Reebok Royal Classic Jogger 2 SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#CN7377

299.00 TL 189.90 TL

Peşin fiyatına 6 taksit ve ücretsiz iade/değişim imkanıyla satın almak için sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabı


Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabı, şık tasarımı, konforlu yapısı ve çok daha fazlasıyla bir ayakkabıdan beklenenlerin çok daha fazlasını yerine getiriyor. Kaplamalı naylon üstü ile ayakkabının üst kısmı daha iyi oturuyor ve geliştirilmiş orta tabanı ile de hareket serbestliği sağlıyor. Tüm özellikleriyle Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabı, ayağınızın rahat edebilmesi için en iyi performansı ve en iyi özellikleri sunuyor.

Üst Seviyede Destekleme

Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabı, üstün özellikleri ve teknolojileri ile ayağı en iyi şekilde kavrıyor, destekliyor ve koruyor. Zeminde en üst seviyede kavrama imkanı sağlarken aynı zamanda hareket serbestliğini de büyük ölçüde artıran spor ayakkabı, şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine topluyor. Reebok spor ayakkabılar, tarzını ve rahatını düşünenlerin gözdesi olmaya devam ediyor.

Ayağınızın Sağlığı İçin Tasarlandı

Konforlu gympado ipleri sayesinde Reebok spor ayakkabılar ayağınıza destek sağlıyor ve şık bir tasarım sunuyor. Kaplamalı naylon üste de sahip olan ürün, ayağı destekliyor ve ayakkabının daha iyi oturmasını sağlıyor. Böylelikle ayaklarınız ayakkabının içerisinde asla rahatsız olmuyor. EVA ile geliştirilmiş alçak şaft orta tabanı sayesinde Reebok ayakkabılar büyük ölçüde hareket serbestliği sağlıyor. Böylelikle her adımınızda konforu ve en iyi performansı sizlere sunuyor. Çıkarılabilir poliüretan iç tabana da sahip olan ürün, ayağınızı önemsiyor ve şok etkisini bastırıyor. Balıksırtı desenli ve kauçuk kaplı dış tabanı ile de zemini en iyi şekilde kavrıyor. Böylelikle Reebok Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabıları günlük kullanımlarda ve kullandığınız her koşulda sizi yarı yolda bırakmıyor, ayaklarınızı koruyor ve onları önemsiyor.

Şık Tasarım ve Konfor Bir Arada

Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabı, dekolteli tasarımı sayesinde ayak bileğini daha iyi kavrıyor ve daha hızlı ayak geçişleri sağlıyor. Bu sayede hareket serbestliği en üst seviyelere çıkıyor. Yüzeyindeki çizgiler ve ipleri ile de şık bir tasarım sağlayan ürün, balıksırtı kauçuk tabanı ile de dikkat çekiyor. Tüm özellikleri ve tasarımıyla şık bir görünüş sağlarken konforu da üst seviyelere çıkaran Reebok spor ayakkabı, tarzını ve rahatını aynı anda düşünenler için özel olarak tasarlanıyor. Bu sayede hem gün boyu rahat kullanım olanağı sağlanıyor hem de tarzınıza şıklık katılıyor.

Reebok Royal Classic Jogger 2 Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

  • Şık malzemeler ile tasarlanmış ve destek sağlayan konforlu gympado iplikler ile daha rahat bir kullanım olanağı sunar.
  • Kaplamalı naylon üst ile hem şık tasarım sağlar hem de ayağın iyi oturması ve desteklenmesine olanak tanır.
  • Hareket serbestliğini artıran alçak şaft EVA orta tabana sahiptir ve böylelikle şok etkisini de büyük ölçüde bastırır.
  • Ayağı önemseyen ürün, çıkarılabilir poliüretan iç taban ile de daha fazla koruma imkanı sağlar.
  • Balıksırtı desenli kauçuk kaplı dış taban sayesinde yürüme esnasında zeminde daha iyi kavrama olanağı sunar.
  • File tasarıma sahip bilek bölgesiyle ayağı daha iyi kavrar ve ayak geçişlerini hızlandırır.
  • Gün boyu kullanımlarda konfor ve üstün performans sağlarken aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkatleri üzerine toplar.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.