Nike Dri-Fit Tailwind Top FW18 Kadın Tişört

#890190-685

179.90 TL 149.90 TL

Stoklar tükenmeden hemen sepetine ekle ve ücretsiz kargo avantajından yararlan.

BEDEN: XS
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
3 RENK

Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört

Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, özellikle serin tutmaya yönelik tasarımı ve de kesimi sayesinde oluşturduğu hareket rahatlığı ile ön plana çıkmaktadır. Genel olarak, spor esnasında oluşan terin kolaylıkla yüzeye aktarılması ve yüzeyde hızlı bir şekilde buharlaşması özellikleriyle sporcular tarafından seçilen bir üründür. Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, geliştirilen serin tutma teknolojisi ile milli basketbolculardan Işıl Alben, milli tenisçilerden İpek Soylu ve daha bir çok sporcunun seçimi olmaktadır.

Ürünün Öne Çıkan Özellikleri

Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, yüksek düzeyde nefes alabilen bir file sırt detayı ile uzun süreli sporlarda serin ve özellikle de kuru kalabilmeyi sağlamaktadır. Göğüs kısmında ve arka kürek kemikleri arasında bulunan Nike logosunun sahip olduğu yansıtıcı özellik sayesinde ise karanlık bölgelerde dikkat çekmeye yardımcı olur niteliktedir. Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, rahatlıkla makinede yıkanabilir. Ürün özelliklerini makinede ya da elde yıkama ile kaybetmemektedir.

Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört iç kısmında bulunan bakım etiketinde tişörtün yıkanmasına dair bilgiler mevcut olmasına rağmen özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar ise makinede yıkanacak tişörtün ters yüz edilerek, soğuk suda yıkanması gerekir ayrıca herhangi bir yumuşatıcı ya da çamaşır suyu kullanılmamalıdır. Yıkama esnasında sıvı deterjan yerine toz deterjan tercih edilmeli ve yıkama sonrası tişörtün suyu sıkılarak akıtılmamalıdır. Kurutma işlemi ya düşük sıcaklıklarda yapılmalı ya da asarak kurumaya bırakılmalıdır.

Yeni Nesil Kıyafet Teknolojileri

Dri-Fit teknolojisi ile minimum UPF 30 ultraviyole koruması sağlar, bu sayede güneş altından gerçekleştirilecek ağır antrenmanlar için özellikle tercih edilir. Dri-Fitkumaş, dört yana esneyebilen yapısı ve reglan kol rahat kesimi ile özellikle spor esnasında oldukça rahat edebilmenizi sağlar. Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişörtün arka kısmının hafif düşük kesimi sayesinde koşarken ya da antrenman yaparken bel kısmında koruma sağlarken, nefes alabilir özelliği ile oluşan teri en kısa sürede vücuttan uzaklaştırarak spor esnasında serin tutar. Çok fazla efor harcanarak yapılan ve sonucunda oldukça çok ter salınımı sağlayan spor aktiviteleri için özellikle uygun bir üründür.

Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, kumaş olarak %85 polyester ve %15 pamuk içermektedir. İçerdiği Polyester sayesinde gerdirmelere karşı yüksek dayanım sağlarken, içerdiği pamuk sayesinde de terin yüzeye aktarılmasını ve yüzeyden de buharlaşmasını sağlamaktadır. Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişörtün içerisinde bulunan polyester ayrıca tişörtün fazla kırışmamasını ve tişörtün kendi rengini uzun süre koruyabilmesini sağlaması ile de öne çıkmaktadır.

Satın Almak İçin 5 Neden

 • Kumaş içeriğinde bulunan %85 polyester sayesinde kırışmayı önlemesi aynı zamanda gerdirmelere karşı dayanımı sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.
 • Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişörtün sağlayacağı minimum UPF 30 ultraviyole koruması ise, güneş altında spor aktivitesi gerçekleştiren kullanıcıların ana alma sebebidir.
 • Nike Dri-Fit Tailwind Top Kadın Tişört, Nike Breathe kumaş sayesinde vücutta oluşan terin çok kısa bir süre içerisinde yüzeye aktarılabilmesi ve yüzeyden hızlı bir şekilde buharlaşması sağlanarak ter kokusu oluşumu önleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda yüksek düzeyde nefes alabilen file sırt kısmı ile kuru ve serin kalmanıza yardımcı olan bir üründür.
 • Rahat kesimi ve reglan kol sayesinde spor esnasında herhangi bir sıkma söz konusu değildir.
 • Ön kısmına oranla hafif uzun olan arka kısmı ile yapılacak aktivitelerde rahatlık sağlamaktadır.
US
EU
Göğüs
Bel
Kalça
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
 1. Göğüs: Göğüs çevresini ölçmek için mezurayı kol altından düz bir şekilde sabitleyin ve ölçüyü bu şekilde alın.
 2. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
 3. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
 • Tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için göğüs, bel ve kalça çevresinin ölçümleri yapılmalıdır.
 • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
 • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.