Nike Air Max Axis '19 (GS) Spor Ayakkabı

#AH5222-100

569.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabı

Hafif ve rahatlık sağlayan özellikleri ile ön plana çıkan Nike Air Max Axis genç çocuk ayakkabısı kategorisinde kullanıcılarına istedikleri spor deneyimini sunar. Nike tecrübesinin ve yıllar içerisinde geliştirdiği teknolojisinin desteklediği spor ayakkabı dayanıklılığı ve zarif stil özellikleri ile tercih edilir.

Max Air Yastıklama ile Ayaklarınız Gün Boyu Rahat

Nike markasının ilk Air teknolojisi olan Max Air yastıklama, gün boyu rahat bir kullanım olanağı sunar. Köpük taban yapısı ve Max Air yastıklama teknolojilerinin birlikte kullanıldığı Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabı hem günlük kullanımda hem spor aktivitelerinden sonra ayaklarınızda yumuşaklık ve rahatlık hissi sağlar. Hareket kabiliyetini de destekleyen bu özellik ile güne hareket ile başlayan genç kullanıcılar aynı performans ile günü tamamlar.

Dayanıklı File Dış Yüzey

Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabının yüzey tasarımında kullanılan sentetik ve katmanlı yüzey yapısı dayanıklılığı arttıran bir katkı sunar. Zarif stil ve dayanıklılık özelliğini birlikte sağlayan Nike Air Max Axis file yapı ile de nefes alan ve ayak sağlığını koruyan fark yaratır. Gün boyu yoğun kullanım sonucu oluşabilecek terleme sonucunda ortaya çıkan mantar ve bakteri gibi ayak sağlığını tehdit eden sonuçları önlemeyi hedefleyen file nefes alabilen tasarım, sağlıklı ve kuru kalmayı destekler. Ayağı sarma ve şeklini koruma özelliği de sunan file yapı ile Nike spor ayakkabı istediğiniz hareket konforunu yakalamanızı sağlar.

Üstün Tutuş Özelliği ve Dayanıklılık Avantajı

Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabı da kullanılan kauçuk topuk dokusu kullanıcısı için dayanıklılık ve zeminde üstün tutuş özelliğini birlikte sunar. Tüm günü hareket ile geçirmeyi seven genç kullanıcılar için dayanıklılık her zaman önem taşır. Dayanıklılık avantajı sağlayan kauçuk topuk yapısı, Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabıyı daha uzun süre keyif ile kullanım olanağı sunar. Kullandıkları zeminde yer tutuş özelliği ile de kullanım konforu sağlayan spor ayakkabı, spor ve hareketlilik keyfini arttırır.

Çığır Açan Air-Sole Birimi

Nike Air Max’ın kökeni olan Air-Sole birimi başlangıcı olan 1978 yılından beri kullanılır. Nike’ın çığır açan Air-Sole biriminin sağladığı rahatlık hissi, topuk kısmında kullanılan görünür Air tasarımı ile hissedilen ve görünen bir konfor özelliği sağlar. Sporcular ve koleksiyoncular için popüler bir tasarım olan yeni nesil Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabılar, renk kombinasyonları ve konfor sağlayan hafif yastıklama özellikleri ile dikkat çeker.

Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabının Fark Yaratan Özellikleri

  • Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabının topuk bölümünde bulunan çekme ucu genç kullanıcılarının ayakkabılarını kolay giyip çıkartmasını sağlar.
  • Air-Sole birimleri spor ayakkabıya şekillerini kaybetmeden elastiklik sunarken çarpma etkilerini yumuşatır.
  • Spor ayakkabıda kullanılan dikişsiz yüzey dayanıklılık ve zarif bir stil özelliklerini birlikte sunar.
  • Kauçuk topuk dokusu ile Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabı kullanıcılarına dayanıklılık ve zeminde etkin tutuş imkanı sağlar.
  • Köpük taban yapısı ile birlikte Max Air yastıklama özelliği bulunan Nike Air Max Axis (GS) Spor Ayakkabı gün boyu kullanımında rahatlık ve hafiflik hissi yaratır.
  • Burun, dil kısmı ve yan yüzeyde bulunan Nike logosu ve bağcık girişlerinde kullanılan Max Air yazısı spor ayakkabının konforlu kullanım özelliğini estetik katkısı ile destekler.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.