Skechers Fashion Fit Kadın Spor Ayakkabı

#88888179-BBK

589.00 TL

Stoklar tükenmeden satın almak için şimdi sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Skechers Fashion Fit Kadın Spor Ayakkabı

Skechers, çoraptan spor ayakkabıya kadar geniş bir ürün yelpazesinde spor tarzınızı göstermenize destek olur. Kadın, erkek ve çocuk kategorileri altında yüzlerce çeşit ürün sunan marka kaliteli, konforlu ve dayanıklı spor malzemeleri ile dünyanın önde gelen spor markaları arasında yer alır. Skechers Fashion Fit Kadın Spor Ayakkabı, retro tarzı modern çizgilerle bugüne taşır ve içinizdeki enerjiyi şıklıkla bir araya getirir. Ayakkabı, hafifliği ve rahatlığı ile günlük kullanımda kombininizi mükemmel bir şekilde tamamlar ve kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur.

Spor Şıklığı ile Konfor Bir Arada

Skechers Fashion Fit, klasik spor şıklığı ve konforu birleştirir ve üst seviyelere taşır. Sketchers kadın spor ayakkabı, düşük bilekli tasarımı, parmak ucundan topuğa doğru artan eğimli taban yapısı ve yan kısımda ve dil kısmında yer alan Sketchers logosu ile stilinizi ortaya çıkarır. Düşük bilekli ve kısa arkalı tasarım, bir taraftan günlük kombininizi mükemmel bir şekilde tamamlarken bir taraftan da ürünün kolaylıkla giyilip çıkartılmasına olanak tanır. Kolaylıkla ayarlanabilen bağcık sistemi, ayakkabının ayaklarınıza mükemmel bir şekilde uyum sağlamasına imkân sağlar. Üst kısımda yer alan dikiş vurguları ve tek parça kumaş saya, modern çizgiler taşır ve şıklığınızı artırır. Ayrıca ürünün arka bölümünde yer alan kumaş topuk halkası katmanı ayakkabıyı rahatlıkla giymenize yardımcı olur.

Hava Alan Üst Kısım ile Maksimum Rahatlık

Sketchers kadın spor ayakkabının yumuşak kumaştan üst kısmının parmak ucu ve yan kısımlarında dengeleyici örgü paneller yer alır. Ön ve yan kısımdaki dokuma örgü paneller aynı zamanda serinlik etkisi yapar ve hareket halindeyken ayaklarınızın nefes almasına yardımcı olur. Böylece, yürüyüş esnasında nem ve ıslaklık hissi en aza iner. Ayrıca yumuşak kumaş saya ayakkabının ayaklarınızı mükemmel bir şekilde kavramasına ve adımlarınızı kendinizden emin bir şekilde atmanıza olanak tanır. Üstelik, yumuşak kumaştan iç astar hareket halinde iken maksimum konfor sağlar.

Yastıklama Desteği ile Enerjik Adımlar

Sketchers kadın spor ayakkabının iç kısmı Air Cooled Memory Foam yastıklı tasarımı ile adım atarken enerji dönüşü sağlar ve yorgunluk hissini en aza indirir. Yumuşak ve rahat iç tabanı yastıklama desteğini artırır. Böylece gün boyu enerjinizi kaybetmeden keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca ayakkabının retro dizayna sahip orta tabanı hafif ve rahattır. Orta taban, yürürken zeminden gelen darbe etkisini en aza indirir ve darbe hissini engelleyerek adımlarınızı özgürce atmanıza yardımcı olur. Esnek kauçuk dış taban ise güçlü zemin tutuşuna olanak tanır ve güvenle adım atmanıza olanak tanır. Dış tabanda yer alan hafif çıkıntılar zemin tutuşu artırır. Dış tabanı tamamlayan 4.4 cm topuk ise, sportifliğinizden ve rahatlığınızdan taviz vermeden şık görünmenize katkı sağlar.

Skechers Fashion Fit Kadın Spor Ayakkabı Genel Özellikler

- Yumuşak kumaştan iç astar ile maksimum rahatlık.

- Kumaş topuk halkası katmanı sayesinde kolay giyim.

- Örgü kumaş tasarımı ile atletik görünüm.

- Tek parça kumaş saya ile modern çizgiler.

- Rahatlığı artıran destekli yaka ve dil alanları.

- Eğimli tabanı tamamlayan 4.4 cm topuk ile şık görünüm.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.