Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayo

#8-10368B371

374.50 TL

Kapıda ödeme seçeneğiyle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 32
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Fit Kickback Legsuit Co Kadın Mayo

Kadınlar için yaz aylarının vazgeçilmezi olan mayoları seçerken pek çok etkeni göz önünde bulundurmak gerekir. Yüzücüler için hızlı ve rahat bir yüzme performansı sunması büyük önem taşırken, aynı zamanda kıyafet olarak şık bir tasarım sahip olması beklenir. Ayrıca hızlı kuruyan kumaştan yapılan mayolar, sağlık açısından tercih edilir. Ürünlerini en yeni teknolojilerle buluşturan Speedo geliştirdiği mayo çeşitleri ile bir mayodan beklenen tüm faydaları sağlar.

Maksimum Yüzme Performansı

Yüzücüler için özel olarak hazırlanan mayolar yüksek konfor ve rahatlığın yanında maksimum yüzme performansına da yardımcı olur. Speedo'nun racerback tasarım çizgisine sahip mayosu Speedo Fit Kickback Legsuit Co Kadın Mayo, omuz hareketlerine yardım eden tasarımı ile yüzücülerin performansını artıran bir özelliğe sahiptir. Boom Splice Legsuit, yüzücü fitness derslerinden havuzdaki dipslere kadar her şey için idealdir. Ekstra kapsama alanı arayan yüzücüler için daha uzun bir bacak ile, bu mayonun kaslı tasarımı, yüzmeye konsantre olmanıza yardım etmek için hareket özgürlüğüne de yardımcı olur.

Klorlu Suya Dayanıklı

Boom baskı ile tasarlanan Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu, spor olarak yüzme ile uğraşanlar, yüzme eğitimi alanlar ve fitness amaçlı yüzme sporu yapanlar için ideal bir ürün olarak öne çıkar.

Klorlu suya karşı dayanıklı yapısı ile geleneksel mayo türlerinden kendini ayıran Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu yüksek klor direnci bulunan "Speedo's Endurance" kumaşından üretilmiştir.

Uzun Süre Dayanan Özel Kumaş

Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu yüzde 53 polyester, yüzde 47 PBT'den üretilen özel kumaşı sayesinde standart yüzme kumaşlarına oranla çok daha dayanıklıdır. Aşınmaya ya da kullanıma bağlı yıpratıcı etkilere karşı da uzun süre dayanabilir. Yüzücü mayolarının ünlü markası Speedo'nun uzun süreli kullanımlarda dahi solmaya dayanabilen özel kumaşı, hem deniz, hem havuzda kullanıma uygundur.

Yüzmeye Destek Veren Tasarım

Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu özel tasarımıyla yüzücülere ekstra performans desteği de sağlar. Kapalı Racerback tasarımı ile yüzme esnasındaki omuz hareketlerine yardımcı olan Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu, daha fazla kapsama alanı sağlar ve arka tasarımın özel yapısıyla ek büstü desteği sunar. Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayo, 4 yönlü streç teknoloji kumaşı sayesinde yüzme hareketlerini engellemeyen bir esneklik ve konfor sağlar.

Çabuk Kuruma, Güneşten Koruma

Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu, çabuk kuruyan kumaşıyla yüzme performanslarından sonra hızla kuruyarak sağlığınızı korumaya yardımcı olur. Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayo, üretildiği kumaşın yapısı sayesinde UPF 50+ güneş koruması da sağlar. Kumaşın dokusu da gün ışığına dirençlidir.

Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayo Özellikleri

  • Hareket etme özgürlüğü - daha fazla konfor ve yumuşaklık için 4 yönlü gerilebilir kumaş teknolojisi
  • Vücut Konumlandırma Mayo - Havuzda en iyi şekilde hissetmenizi sağlamak için tasarlandı.
  • 360 büst desteği Daha fazla konforunuz ve güvenliğiniz için
  • Daha yumuşak, pürüzsüz kayışlar rahatlığınızı artırır
  • Ekstra bacak kapsama alanı arayan yüzücüler için mükemmel
  • Artan arka kapsama için geri tepme.
  • Normal yüzme seanslarınızın zorluklarına dayanacak şekilde üretilmiştir.
  • Klora dayanıklı yapısıyla uzun süre kalitesini korur, yüzme havuzu kullanımına bağlı olarak bozulmaz.
  • Aşınmaya dirençli PBT ve polyester elyaf karışımı kumaşıyla uzun süreler görüntüsünü ve işlevini korur, şekil bozulmalarına ve solmaya karşı dayanıklıdır.

Üstün Özellikler, Uygun Fiyat

21. yüzyılın yüzme teknolojisini sağlayan Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayosu, tasarımından kumaş kalitesine, performanstan sağlığa aradığınız tüm özellikleri uygun fiyat koşulları ile birleştiren bir üründür. Speedo Fit Kickback Legsuit Kadın Mayoya, online spor mağazası Barcin.com güvencesiyle sahip olabilir siniz.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.