı ağrısı ve yanması yaşayanlar için son derece başarılı bulunan spor ayakkabı kullanıcısını kendine çekmeyi başarır.

Hem Esnek Hem Hijyenik

DMX Flex kauçuk taban hava dolaşımı sağlayan DMX teknolojisinin uygulandığı tasarım, esneklik sağlaması açısından önemlidir. DMX Flex spor ayakkabı kalitesinin, sağlamlığının imzası niteliğindedir. Ayrıca Reebok cloudride dmx kirlendiğinde kumaş kalitesi bozulmadan temizlenme özelliği ile hijyenik ayakkabı olma farklılığını ortaya koyar.

Modern Görünüş

Spor stili ve performans arttırıcı havalandırma sağlayan sayası bir araya gelince muhteşem bir görünüş sergileyen Reebok cloudride dmx ayakkabı başarılı bir moda ve performans birleşimi sunar. Her adımda dikkat çekebileceğiniz dmx ayakkabılar tarz görünmeye yardımcı olur.

Hızlı ve Rahat Hareket

Tüm gün vücut ağırlığını kaldıran ayağın biyomekanik hareketleri ile uyum sağlayan esneme alanları, ayak hareketlerini en iyi ölçüde desteklediği gibi teknik olarak daha fazla itiş gücü ve ileriye ivme kazandırır. Dayanıklılık için atletik örgü ve yırtılma malzemesi sayesinde daha serbest hareket edildiği için daha uzun süre kullanım gerçekleşir.

İç Yarı Patik Tasarımı

Hafif ve esnek bir yürüyüş için dikişsiz özel materyalden burun bölümü ve ön file detayı bulunan Reebok dmx ayağı sararak uyum sağlar. Ayağı adeta ikinci bir deri gibi saran ve tabanı olabilecek en fazla hassasiyeti sağlayabilen iç yarı patik tasarımı ile giyip çıkarması en kolay olan egzersiz deneyimleri kazandırır. Böylece ayaklar daha özgür hareket eder.

Diğer Özellikler

- Sportif file ve yırtılmaz üst yüzey materyali dayanıklılık sağlar.

- Koşu ve ani dönüşlere imkan tanıyan zemin kavrayışı kolay dış taban dokusu bulunur.

- Her adımda ayağın altında bulunan hareketli hava teknolojisi ile ayağa yürüyüş ve koşuda destek verir.

- Günlük kullanımdan sonra kirlenen ayakkabı istenirse yıkanabilir.

- Spor ayakkabı hafif olması nedeniyle ayakta yokmuş hissi yaratır.

- Özel şekillendirilmiş orta taban sayesinde koşmak keyif verir.

- Daha fazla darbe emilimi sağlar.

CloudRide DMX ayakkabılarınızla hayal edemeyeceğiniz rahatlığı keşfetmek için beğendiğiniz modele hemen sahip olun. Reebok spor ayakkabı fiyatları arasında uygun bir konumda bulunan ürün, kalitesi ve performansı değerlendirildiğinde oldukça ideal bir modeldir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.