Skechers GO Outdoors Ultra Kadın Bot

#15557-BBK

739.00 TL 549.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Skechers GO Outdoors Ultra Kadın Bot

Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, soğuk havalarda hem kullanım rahatlığı hem şık görünümü hem de dayanıklı yapısı sayesinde beklentilerinizi her anlamda karşılayabilecek bir üründür. Kış aylarının soğuk ve zor şartları altında, günlük kullanıma uygun ve aynı zamanda sportif etkinliklerinizi ertelemeden yapabileceğiniz bir yapıya ve donanıma sahiptir.

Skechers GO Outdoors Ultra Kadın Botun Özellikleri

Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, yalnızca ayaklarınızı soğuktan ve ıslanmaktan korumaz, konforlu yapısı sayesinde günlük kullanımda karşılaşabileceğiniz zorlukların yanında, spor yapmayı seven bir bireyseniz yürüyüş ya da açık havada yapılabilecek diğer sportif etkinliklerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, bütün bu teknolojik gelişmelerin ışığında üretilen bir ürün olarak dikkat çeker. Rahatsızlık vermeyen boğaz yapısı, kar botları ya da klasik botların ağırlığı ve hantallığı göz önünde bulundurularak bakıldığında bir spor ayakkabı rahatlığıyla kullanım olanağı sağlayan fiziksel ayrıntıları Skechers GO Outdoors Ultra kadın botun en karakteristik özellikleri arasında yer alır. Bütün bu yapısal farklılıkların yanı sıra nefes alabilir iç taban, ayak sağlığınızın korunmasında büyük bir rol oynarken, Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, fiziksel hareketliliğinizi de göz önünde bulundurarak bu taban sayesinde size yüksek sıçrama desteği sağlar.

Kullanılan ayakkabının uzun ömürlü yapısı olmazsa olmaz aranılan özellikler arasında yer alır. Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, dayanıklı süet saya ve örgü paneller sayesinde su tutmaz bir özellik sunmanın yanında uzun süreli kullanıma da olanak sağlar. Daha fazla bilek dengesi ve konfor için boğazlı tasarımı, Ayağa sağlam şekilde oturması için bağcıklı ön kısım ve metal D halka delikler bütün bunlarla beraber Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, arazi yürüyüşlerine hazır yer tutuşu sağlayan dayanıklı dış taban tasarımı sayesinde, bastığınız zemini bir kar lastiğinin yol tutuşu kadar iyi bir şekilde kavradığınızı hissedersiniz. Bu sayede dengeli ve güvenli bir kullanım imkanı elde etmiş olursunuz.

Skechers GO Outdoors Ultra Kadın Bot Beklentilerinizi Tam Anlamıyla Karşılar

Skechers GO Outdoors Ultra kadın bot, zorlu hava koşullarında kullanım kolaylığı sağlamakla beraber rahat hareket etmenize imkan tanıyacak fiziksel bir donanıma da sahiptir. Destekli boğaz kısmı, 4 cm topuk yüksekliği, ayak sağlığınızı düşünen konforlu Skechers Air Cooled Goga Mat™ nefes alabilir iç tabanlığı ve Ultra hafif, duyarlı ULTRA GO™ yastıklaması ile Skechers GO Outdoors Ultra kadın botun beklentileri karşılayan özellikleri arasında yer alır.

Skechers GO Outdoors Ultra kadın botun yapısal özelliklerinin beğeninizi ve beklentilerinizi karşılamasının yanı sıra, şık ve modern tasarımı sayesinde gözler ayaklarınızda olur. Dikiş vurguları, yanda konumlanan ürün logosu ve zıt renkli kumaş panel vurguları Skechers GO Outdoors Ultra kadın bota hem sade hem de şık bir hava katar. Bu özellikleri sayesinde üzerinizdeki kıyafetinizle ayakkabınız arasında uyum sağlamakta güçlük çekmezsiniz. Skechers GO Outdoors Ultra kadın botu eşofman takımı ile giydiğinizde şık bir spor ayakkabı görünümüne bürünürken, daha klasik bir kıyafetin altına giydiğinizde o kıyafetinizi tamamlayan sade bir aksesuar halini alır. Ayağa tam anlamıyla oturan yapısı yürürken kendinizi güvende hissetmenize, denge problemi yaşamamanıza yardımcı olur.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.