Skechers Sketch-Air Infinity Erkek Spor Ayakkabı

#51484-LGBK

379.00 TL 249.90 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Skechers Sketch Air Infinity erkek spor ayakkabı ile koşu ve egzersiz antrenmanlarınızı kolayca üst seviyelere taşıyın! Ergonomik ve fonksiyonel tasarımlı Skechers Sketch Air Infinity, spor performansı ve randımanını arttırmak için üretiliyor. Ayağı ve topuğu içeriden destekleyen ayakkabı esnek ve hafif yapısı ile adımlara enerji ve dinamizm kazandırıyor. Ayağın anatomik yapısı dikkate alınarak tasarlanan ayakkabı yorgunluğu ve yorgunluk kaynaklı sakatlık riskini azaltmaya yönelik özellikleri ile dikkat çekiyor. Dengeye odaklanan tasarımı ayağın her adımda sağlam zemin tutuşu ile dengeli basarak yeniden adım almasını sağlıyor. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile yıpranmaya karşı direnç gösteren spor ayakkabı bir yandan ayağı zırh gibi sararken diğer yandan uzun süreli kullanım vadediyor.

Dengeli Destek

Air Infinity erkek spor ayakkabısı ağır antrenmanların yükünü almak için özel geliştirilmiş sistemi ile ayakları destekliyor. Orta taban çevresinde dengeyi artıran katmanlar ayağın her adımda kuvvet alarak yeniden ivmelenmesini sağlarken, diğer yandan dengesini koruyor. Esnek yapısı hareket kabiliyetini arttıran spor ayakkabı iç ve orta tabanı ile ayağa ekstra yastıklama yaparak yorgunluğu önlüyor. Özellikle her adımda ayağın şeklini alan jel dolgulu Memory Foam iç taban sayesinde ayaklar antrenman esnasında hiç olmadığı kadar rahat ediyor.

Topukta ve ön parmak bölgesinde ayakların yükünü hafifletmeyi hedefleyen ayakkabı, bu bölgelere binen darbe ve şok etkilerini bloke ediyor. Ekstra destek veren taban dolgusu ile birlikte özel yapım kauçuk dış taban zemini sıkıca kavrıyor. Zemin üzerinde güven ile adım alan ayakkabı kaymıyor. Her zaman tutuş ve sarkaç anında dengeyi koruyan ayakkabı kaza ve sakatlık riskini minimize ediyor.

Konforlu Ergonomik Uyum

Denge unsuru ile birlikte riskleri önlemeyi hedefleyen ayakkabı, en ağır antrenman sonrasında bile yorgunluk hissettirmiyor. Tek parça Skech Knit kumaş üst yüzeyi ayağı yumuşak bir şekilde sardığı halde darbe ve şoklara karşı kalkan vazifesi görüyor. Sadece iç mekanlarda değil dış mekanlarda yapılan koşu aktiviteleri için de tavsiye edilen ayakkabı, Skech Air ünitesi sık örgülü yüzeyler ile aşırı soğuk ve sıcaktan etkilenmeyi önlüyor.

Dış yüzeyi nefes alabilirlik özelliği ile ayağın rahat etmesini sağlıyor, terlemeyi ise önlüyor. Kaliteli tekstil astar sayesinde ayağı kavrayan ayakkabı, ayağın kaymasını ve dengenin kaybedilmesini önleyerek ağır antrenman koşullarına tam uyum konforu sunuyor. Yumuşak yaka ve dil dolguları ayağı dışarıdan gelen şoklara karşı korumaya alırken dış yüzeyin sağlam dikiş detayları ayakkabının yıpranmaya karşı direncini arttırıyor.

Skechers Sketch Air Infinity Teknolojileri

 • Nefes alabilir, tek parça Skech Knit file üst yüzey ayağı bir zırh gibi sarıyor,
 • Topuk çevresinde daha da etkin olan hafif Skech Air orta taban darbe etkilerini bloke ediyor,
 • Hava girişini maksimum düzeye çıkaran açık örgülü dış yüzey bölümleri ayağı rahatlatıyor, serin tutuyor,
 • Maksimum destek sunan sık örgülü saya bölümleri deforme olmayı önlüyor,
 • Orta taban etrafında dengede kalmayı sağlayan katmanlar adımlara dinamizm katıyor,
 • Yumuşak, dolgulu yaka ve dil kısmı ayağı şok ve darbelerden koruyor,
 • Maksimum uyum ve konforu sunan tekstil iç astar ayağı kavrıyor,
 • Zemin tutuşunu arttıran esnek kauçuk dış taban kaymıyor, aşınmaya karşı dirençli duruyor,
 • Memory Foam iç taban her adımda benzersiz yumuşaklıkta yastıklama sağlıyor.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.