Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı

#CN6754

249.00 TL 159.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı

Dünyanın lider spor markalarından biri olan Reebok, dayanıklı ve kaliteli spor ürünleri ile sporseverlerin beğenisini topluyor. Koşudan outdoor spor ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Reebok, her koşulda gerçek performansınızı ortaya çıkarmanıza destek oluyor. Kadın, erkek ve çocuk kategorileri altında spor ayakkabıdan tişörte, spor aksesuarlarından tayta kadar sayısız ürün yer alıyor. Reebok, koşu sporu için özel tasarladığı Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı ile koşuseverlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Koşu tutkunlarının beğenisini toplayan Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, özellikleri ile bir taraftan adımlarınızı kolaylaştırıyor bir taraftan da güvenliğinize destek oluyor. Kadın koşu ayakkabısı hafif ve esnek yapısı ile günlük koşularınızda size eşlik ediyor.

Nefes Alabilen File Üst Saya

Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, hava sirkülasyonuna izin veren sentetik file saya yapısı ile maksimum konfor sunuyor. Ayak sağlığınız için de önemli olan nefes alabilirlik özelliği ayaklarınızın her zaman kuru kalmasına yardımcı oluyor ve terleme ve nem hissini en aza indiriyor. Kadın koşu ayakkabısı aynı zamanda ayaklarınızı mükemmel bir şekilde sarıyor. Esnek ve yumuşak üst saya ayakları tam olarak kavrıyor ve böylece ayaklarınızla birlikte hareket ederek adımlarınızı kontrol etmenize olanak tanıyor.

Konforu Artıran Taban yapısı

Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, ayakların doğal hareketlerine uyum sağlayan eğimli taban yapısı ile rahatlığınızı artıyor. Topuktan buruna doğru eğimli taban hafifliği ile de öne çıkıyor. 3D köpük orta taban yapısı, siz koşarken konforunuzu en üst seviyeye çıkarıyor. Orta taban desteği sistemi sunan 3D Ultralite orta taban aynı zamanda ayaklarınızı sabitliyor ve her adımınızı güvenle atmanıza destek oluyor. Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı'nın hafif dış taban yapısı, zemin tutuş sunuyor ve her koşulda dengenizi korumanıza yardımcı oluyor. Yastıklama desteği ise her adımınızda enerji dönüşüne izin vererek adımlarınızı kolaylaştırıyor ve günün sonundaki yorgunluk hissini en aza indiriyor.

Şıklığı ve Dayanıklılığı Bir Araya Getiren Tasarım

Koşu sporu için özel olarak tasarlanan ve günlük koşular için ideal bir seçim olan Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, tasarımı ile de beğeni topluyor. Ayak bileklerinizi özgür bırakan düşük bilekli tasarım ürünün rahatlıkla giyilip çıkarılmasına olanak tanıyor. Kolay ayarlanabilir bağcık sistemi ayakkabının ayaklarınızı tam olarak sarmasına yardımcı oluyor. Çift renkli saya yapısını yan tarafta bulunan Reebok logosu tamamlıyor. Arka yan bölümde bulunan Reebok yazısı bulunduğunuz her ortamda tarzınıza vurgu yapıyor. Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, şık tasarımı yanında dayanıklı ve kaliteli yapısı ile de öne çıkıyor. Kaliteli materyal kullanılarak üretilen spor ayakkabıyı uzun süreler boyunca rahatlıkla giyebilirsiniz. Siz de kilometre hedeflerinize şık tarzınızla ve Reebok kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

Maksimum Rahatlık İçin Daha Fazla Detay

  • Ayakları sabitleyen ve adımlarınızı kolaylaştıran 3D Ultralite orta taban
  • Eğimli taban yapısı
  • Ayakları çorap gibi saran file saya yapısı
  • Sayanın orta kısmında bulunan sentetik destekler
  • Düşük bilekli tasarım
  • Kolay ayarlanabilir bağcık sistemi
  • Çift renkli tasarım

Dayanıklı ve kaliteli spor ürünleri ile hem Türkiye'nin hem dünyanın önde gelen spor markalarından biri olan Reebok, farklı spor dallarına özel ürettiği ayakkabı, aksesuar ve giyim ürünleri ile spor tutkunlarının beğenisini topluyor. Günlük koşularda maksimum rahatlık sunan Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı, içinizdeki enerjiyi dışarı çıkarmanıza ve gerçek performansınızı göstermenize olanak tanıyor. Koşu tutkunlarının ilk tercihlerinden biri olan Reebok Energylux Kadın Spor Ayakkabı'yı Barcin.com üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi tek tıkla Barcın.com üzerinden verebilir, tam aradığınız özelliklerdeki koşu ayakkabısına sahip olabilirsiniz.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.