Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı

#14941-BBK

599.00 TL 449.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı

Zorlu koşullarda keyifli bir yürüyüş deneyimi yaşamanız için tasarlanmış olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, estetik detayları ve üstün performans sunan yapısı ile dikkat çekiyor. Özel yastıklama teknolojisi ile ayak konforunu destekleyen ürün, dayanıklı ve sağlam tasarımı ile de uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Zorlu arazi koşullarında ayaklarınızın rahat etmesi için geliştirilmiş olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, engebeli arazilerde bile güvenli bir şekilde adım atabilmenize yardımcı oluyor. Ayağı destekleyen yapısı sayesinde konforlu ve rahat bir kullanım sağlayan ürün, gelişmiş bir yürüyüş ve koşu performansı sağlıyor.

Kaliteli ve Dengeli Yastıklama

Arazi koşullarında yürüyüş ve koşu yapabilmeniz için geliştirilmiş Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, uzun süreli destekleyici Goga Max® yastıklama teknolojisi ile ayakların rahat ve konforlu kalmasını mümkün kılıyor. Orta tabanda bulunan 5GEN® yastıklama, her adımda sıkışıp esneyerek enerji geri dönüşümü konusunda da kaliteli bir performans ortaya koyuyor. Trail yürüyüşlerde etkili ve verimli bir deneyim için tasarlanmış olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, ayak topuğunu da destekleyerek adım geçişlerini rahatlatıyor. Sırçalı deri süet paneller, ürüne estetik bir görüntü katarken aynı zamanda suyu ve kiri tutmayan yapısı ile kaliteli bir ürün özelliği sunuyor. Soğutma etkili dayanıklı balistik örgü, nefes alabilir yapısı sayesinde ayakların hava almasını sağlayarak kötü koku ve ter oluşumunu da en aza indirmeyi amaçlıyor.

Tüm Koşullarda Verimli Kullanım

Skechers Gotherm 360 teknolojisi ile geliştirilmiş olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, her koşulda ve ortamda ayakların sıcak ve kuru kalmasını mümkün kılıyor. Suya ve darbelere karşı benzersiz bir dayanıklılık sergileyen ürün, kaliteli bir outdoor ayakkabı seçeneği olarak sunuluyor. 5GEN® yastıklı orta taban ayak tabanını destekleyip, adım geçişlerinde etkili bir yastıklama sunuyor. Bu sayede ayakların rahat etmesini sağlayan ürün, enerji geri dönüşümü sunarak daha uzun süreli yürüyüş performansı ortaya koymanıza imkan tanıyor. Daha az eforla daha yüksek verim elde etmeniz için geliştirilmiş olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, Goga Max teknolojisi ile tasarlanmış konforlu iç tabanı ile de kullanım süresi boyunca ayakların ayakkabı içerisinde rahat etmesini ve nefes almasını sağlıyor. Ayak sağlığı konusunda son derece başarılı bir tasarıma sahip olan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, en iyi yürüyüş deneyimi yaşamanıza ortam hazırlıyor.

Zorlu Zeminlerde Dengeli Performans

Zorlu arazi koşullarında dengeli ve esnek bir kullanım sağlayan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, muhteşem yer tutuşu sağlayan dayanıklı dış taban tasarımı ile güvenli adımlar atabilmenize olanak veriyor. Dayanıklı sırçalı deri süet saya ve örgü paneller karizmatik bir görüntünün yanı sıra nefes alabilir bir yüzeyi de beraberinde getiriyor. Burun kısmında ve topukta bulunan sentetik katmanlar daha fazla denge sağlıyor. Zıt renkli trim vurguları, ürünün estetik yönlerine vurgu yaparken, dikiş vurguları ve yan tarafta bulunan S logosu, markanın simgesi olarak dikkat çekiyor. Bağcıklı ön kısım ve şerit dokuma delikler Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabının daha sağlam şekilde ayağa oturmasını ve pratik bir kullanımı birlikte sunuyor. Daha fazla koruma sağlayan dokulu orta taban ve destekli kumaş yakalı dil alanı, ürünün benzersiz özellikleri arasında yer alıyor. Çok yönlü yer tutuşu sağlayan halkalı taban tasarımı, zorlu zeminlerde ve hava şartlarında dahi sorunsuz bir kullanıma izin veriyor.

Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı Özellikleri

 • Soğutma etkili dayanıklı balistik örgü saya
 • Trail yürüyüş ve outdoor ayakkabı
 • 5GEN® yastıklı orta taban
 • Soğutma etkili dayanıklı balistik örgü
 • Dayanıklı sırçalı deri süet saya ve örgü paneller
 • Çok yönlü yer tutuşuna sahip halkalı taban tasarımı
 • Zıt renkli trim vurguları, dikiş vurguları ve yanda S logosu
 • Burun ve topukta daha fazla denge sunan sentetik katmanlar
 • Konfor ve rahatlık için Skechers Goga Max® yastıklı iç taban
 • Burun kısmında ve topukta daha fazla denge için sentetik katmanlar
 • Bağcıklı, atletik, outdoor tarzı, alçak burunlu yürüyüş ayakkabısı tasarımı
 • Trail yürüyüşlerine hazır yer tutuşu sağlayan dayanıklı dış taban tasarımı
 • Ayağa sağlam şekilde oturması için bağcıklı ön kısım ve şerit dokuma delikler
 • Ayağı sıcak ve kuru tutmaya yardımcı olan Skechers GOtherm 360 teknolojisi.
 • Daha fazla koruma için dokulu orta taban ve destekli kumaş yaka ve dil alanı.
 • Ağırlık: 37 numara kadın ayakkabısı için 241 gr ve 4 cm topuk

Kaliteli ve performansa yönelik ürünler tasarlayan Skechers, geliştirmiş olduğu ayakkabı seçenekleri ile farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor. Özellikle outdoor ve trail yürüyüş ve koşu deneyimleri için başarılı ürünler geliştiren marka, sporcu sağlığını ve gelişmiş performansı destekliyor. Her türlü koşulda verimli ve keyifli bir deneyim yaşamanız için geliştirmiş olduğu Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı, outdoor yürüyüşleri ve koşuları seven kadınların ihtiyaçlarını karşılamak için sunuluyor. Maksimum denge ve dayanıklılık sunan Skechers GOwalk Outdoors Kadın Spor Ayakkabı'ya Barcin.com üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
 • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
 • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.