Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişört

#892994-100

139.90 TL 99.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişört

Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişört; şık tasarımı ve teknolojik ayrıntılarıyla kilometreler boyunca rahat etmenizi sağlar. Her türlü kullanımınıza uygun, spor yaparken ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak şekilde dizayn edilmiş yapısıyla, hareketli olmayı tarzınız haline getirir. Özel kumaş yapısı sayesinde; ıslaklığı yok etme ve serin tutma başarısı, günün her saatinde dinamik olmanıza olanak sağlar.

Zarif Tasarım Hızlı Kuruyan Form

İster koşuya yeni başlayın, isterseniz üst düzey koşucu olun Nike Dri-Fit Miler Cool Kısa Kollu Erkek Koşu Üstü sizin için vazgeçilmez olacaktır. Her mesafe koşuda giyebileceğiniz zarif bir crew üsttür. Özellikle uzun süren sportif faaliyetlerinizde aksesuarlarınızın rahat kuruması avantaj sağlamaktadır. Nike tecrübesiyle şekillendirilmiş, Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişörtünüzün kumaşının özel yapısı hızlı kurumasını sağlar. Böylece hafifliğini muhafaza eder. Koşarken performansınızı artırmak için mutlaka tercih edeceğiniz bu ürünü, kuruma özelliği sayesinde günün geri kalanında da işlerinizi hallederken rahatça kullanabilirsiniz. Modern ve şık tasarımıyla bulunduğunuz her yerde fark yaratmanızı sağlayacaktır.

Islak Kalmanızı Önleyen Dri-Fit Teknolojisi

Tişörtler, çoraplar, pantolonlar, şortlar, sweatshirt'ler, kolluklar, şapkalar, eldivenler ve daha birçok Nike ürününde kullanılmakta olan Dri-Fit teknolojisi sporcuların en zor şartlar bile rahat etmesini sağlamak üzere bilimsel araştırmalar sonucunda ortaya çıkmıştır. Yumuşak kumaş üzerinde bulunan Dri-Fit teknolojisi, teri teninizden kumaş yüzeyine çıkarır ve burada hemen buharlaştırır. Hızlı kuruma özelliği, buharlaştırma özelliği ile birleşince kendinizi daha konforlu ve rahat hissetmenize yol açar. Dolyısıyla tişörtünüz zorlu ve sıcaklığın yüksek olduğu şartlarda, size performansınızı katlamanızı sağlayarak avantaj sağlar.

Serin Kalmanızı Sağlayan File Yapı

Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişörtünüzün özel tasarımı, kumaşın vücudunuzun en çok ihtiyaç duyduğu kısımlarına farklı yapıda denk gelecek şekilde düşünülmüştür. Ürünün tamamı boyunca uzanan file kumaş, vücut ısısını dışarıya atarak serin kalmanıza yardımcı olur. Omuz panellerinde bulunan file kısımlar ise, sizi daha serin tutmak için daha açık bir yapıya sahiptir. Böylece maksimum soğutma sağlanır.

Tasarıma Son Dokunuşu Yapan Ayrıntılar

Tişörtünüz bütün özellikleriyle sporcuların yüksek efor sarf ederken kendilerini en rahat biçimde hissedecekleri şekilde dizayn edilmiştir. Kumaşının sahip olduğu kuru kalma, buharlaştırma, serin tutma gibi teknolojik özellikleri bunu sağlarken, tamamlayıcı diğer ayrıntılar da aynı incelikle düşünülmüştür. Bu yüzden ilave olarak konforunuzu daha da artırmak için Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişörtünüzde, özel düz dikişler kullanılmıştır. Bu dikişler kumaşın koşarken teninizde yumuşak bir his bırakmasına yardımcı olur. Yine aynı şekilde, öne doğru çekilen omuz dikişleri kısmı da köprücük kemiklerine daha yakın duracak şekilde konumlandırılmıştır. Böylece kilometreler boyunca sırt çantası takmak zorunda kalsanız bile vücudunuzun rahat etmesini sağlanmaktır.

Her Zaman Hareket Halinde Kalmanız İçin

Her zaman hareket halinde olmanızı sağlamak ve karşılaşacağınız fiziksel zorluklarda size yardımcı olmak için Nike Dri-Fit Miler Cool Short-Sleeve Erkek Tişörtünüz eksiksizdir. Tişörtünüzün arka bel kısmı hafifçe daha uzun olarak dizayn edilmiştir. Böylece yukarı toplanmaz. Reflektörlü kısımları dikkat çekmenize yardımcı olur. Kumaşı özel %100 polyesterden imal edilmiştir. Bununla birlikte makinede yıkanmasında sakınca yoktur.

US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
  2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir.
Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.