Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit SS18 Kadın Mayo

#8-10822C224

279.50 TL

Stoklar tükenmeden hemen satın almak için sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayo

Kadınlar için yaz aylarının vazgeçilmezi olan mayoları seçerken pek çok etkeni göz önünde bulundurmak gerekir. Yüzücüler için hızlı ve rahat bir yüzme performansı sunması büyük önem taşırken, aynı zamanda kıyafet olarak şık bir tasarım sahip olması beklenir. Ayrıca hızlı kuruyan kumaştan yapılan mayolar, sağlık açısından tercih edilir. Ürünlerini en yeni teknolojilerle buluşturan Speedo geliştirdiği mayo çeşitleri ile bir mayodan beklenen tüm faydaları sağlar.

Maksimum Yüzme Performansı

Yüzücüler için özel olarak hazırlanan mayolar yüksek konfor ve rahatlığın yanında maksimum yüzme performansına da yardımcı olur. Speedo'nun racerback tasarım çizgisine sahip mayosu Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit, omuz hareketlerine yardım eden tasarımı ile yüzücülerin performansını artıran bir özelliğe sahiptir.

Klorlu Suya Yüzde 100 Dayanıklı

Boom baskı ile tasarlanan Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu, spor olarak yüzme ile uğraşanlar, yüzme eğitimi alanlar ve fitness amaçlı yüzme sporu yapanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkar.

Klorlu suya karşı dayanıklı yapısı ile geleneksel mayo türlerinden kendini ayıran Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu yüksek klor direnci bulunan "Speedo's Endurance" kumaşından üretilmiştir.

Uzun Süre Dayanan Özel Kumaş

Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu yüzde 53 polyester, yüzde 47 PBT'den üretilen özel kumaşı sayesinde standart yüzme kumaşlarına oranla çok daha dayanıklıdır. Aşınmaya ya da kullanıma bağlı yıpratıcı etkilere karşı da uzun süre dayanabilir. Yüzücü mayolarının ünlü markası Speedo'nun uzun süreli kullanımlarda dahi solmaya dayanabilen özel kumaşı, hem deniz, hem havuzda kullanıma uygundur.

Yüzmeye Destek Veren Tasarım

Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu özel tasarımıyla yüzücülere ekstra performans desteği de sağlar. Kapalı Racerback tasarımı ile yüzme esnasındaki omuz hareketlerine yardımcı olan Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu, daha fazla kapsama alanı sağlar ve arka tasarımın özel yapısıyla ek büstü desteği sunar. Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit, 4 yönlü streç teknoloji kumaşı sayesinde yüzme hareketlerini engellemeyen bir esneklik ve konfor sağlar.

Çabuk Kuruma, Güneşten Koruma

Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu, çabuk kuruyan kumaşıyla yüzme performanslarından sonra hızla kuruyarak sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit, üretildiği kumaşın yapısı sayesinde UPF 50+ güneş koruması da sağlar. Kumaşın dokusu da gün ışığına dirençlidir.

Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Özellikleri

  • Racerback tasarımıyla omuz hareketlerine imkan vererek, hareket özgürlüğü sağlar ve daha rahat yüzmeye yardımcı olur.
  • Ekstra göğüs desteğiyle daha konforlu bir kullanım sunar.
  • Klora dayanıklı yapısıyla uzun süre kalitesini korur, yüzme havuzu kullanımına bağlı olarak bozulmaz.
  • Aşınmaya dirençli PBT ve polyester elyaf karışımı kumaşıyla uzun süreler görüntüsünü ve işlevini korur, şekil bozulmalarına ve solmaya karşı dayanıklıdır.

Üstün Özellikler, Uygun Fiyat

21. yüzyılın yüzme teknolojisini sağlayan Speedo Boom Splice Racerback Swimsuit Kadın Mayosu, tasarımından kumaş kalitesine, performanstan sağlığa aradığınız tüm özellikleri uygun fiyat koşulları ile birleştiren bir üründür. Speedo Boom Splice Racerback SwimsuitKadın Mayoya, online spor mağazası Barcin.com güvencesiyle sahip olabilir siniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.