Reebok Running Speedwick 7'' Short SS18 Erkek Şort

#CD5441

169.00 TL 99.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort

Antrenman bağlılığınız disiplinli davranmanız için sizi motive eder. Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort sade tasarımı, vücuda oturan kesimi ve rahat kumaşıyla antrenmanlarınız sırasında konforlu bir kullanım sunar. Bu sayede sporla geçen vakitler, disiplinin yanında dilediğiniz gibi özgür hareket etmenin keyifli hissini de yaşayacağınız zamanlara dönüşür. Popüler ve aktif tasarımlı Reebok erkek şort modelleri ile zengin alternatifleri değerlendirebilir, spor giyim stilinize enerjik bir hava katabilirsiniz.

Vücuda Oturan Dar Kesim

Her türlü egzersiz esnasında üzerinizde rahat giysiler olması gerekir. Reebok Erkek koşu şortu 17,5 cm iç dikişli dar kesim tasarımıyla vücuda tam oturur. Dar stildeki erkek antrenman şortu, rahat etmeniz ve hareket özgürlüğünüzü desteklemek üzere tasarlanmıştır. Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort egzersizler esnasında hareketlerinize tam uyum gösterir. Nemi kolaylıkla atan ve hava sirkülasyonunu destekleyen kesimiyle, sizin için sağlıklı bir egzersiz ortamı oluşturur. Reebok koşu şort modeli dikkat çekici derecedeki hafif kumaşı bu ortamı destekler.

Speedwick Teknolojisi ile Daha Kuru ve Daha Serin

Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort speedwick teknolojisiyle üretilir. Speedwick, ciltteki fazla ter ve nemi çekerek, kolayca buharlaşabildiği dış kumaş katmanlarına doğru hareket etmesine izin verir. Bu da sıcak havanın salınmasıyla birlikte aynı zamanda malzemenin içinde serin havanın akmasına izin verir. Bu sayede rahatınızı artıracak serin bir ortam oluşur. Şortun ince kesimi vücudun doğal hareketleriyle uyum sağlayarak, hareketlerinizi destekler. Bacak kısmındaki açıklık ise bir havalandırma sistemi gibi çalışır ve hareket aralığı sunar.

Karanlıkta Görünür Kılan Reflektörlü Detaylar

Gece spor yapmayı seviyor ya da yoğun çalışma temponuz dolayısıyla egzersize ancak gece vakit ayırabiliyor olabilirsiniz. Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort tasarımına gece spor yapmak isteyenler için kullanışlı ayrıntılar dahil edilmiştir. Reflektörlü detaylar, gece antrenmanları esnasında sizi görünür kılarak, güvende olmanızı sağlar. Işığın zayıf olduğu koşullarda bile görünür olmanıza yardımcı olur.

Ultra Hafif Kumaş ve Kullanışlı İç Slip

Oldukça ince yapıdaki ultra hafif kumaş, bedeninizi ve hareketlerinizi seri olması için destekler. Gece ve gündüz koşuları, yürüyüşler, spor salonu antrenmanları ve ılık havalarda yapılacak egzersizler için idealdir. Hareket özgürlüğü sağlayan iç slip ve file parçasına sahip Reebok erkek şortla, sabah ya da gün içindeki herhangi bir vakitte yapacağınız egzersizler ve spor salonu antrenmanları esnasında rahat hissedersiniz. Speedwick teknolojisi serin ve kuru kalmanıza yardımcı olur. Küçük eşyalarınızı taşıyabilmeniz için iç slipteki küçük cep Reebok şort modelinin kullanışlılığını artıran detaylardan biridir.

Reebok Running Speedwick 7'' Short Erkek Şort Genel Özellikler

Koşular, yürüyüşler, spor salonu antrenmanları ve ılık havalarda yapılacak egzersizler için ideal yapı.

Havalı görünmek ve öyle hissetmek isteyen tüm spor tutkunları için ideal stil.

Küçük ve mühim eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmeniz için küçük iç slip cebi.

Hava sirkülasyonunu ve hareketlerinizi destekleyen file parça.

Kullanıcıyı karanlıkta görünür hale getiren reflektörlü detaylar.

Ciltteki fazla ter ve nemi çeken speedwick teknolojisi.

Sade tasarım, vücuda oturan rahat kesim.

Oldukça ince yapıdaki ultra hafif kumaş.

17,5 cm iç dikiş.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.