Speedo Boom Splice Aquashort '18 Çocuk Mayo

#8-10848C226

149.50 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: 28
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Boom Splice Aquashort '18 Çocuk Mayo

Speedo Boom Splice Aquashort çocuk mayo, hem çok eğlenceli hem de çok sağlıklı bir spor türü olan yüzmeyi daha keyifli hale getiriyor. Rahat yapısı ile yokmuş hissi uyandıran, suda ağırlık yapmayan kumaşı ile Speedo mayo çocukların denizde ya da havuzda daha rahat etmesini sağlıyor.

Ekstra Rahatlık

Yüzme estetik bir spor dalıdır, bu nedenle kullanılan mayoların da estetik özelliklere sahip olması, yüzme için uygun olması gerekir. Sporcunun su ile bütünleşmesini gerektiren bir spor dalı olan yüzmede, en önemli materyal mayodur. Yüzmede kullanılacak mayoların klora karşı dayanıklı, özel kumaştan üretilmiş olması, yüzücüye daha rahat spor yapma imkanı sağlar. Uygun yüzücü mayosu sporcunun başarısını olumlu anlamda etkiler.

Speedo Boom Splice Aquashort çocuk mayo yüzmeyi seven çocuklar için ekstra rahatlık sağlar. Vücudu saran yapısı sayesinde hareket esnekliği sunar. Yokmuş hissi uyandıran kumaş dokusu, yüzerken daha esnek hissetmenizi sağladığı için en zor hareketleri dahi daha kolayca yapma imkanı tanır. Denizde ya da havuzda kullanım için uygun olan Speedo Boom Splice mayo yüzmeyi daha keyifli hale getiriyor. Vücut ile uyumlu kumaş teknolojisine sahip Speedo Boom mayo formunu koruyacak şekilde tasarlanmıştır, uzun ömürlüdür ve su sporları için uygundur.

Maksimum Konfor

Speedo Boom Splice Aquashort mayo çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir ürün. Endurance® + kumaşından üretilen su sporları mayosu, sade ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Eğitimden yarış gününe kadar, her aşamada Speedo’nun yeni imzalı baskı barıyla üretilen Aquashort çocuk mayo kullanılabilir. Speedo mayo, su sporları gibi fitness eğitimi için de uygundur.

Endurance® + kumaş kullanılan Speedo Boom Splice Aquashort çocuk mayo elastik yapısı sayesinde vücut ile mükemmel uyum sağlar. Dört yönlü gerdirme teknolojisi kullanılan kumaş, suda vücudu sarar ve kullanıcısına kolay hareket etme imkanı sunar. Dört yönlü esneme özelliği olan kumaş, mayonun kolayca giyilip çıkarılmasını sağlar. Speedo mayo suya girince ağırlaşmaz, hafif olduğu için suda ekstra efor sarfetmeden taşınır, yüzme sporu için idealdir.

Endurance® + kumaş özelliğine sahip olan Speedo Boom Splice Aquashort çocuk mayo, klasik mayolara göre klor ve renk solmasına karşı daha dayanıklıdır. Denizde ve havuzda, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun ömürlüdür. Sudan çıkar çıkmaz kısa bir süre içinde kurur. Çabuk kuruma özelliğine sahip olduğu için sağlıklıdır.

Özgürce Yüzün

Speedo Boom Splice mayo denizde ya da havuzda özgürce yüzmenizi sağlar. Bedeni saran, hafif ve streçli Endurance® + kumaş teknolojisi ile üretilen Speedo Boom Splice Aquashort mayo ipli beli sayesinde yüzme sırasında ekstra güvenlik sağlar.

Denizde ve havuzda kullanım için uygundur. Vücudunuzla mükemmel uyum sağlayan kumaşı sayesinde yüzerken kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Dört yönlü esnek streç kumaş ile üretilen Speedo Boom mayo suda bozulmaz, deforme olmaz. Spor yaparken konfor sağlar. Yüzme sporu için maksimum konfor sunması performansınızı artırır.

Yüzerken sizi yavaşlatmaz, daha hızlı hareket etmenizi sağlar. Suda ağırlık yapmadığı için düzenli antrenman yapan yüzücüler için uygundur. Speedo Boom Splice Aquashort çocuk mayo yüzme dışında fitness, vücut geliştirme gibi salon sporlarında da kullanılabilir.

Speedo Boom Splice Aquashort Çocuk Mayo Özellikleri

Vücut ile uyumlu dört yönlü streç Endurance® + kumaş teknolojisine sahiptir.

Hafif yapısı sayesinde yüzmeyi kolaylaştırır, rahatlık ve konfor sunar.

Speedo'nun imzasını taşıyan “boom” baskısı.

Standart mayo kumaşlarına göre daha yüksek klor direnci.

CREORA HighClo ile daha uzun süre yeni gibi uyuyor

Minimum su emilimi ve çabuk kuruma özelliğine sahiptir.

İpli bel özelliği sayesinde güvenli yüzüş imkanı sağlar.

UPF 50+ güneş koruması

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.