Nike Air Max Axis SS19 Erkek Spor Ayakkabı

#AA2146-006

579.90 TL 429.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Max Axis Erkek Spor Ayakkabı

Her branştan sporcular ve spor kıyafeti giyenler için spor ayakkabı giymeyi bir tutku haline getiren Nike, Nike Air Max Axis Erkek Spor Ayakkabı ile yaşamın her anında rahat etmenizi hedefliyor. Modern çizgisi, fonksiyonel kullanımı ve harika stili ile özgürlüğüne düşkün erkeklerin gözde spor ayakkabısı olan Nike Air Max Axis Erkek Spor Ayakkabı, günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken sizi her bakımdan mutlu ediyor. Her türden spor kıyafetinizle giyebileceğiniz Nike Air Max Axis, stil harikası görünümü ile size bir sportif bir duruş kazandırıyor. Spor kıyafetinizi çağdaş görünümü ile bütünlüyor.

Tarzınızı Değiştiren Spor Ayakkabısı Nike Air Max Axis

Spor ayakkabı günlük kıyafetlerle kombinlendiğinde kullanıcının tarzını değiştiren bir kıyafettir. Nike Air Axis Erkek Spor Ayakkabı, özellikle kot ve keten pantolonlarınız ile göz dolduran bir kombin oluşturuyor. Rengi, bağcık kordonları, çapraz bağcıkları ve ayağınızın üst kısmını saran dili ile günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken sizi yormuyor. Tüm bu özellikleri ile Nike Air Max Axis erkek spor ayakkabı; yürürken, alışveriş yaparken, okul ve iş yerinde spor kıyafetinizin güzelliğini ön plana çıkarıyor. Nike Air Max Axis, dayanıklı dikişsiz yüzeyi ile zarafetinizi artırıyor.

Günlük Yaşamda Hissettiğiniz Hafiflik ve Rahatlık

Nike Air Max Axis erkek spor ayakkabı görkemi ve kalitesinin yanında sunduğu hafiflik ile de kullanıcıyı mutlu ediyor. Ayağınızda ağırlık oluşturmadığı için günlük aktivitelerinizin ardından yorgunluk hissetmiyorsunuz ve bir fırsatını bulduğunuzda ayakkabınızı çıkarma isteği duymuyorsunuz. Bu yönüyle Nike Air Max Axis, günlük yaşamın her anında ayaklarınızın rahat etmesini sağlıyor. Nike Air Max Axis spor ayakkabınızı ayağınızdan çıkarırken zorluk çekmiyorsunuz. Çünkü topuktaki çekme ucu ayakkabınızı kolayca giyip çıkarmanızı mümkün kılıyor. File yapısına sahip Nike Air Max Axis erkek spor ayakkabı ayağınızın nefes almasını sağlayarak terlemesini önlüyor. Böylece Nike Air Max Axis'i giydiğiniz müddetçe ayağınız müthiş bir konfor yaşıyor.

Çığır Açıcı Max Air Teknolojisi

Nike kurulduğu günden beri kendi teknolojisini üretiyor ve kullanıyor. Yastıklama özelliğine sahip olan Max Air teknolojisi de Nike'in 1978'de ürettiği Air-Sole birimi geliştirilerek üretilen bir teknolojidir. Üstün Max Air teknolojisi hem spor ayakkabının görünümünü değiştiriyor hem de rahat bir kullanım sağlıyor. Max Air yastıklama, günlük aktivitelerinizi gerçekleştirirken ve yürüyüş yaparken ayağınıza yumuşaklık hissi veriyor. Bu özellik ayrıca ayağınızın yerle temasında yaylanma sağlıyor ve hareket kabiliyetinizi üst noktaya çıkarıyor. Ayrıca topuk kısmındaki Max Air yastıklama teknolojisi dış görünüşü ile de görenleri hayran bırakıyor. Ayakkabının üst kısmından farklı bir renkte olan şeffaf topuk yastıklama, ayakkabının görkemini artırıyor ve kıyafetinizin rengi ile harika bir uyum sağlıyor. Köpük tabanı da dayanıklılığı artırdığı gibi küçük çaptaki darbeleri de emiyor.

Uzun Ömürlü Spor Ayakkabı

Dayanıklılık Nike spor ayakkabılarının en belirgin özelliğidir. Nike Air Max Axis erkek spor ayakkabı uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Dikişsiz, sentetik ve katmanlı yüzeyi spor ayakkabısının dayanıklılığını artırıyor. Kaliteli tabanı farklı şartlar altında bile kolay kolay yıpranmıyor. Kauçuk malzemeden yapılmış olan topuk dokusu ayakkabının tabanının ömrünü uzattığı gibi ayakkabınızın tutuş performansını da artırıyor.

Nike Air Max Axis Erkek Spor Ayakkabı'nın Özellikleri:

- Nefes alan file saya aynı zamanda koruma sağlar.

- Dikişsiz ve sentetik katmanlarla desteklenmiş yüzeyler dayanıklılığı arttırır.

- Max Air yastıklama ve köpük taban gün boyu konfor sağlar.

- Kauçuk taban özelliği farklı zeminlerde tutuş sağlar.

- Topuk kısmında bulunan çekme ucu ayakkabıyı rahat giymenize yardımcı olur.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.