Speedo Placement Digi Rippleback Af Co Kadın Yüzücü Mayo

#8-08361A598

299.50 TL 240.00 TL

Ücretsiz kargo avantajından yararlanmak için hemen sepete ekle.

BEDEN: 32
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo

Haftada birkaç kez yüzme antrenmanı yapan özel bir yüzücüyseniz veya yüzmeyi yaşam biçimi haline getirmiş disiplinli bir yüzme tutkunuysanız performansınızı en üst düzeye çıkarmaya, sınırlarınızı zorlayarak daha iyi sonuç elde etmeye odaklanırsınız. Daha kısa zamanda daha uzun mesafelerde yüzme hedefiniz sizi heyecanlandırır. Diğer taraftan yüzme sırasında ve sonrasında mayonuzun durumunu düşünmek veya onu birkaç ayda bir değiştirmek zorunda kalmak istemezsiniz. Yoğun kullanıma, neme, tuza ve klora uzun süre dayanıklı mayolara gereksinim duyarsınız. Bu nedenle dayanıklı, uzun ömürlü, daha az su çeken ve daha çabuk kuruyarak şeklini koruyan mayolar kullanmalısınız.

Speedo Endurance® ile Yüksek Performans

Speedo, benzersiz Endurance® teknolojisiyle, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bir mayo kumaşı sunmaktadır. Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo klora karşı dayanıklı olup havuzda kullanımı sonrasında hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Ürün, günlük yüzme seanslarından sonra bile formunu koruyacak şekilde tasarlanan özel bir mayodur. Solmaya karşı koruma sağlayan Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo, Endurance® özelliğini kaybetmeden uzun süre kullanılabilir. Kazara oluşabilecek iplik takılmalarına karşı da dayanıklı olan ürün, geleneksel mayolardan çok daha dayanıklıdır, bu sayede rengini korur. Göz alıcı tasarımıyla dikkat çekici ve şıktır. Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo, gelişmiş yumuşaklık hissi için çok yönlü saran ipseksi kumaşıyla kusursuz konfor ve uyum sunar. Böylece dikkatiniz yüzme sırasında dağılmaz ve antrenmanınıza kolaylıkla odaklanabilirsiniz. Güneş ışığından %98 korur.

Konfor ve Dayanıklılık Bir Arada

Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo ile yüzme yarışlarına hazırsınız. Yüksek işlevli mayonuz, gereksinim duyduğunuz tüm özellikleri bir arada sunar. Mükemmel hareket özgürlüğü sağlayan ince askıları sırt kısımda birleşir. Yüzücü sırtı ile omuz hareketine ve esnekliğe yardımcı olur. 4 yönlü streç kumaşıyla vücudunuza tam oturur, daha fazla kullanım kolaylığı sağlar. Endurance® teknolojisi sayesinde mükemmel dayanıklılık sunar. Endurance®, polyester ve elastan karışımı olan kumaşı sayesinde çabuk kurur ve canlı renkleri solmaya sıradan yüzücü mayolarına kıyasla çok daha dayanıklıdır. Göz alıcı renklere ve güçlü desenli tasarıma sahip ürün, dikkat çekmenizi sağlar. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden %98 oranında koruyan ürün, deniz ve havuz antrenmanları ve açık hava yarışları için de son derece uygundur. Yüzme sırasında dikkatinizi dağıtabilecek unsurlar bulundurmayan ve yalnızca yüzmeye odaklanmanızı sağlayan sürtünmeye dayanıklı kumaşı, oldukça yumuşak ve hafiftir. Antrenmanınız ne kadar zorlu olursa olsun Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo yüksek kavrayış, konfor ve rahatlık sunar. Marka değerini ve ürün kalitesini kanıtlamış ve uzun yıllardır başarıyla sürdürmekte olan Speedo, bu başarılı ürünü ile rakiplerine karşı iddialıdır. Özellikle uzun mesafe ve açık havadaki su yarışları için özel üretilmiş ürünleriyle kayda değer başarı yakalayan dünya devi marka, Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo ile kadın yüzücüler için yüksek memnuniyet vadetmektedir.

Ürün Materyali ve Yıkama Önerileri

Speedo Placement Digi Rippleback Af Kadın Yüzücü Mayo, %80 polyester ve %20 elastan içeren özel malzemeden üretilmiştir. Mayonuz kullanıldıktan sonra ıslak şekilde bekletilmemelidir. Mayonuz elde ve soğuk suda yıkanmalıdır ve yıkama sırasında deterjan veya çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Ürün kurutucuda kurulmamalı ve ütülenmemelidir. Çamaşır makinesinde yıkanmaya ve kuru temizlemeye uygun değildir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.