Skechers Kulow - Whitewater Erkek Spor Ayakkabı

#52885-NVY

399.00 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 40
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Skechers Kulow - Whitewater Erkek Spor Ayakkabı

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı, uzun süre ayakta kalmakla sonuçlanan iş ve günlük yaşam yoğunluklarına maruz kalanların, günlük yaşamda uzun süreli yürüyenlerin ve en önemlisi ayak sağlığına önem gösteren ve ayaklarını düşünen bireylerin kullanımına %100 uyumlu bir spor ayakkabısı. Her zemine uygun alt taban yapısı, tek parça atletik örgü kumaş cephesi, bağcıksız formu ve destekli yakası, rahat ayakkabı kullanımını tercih edenlere hitap eden özellikler arasında.

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabının Öne Çıkan Özellikleri

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabının en önemli özelliği bağcıksız olması. Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı bağcıksız olma özelliği ile istediğiniz her an tek bir hamle ile kolayca ayağınıza giymenizi sağlar. Bu özellik yalnızca zaman ve zahmet açısından sizlere kolaylık sağlamakla kalmaz, ayrıca yapısal olarak, ayağınızda ve bilek kısmında oluşabilecek herhangi bir uyumsuzluğun da önüne geçilmiş olur. Bununla beraber Memory Foam iç tabanlığı ve darbe etkisini azaltan esnek hafif orta taban yere her basışınızda ayağınızın altındaki sertlik ve stresi en az düzeyde hissetmenizi sağlar. Süper esnek ve yüksek oranda yer tutuşu sağlayan dış tabanı sayesinde, günlük aktivitelerinize zaman ayırırken, rahat hareket etmenizi ve güvenli adımlar atmanızı sağlar. Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı ayak sağlığınızı düşünen ve günlük kullanımınıza uygun bir ürün. Gün içerisinde farkına varılmadan uzun süreler ayakta kalma durumuyla karşı karşıya kalınabilir. Bu noktada Skechers Kulow - Whitewater Erkek Spor Ayakkabı yapısal özellikleri dolayısıyla günlük yaşamda ayakların zorlanmasından doğabilecek yorgunluğu minimize eder.

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabının Günlük Kullanıma Uygunluğu

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı, tek parça atletik örgü kumaşı sayesinde günlük kullanımda ihtiyaç duyulan ve ayak sağlığınız için son derece önemli olan ayakkabı içi hava sirkülasyonunu sağlar. Bu günlük etkinliklerinizde yalnızca aktivitenize kanalize olmanızı sağlar ve gerisini düşünmezsiniz. Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı, memory foam iç tabanlığıyla uzun süreli yürüyüşlerinizde ve günlük yaşamınızda, rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Bu tabanlık sayesinde sanki kumsal üzerinde yürüyormuş gibi rahat ve kusursuz yürürsünüz. Ayrıca hafızalı bu taban kısa süre içerisinde ayak taban formunuzun şeklini alır ve çabucak ayakkabıya uyum sağlamış olursunuz.

Spor ayakkabılar yalnızca görsel açıdan değil sağlık ve kullanım rahatlığı açısından da kullanıcısını memnun etmelidir. Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı bu bağlamda gerek sade ve şık yapısı gerekse teknik özellikleri ve kullanılan malzemelerin kalitesiyle, hem göz zevkinize hitap etmiş olacak hem de ayak sağlığınız için gerçek bir yardımcı ekipman yerini alacak.

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı Her An Yanınızda ve Yardımınızda

Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı ayakta kaldığı sürece ayak sağlığını düşünen herkesin kullanımına uygun bir ayakkabıdır. İyi ve kaliteli ekipmanlar kullanmak, sizlerin problem durumlarına en iyi cevap verecek malzemeleri tercih etmek profesyonelliğin bir adımı ve gereği olarak karşınıza çıkıyor. Skechers Kullow - Whiter Erkek Spor Ayakkabı, yaşamını daha da profesyonelleştirmek adına çaba harcayan herkesin beklentilerini karşılayacak bir ürün.

  • Sportif giyim ve klasik giyime uygun görsel yapısı,
  • Ayak sağlığını destekleyen alt tabanı,
  • Memory Foam iç taban yapısı,
  • Bağcıksız ve rahat formu,
  • Destekli yakası,
  • Süper esnek ve son derece kuvvetli yol tutuşu sağlayan dış tabanı.
US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.