Skechers You - Inspride Kadın Spor Ayakkabı

#14950-BBK

329.00 TL 199.90 TL

İndirimi kaçırma, hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Skechers You - Inspride Kadın Spor Ayakkabı

Spor ayakkabı alanında şık tasarımları bulunan ayrıca estetik ve dinamik görüntüsüyle iddialı bir tarz yaratan Skechers markası “You by Skechers” kategorisiyle yeni bir ayakkabı serisi üretti. Bu seri yaşam tarzı ve sağlığı bir araya getiren yeni bir yürüyüş ayakkabısı koleksiyonu olarak tasarlandı. Daha çok spora yönelik nitelikleri barındıran ve günlük kullanıma da uygun spor ayakkabılar olarak üretildi. Skechers you-Inspride kadın spor ayakkabısı da bu serinin öne çıkan en önemli modelleri arasında yer alıyor. Konfor, stil ve esnekliği ön planda tutan bu ayakkabıda kendinizi kum havuzunda yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.

Bu seride sunulan ürünler, günlük hayatın aktif ritmini sportif koşullarla birleştirerek, tarzından ve konforundan ödün vermeyen stil sahibi kadınları hedefler.

Günlük kullanıma uygundur

Yoğun iş temponuzda size konforlu ve esnek bir performans imkânı sağlayacak olan bu ayakkabı, günlük kullanıma uygun yürüyüş ve egzersiz ayakkabısı olarak üretilmiştir. Gün içerisinde giyeceğiniz tüm kıyafetlere uyum gösterir ve günün her saati için uygun bir tasarımla kombinlenebilir. Sadece yürüyüş yaparken değil her ortamda size ve ayaklarınıza konfor sunar.

Uzun süreli yürüyüşlerde rahatlık ve konfor sağlar

Ayağın fiziksel ve anatomik yapısına uygun olarak tasarlanan bu ayakkabı, ayağınızı sarar ve rahat bir hareket alanı sağlar. Konforlu iç ve orta tabanı sayesinde ayağınızda ağrıya sebep olmaz. Her adımda hafif, yüksek sıçrama yastığına ve duyarlı geri bildirime sahip bir yürüyüş ayakkabısı şeklinde tasarlanmıştır. Çok yönlü yer tutuşuna sahip tabanı sayesinde farklı zeminlerde bile ayaklarınızı destekler ve yürüyüşlerinizde yüksek performans sağlar. Nihai konfor için duyarlı yastıklı iç tabanları sayesinde, ayağınızda oluşacak darbe etkisini en aza indirir ve yürüyüş deneyiminizi en üst seviyeye taşımanıza olanak sağlar.

Şık, zarif ve yüksek teknolojili bir tasarıma sahiptir

Dikiş detaylı yumuşak dokuma örgü kumaşı, ayakkabıyı süper esnek bir modele dönüştürür. Çoraba benzeyen bu dokuma kumaş saya sayesinde Skechers You - Inspride Kadın Spor Ayakkabı ayağı iyice sarar ve rahat bir hareket imkânı sağlar. Nefes alabilen örgü tekniği ayağınızda terleme ve ıslak hissetme sorunlarını ortadan kaldırır. Yürüyüşünüz esnasında size konforlu ve esnek bir deneyim yaşatır. Sade stiline hareket katan bağcıklar daha çok ürünün görselliğini kuvvetlendirmek ve stil kazandırmak için kullanılmıştır. Bu görüntü hem klasikten vazgeçemeyenler hem de estetik detayları önemseyenler için ön plana çıkar. YOU by skechers™ logo detaylı topuk paneli ve maksimum stil için yaka triminde kullanılan zıt renk detayı ayakkabı üzerinde güçlü ve daha estetik bir etki yaratır. Oldukça hafif olarak tasarlanan bu ayakkabı 37 numara için 141,7 gr ağırlığına sahiptir.

Skechers you – Inspiride kadın spor ayakkabıları, yürüyüş sırasında ayak hareketlerine uyum sağlayacak şekilde yumuşak ve esnek bir özelliğe sahip olarak tasarlanmış ayakkabılardır.Ayakkabının üretim teknolojisi sayesinde ayak ağrılarının ve yaralanmalarının en az seviyede tutulması ile ayağın hava alması ve yüksek performans amaçlanmıştır.


  • Bağcıklı, sportif, günlük kullanıma uygun yürüyüş ve egzersiz ayakkabısı tasarımı,
  • Kişiye özel kalıp için yumuşak dokuma kumaş çoraba benzer dokuma kumaş saya,
  • Her adımda hafif,
  • Hareket özgürlüğü,
  • Konfor için yastıklı iç taban,


US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1.  Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.