Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabı

#907257-004

219.90 TL 179.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabı

Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabı modeli koşu ve antrenman için özel olarak dizayn edildi. Özellikle genç sporcuların kullanımı için tasarlanan spor ayakkabı, koşu ve antrenman performansında hızı artırmaya yönelik detaylar içeriyor. Düşük bileklikli silüete sahip olan tasarım “konforlu kullanım” beklentisini fazlasıyla karşılıyor. Ayakkabının yan bölümlerine kazandırılan dış destek, yoğun antrenman esnasında performans kaybı yaşanmasını önlüyor.

Performans Hızını Arttıran Yan Destekler

Üst bölümü ekstra esnek ve destekleyici bir yapıya sahip olan spor ayakkabı Nike markasının incelikli dizayn stilini her yönüyle yansıtıyor. Ayakkabı modelinin dış taban bölümü dayanıklı kauçuk malzemeden üretiliyor. Bu yönüyle koşu ayakkabısı olarak da ideal bir kullanım imkanı sunuyor. Tüm hava koşullarında maksimum performans göstermek isteyen sporcular için, tasarımda kullanılan destekleyici yan ve üst bölümün esnekliği daha fazla önem kazanıyor.

Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabının üst bölümünde deri kombinasyonu kullanılması, antrenman ayakkabısı modelinin dayanıklılığını arttırıyor. Deri, sentetik deri ve % 100 polyester materyallerin profesyonelce kombinlenmesi, tasarımın şıklık beklentisini fazlasıyla karşılamasını sağlıyor. Dış taban bölümünde yer alan yıldız formu verilmiş çıkıntılar, takım yıldızlarından ilham alınarak ayakkabı modeline ilave ediliyor. Bu yönüyle genç sporcuların kendilerini her antrenmanda bir yıldız gibi hissetmelerine yardımcı olarak motivasyonu güçlendiriyor.

Uzun Süreli Tutuş Sunan Dış Taban Destekleri

Orta taban bölümü tam boy köpük olduğundan antrenman ayakkabısı modelinin çok daha hafif bir form kazanmasını sağlıyor. Aynı zamanda orta taban bölümünde zamanla meydana gelebilecek deformenin de önüne geçiliyor. Çok daha uzun süre yumuşak dokusunu korumasını sağlayan bu özel tasarım ideal yastıklama konforunun % 100 yaşanmasını sağlıyor. Kauçuk dış taban yıldız desenleri ile taçlanıyor ve şıklığının yanı sıra uzun süreli tutuş imkanı sunacak şekilde, ayakları destekliyor. Dış taban dizaynında esneklik ve yumuşak geçişler göze çarpıyor.

Uzun Süreli Antrenmanlarda Ayaklara Nefes Aldıran File YapıNike Star Runner (GS) Spor Ayakkabının

Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabının file yapısı ayakların en yoğun antrenmanlarda dahi hava ile temasını kesmiyor ve nefes alabilen dokusu sayesinde terlemeye sebebiyet vermiyor. Özellikle uzun süreli antrenmanlarda terlemeye bağlı performans kaybı riskini ortadan kaldırmak isteyen genç sporcular, tasarımın nefes aldıran file dokusundan faydalanabiliyor. Ayrıca file doku ideal düzeydeki esnek yapısıyla ayakları tam olarak kavrıyor ve adeta ayakkabı yokmuşçasına rahat hareket etme imkanı sunuyor.

Yan ve orta taban yastıklamaları çok daha dengeli adım atma imkanı sunarken, ayak hareketlerinde enerji kaybını minimuma indirgiyor. Çok rahat yön değiştirme imkanı sunan özel dizaynı, Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabı modelinin koşu ve antrenmanlarda “dengeli güç kullanımı” avantajını sporculara sunuyor.

Daha Fazlasını Bilmek İsteyenler İçin Detaylar

Nike Star Runner (GS) Spor Ayakkabı ile performans destekleyici tasarım konforunu tüm sporcular yaşayabiliyor. Daha fazla detay bilmek isteyenler için Nike Star Runner koşu ayakkabısı modeli, yüz güldüren diğer detayları ile de ön plana çıkıyor.

  • Yıldız desenli kauçuk dokulu taban ile maksimum tutuş
  • Sentetik yüzeyi ile yıpranmaya karşı yüksek mukavemet gücü
  • Tam boy köpük orta taban ile ideal yastıklama yumuşaklığı ve gelişmiş bir rahatlık
  • Denge korumaya yardımcı topuk desteği
  • Vücut ağırlığını eşit yayan özel taban sistemi
  • Düşük bileklikli formuyla üstün performans imkanı
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.