Reebok Sporterra 7.0 Kadın Spor Ayakkabı

#BS5345

355.00 TL 179.90 TL

Peşin fiyatına vade farksız 6 taksit ve ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Reebok Sporterra 7.0 Kadın Spor Ayakkabı

Koşu tutkunlarının açık havada bile mükemmel performansa ulaşması için tasarlanan Reebok Sporterra 7.0 kadın spor ayakkabı, uzun koşularda bile ayağı yormaz. Hafif tasarımı ile günlük hayata da uyum gösterir. Dileyenler için koşu ayakkabısı, dileyenler için spor kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabilir. Sportif görüntüsü ile dikkatleri üzerinize toplar.

Düşük Kesimli Ayak Bileği

Hareket ederken, ayakkabının bilek kısmının bileğe sürtünmesi performansı doğrudan etkiler. Ayak bileğini rahatsız etmeyen düşük kesimli tasarım özgürce hareket etme imkanı sunar. Bilek ayakkabıdan etkilenmez.

Kilometre Canavarı

Çoğu ayakkabı ilk giyildikleri anda rahatlık hissi verse de hareket süresi uzadıkça ayaklarda sıkıntılara yol açabilir. Reebok Sporterra 7.0 kadın spor ayakkabı, özel tasarımı ile uzun koşularda ayağı rahatsız etmez. Tam bir kilometre canavarıdır. Hızınızı kesmeden sizinle birlikte koşmaya devam eder.

DMX Max Teknolojisi ile Daha Dengeli

Tabanda kullanılan DMX Max teknolojisi, tabandaki havayı hareket ettirerek daha rahat bir koşu sağlar. Bu teknoloji ile hareket sırasında tam bir denge elde edilir. Böylece ayaklar desteklenir. Yürüyüş için seçilen zemin her zaman düz olmayabilir. Farklı zeminler için uygundur. Engebeli zeminlerde de ayağı saran yapısı avantaj getirir. Hatta bir anda değişen hava koşullarına bile uyum sağlar. Güneşle başlayan bir günün devamında, yağmur keyfinizi de sürdürebilirsiniz.

Delikli Yapısı ile Ayaklar Hava Alır

Ayakların uzun süre ayakkabı içinde kalması, terleme ve neme bağlı olarak sağlıksız bir ortam oluşturur. Reebok Sporterra bu soruna da çözüm getirerek üretilir. Hava alan üst yüzey ile ayakların havasız kalması önlenir. Gün içinde uzun süre kullanıma uygundur. Parmak çevresini destekleyen takviyeler ile parmaklarda rahatsızlık hissetmeye son verir. Ekstra güçlü burun kısmı, darbelere karşı koruma sağlar.

Hafif, Esnek ve Doğa Dostu Taban

Reebok Sporterra'nın iç kısmı EVA taban ile tamamlanır. Düşük yoğunluklu bir malzeme olan EVA, ayakkabıya esneklik ve hafiflik katar. Doğa dostu EVA taban ile sporun ana fikrine saygı gösterir.

Uzun süreli yürüyüşlerde ve koşularda, ayakkabının seçimi başta ayaklar olmak üzere, tüm vücudun rahatlığı açısından önemlidir. Yürüyüş yaparken vücut ağırlığından kat kat fazlası ayaklara yük olarak biner. Bu spora uygun olmayan bir ayakkabı ile ayakları zorlamak hem ayakların anatomisine zarar verir, hem de iskelet ve kas sistemine daha fazla yük binmesine neden olur.

Aşınmalara Her Zamankinden Daha Dayanıklı

Dış tabanda kullanılan kauçuk malzeme ile aşınmalara karşı daha dayanıklı olan Sporterra, zemin tutuşunda da oldukça sağlam. Farklı zeminlerde denge kurmayı kolaylaştırırken, sakatlanma riskini de azaltır.

Reebok Sporterra 7.0 Kadın Spor Ayakkabı, başta ayakların dolayısıyla da tüm vücudun sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu ayakkabı mükemmel hareket imkanı sunarken, ekstra güç harcamadan spor yapmanıza olanak sağlar. Bir yürüyüş ayakkabısından beklenen yaylanma kabiliyetini mükemmel bir biçimde sunar.

Standartların Ötesinde

 • Düşük kesimli bilek tasarımı ile daha özgür hareket
 • Rahatlık için EVA taban
 • Parmaklar için koruma sağlamak üzere burun kısmındaki ekstra güçlendirme
 • Her adımda rahatlık ve tabanda hava hareketi sunan DMX Max teknolojisi
 • Zemin tutuşu sağlayan, aşınmaya karşı dayanıklı kauçuk dış taban
 • Delikli süet malzeme
 • Kardiyo egzersizleri ve yürüyüş için uygundur
 • Hava alan yapısı ile ayaklar daha rahat
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.