Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı

#DV6398

249.00 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

NUMARA: 40.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, ultra hafif yapısı ve nefes alabilen tasarımıyla sizlere bir spor ayakkabıdan beklediklerinizin çok daha fazlasını sunuyor. Günlük giyime ve hafif koşulara özel olarak tasarlanmış olan ürün, EVA teknolojisiyle donatıldığından daima esneklik ve üstün yastıklama sağlıyor. Hafif yapısı sayesinde giydiğiniz zaman ayaklarınızı ağrıtmayan ve sizi zorlamayan ürün, yenilikçi tasarımıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Ürünün modern ve şık tasarımı, gözlerin daima sizin üzerinizde olmasına imkan veriyor. Gün boyu üst düzey konfor sağlayan Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı; yumuşak yastıklaması, hafif yapısı, nefes alabilen sayası ve çok daha fazlasıyla uzun mesafeler boyunca benzersiz bir konfor sağlıyor. Sizlere yalnızca bu üst düzey konfor ve rahatlığın keyfini çıkarmak kalıyor.

Spor Ayakkabıda Yenilikçi EVA Teknolojisi

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, yeni nesil EVA teknolojisiyle donatılıyor. Yoğunluğu en düşük poliüretandan üretilen EVA malzemesi, hafif olması sayesinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı modelinde da yer alan EVA sayesinde ayaklarınıza uzun süreli rahatlık sunuluyor. EVA köpük orta taban, gün boyu yumuşak yastıklama sağlıyor. Hafif yapılı EVA dış taban ise ayaklarınızın gün boyu rahatlık ve konfor içerisinde olmasına yardımcı oluyor. Yenilikçi EVA malzemesi sayesinde Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, sizlere daima benzersiz bir konfor sağlıyor. Böylelikle ürün, günlük hayatınızın ve hafif antrenmanlarınızın favori parçaları arasında yerini almayı başarıyor.

Üst Düzey Nefes Alabilen Saya

Ayakkabıların nefes alabilen malzemelerden üretilmesi oldukça büyük bir önem taşıyor. Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, hafif ve nefes alabilen sayaya sahip olduğundan, uzun saatler boyunca ayaklarınıza benzersiz bir ferahlık sunuyor. Böylece ayaklarınızın aşırı terlemesine ve terden dolayı kötü kokular oluşmasına engel olunuyor. Nefes alabilen yenilikçi file saya sayesinde ayakkabı gün boyunca rahatlıkla giyilebiliyor.

Modern ve Geliştirilmiş Tasarım

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, yeni nesil tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine topluyor. Kalın topuk modeli, hem modern bir görünüm sağlıyor hem de rahatlık hissini ikiye katlıyor. Koşu için tasarlanmış olan bu özel Reebok spor ayakkabı, aynı zamanda koşu antrenmanlarınızın öncesinde ve sonrasında ve günlük olarak da rahatlıkla giyilebiliyor. Hafif yapısı, modern ve zarif tasarımı, katmanlı yastıklama özelliği ve çok daha fazlasıyla ürün, en rahat spor ayakkabılar arasında ilk sıralarda yerini almayı başarıyor.

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı Modelinin Öne Çıkan Teknik Özellikleri

  • Yenilikçi Reebok erkek spor ayakkabı, ultra hafif yapısı sayesinde uzun mesafeler boyunca konfor sağlar.
  • Günlük giyime uygun tasarımı ile ürün her yere konforu taşımanıza imkan verir.
  • Ürün, hafif ve nefes alabilen file sayası sayesinde ayaklarınızın aşırı terlemesine engel olur ve sizlere gün boyu ferahlık sunar.
  • Hafif koşular için tasarlanmış olan Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı, yastıklamayı en üst seviyelere çıkarır.
  • Kalıp kesimli EVA iç taban kalıbı ve EVA köpük orta taban kısmı, yumuşaklığı ve hafifliği büyük ölçüde arttırır.
  • Hafif yapılı EVA dış taban gün boyu sizlere konfor sağlar.
  • Tasarım amacı: Hafif koşular

Reebok Lite Erkek Spor Ayakkabı; şık, zarif ve modern görünümü, nefes alabilen malzemesi, benzersiz yumuşaklık ve yastıklama sağlayan taban özellikleri ve çok daha fazlasıyla antrenmanlarınızın öncesinde, antrenmanlarınız sırasında ve sonrasında rahatlıkla kullanılabiliyor. Günlük giyime de uygun olan ayakkabı, ayaklarınıza hak ettikleri rahatlığı en iyi şekilde sunuyor. Siz de rahatlığın zirvesine ulaşmak için Barcin.com üzerinden ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz.


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.