Columbia Dorado ™ CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı

#BM4615-033

899.90 TL 539.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

NUMARA: 42
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

ALTERNATİF
2 RENK

Columbia Dorado ™ CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı

Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı, çok yumuşak ve çabuk kuruyan Dorado PFG, denizde, teknede vakit geçirmeyi seven erkekler için özel olarak geliştirildi. Zorlu koşullarda, özellikle de ıslak zeminlerde özel taban yapısı ile zemine maksimum tutunma sağlayan ayakkabı, ıslandıktan sonra da çabuk ve leke bırakmadan kurur. Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı modeli ile suyun içine girmek çıkmak bir dert olmaktan çıkar. Leke bırakmaksızın çabuk kuruyan, her koşulda iyi zemin tutuşu sağlayan gelişmiş taban yapılı Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı modeli ile sınırlarınızı genişletin.

Devamlılık ve Konfor Sunan Techlite Orta Taban Teknolojisi

Özel olarak geliştirilmiş Techlite orta taban, darbe emici desteği ile hareketin devamlılığını sağlar. Aynı zamanda ayağı korumaya alan Techlite orta taban ile rahat bir şekilde uzun mesafeler gidebilirsiniz. Tech-Lite teknolojisi trail, running, multisport ve hiking ayakkabıları için kullanıldı. Techlite köpükleri eskisinden daha da hafifletilerek yüksek performans için yeniden ele alındı. Bu özel taban yapısının sağladığı hafiflik, birçok aktivitede daha konforlu, fit, destekli ve korumalı performans sağlar.

Her Koşulda Tutunma Sağlayan Omni-Grip® Dış Taban

Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı modelinde bulunan Omni-Grip® dış tabanları arazi tipine bakmadan kullanıcılara ihtiyaç duydukları zemine tutunma özelliğini sunar. Ayakkabınız, siz dağda bir orman patikasında giderken ve tırmanmaya başladığınızda çok yönlü taban alanlarıyla ileri tutunmayı sağlayarak yavaşlamanızı önler. Omni-Grip® dış taban özelliğine sahip kışa uygun ayakkabılarda ise; kışın soğukta ve zorlu koşullarda, yoğun kar ve buz alanlarında, sahip olduğu kompakt taban alanı ile iyi bir zemin tutuşu sağlar. Konfor sunan dayanıklı dış taban sayesinde ayakkabınızı farklı koşullarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Genel yürüyüş halindeyken Omni Grip dış taban, gevşek durumdaki çamur ve ıslak topraklara tutunur ve daha sağlam adım atmanızı sağlar. Ayakkabının tabanında yer alan küçük kesikler ile tabanın kaymamasına ve suyun yapışmadan tahliye edilmesi sağlanırken, tabanda bulunan geniş düz yüzeyler, kuru zemin koşullarındaki tutuşun azalmasını da önler.

Sular Size Engel Değil

Bir su kenarında yürüyüş yaparken, denize girip çıkarken, yağmur yağarken ya da limanda teknenizle ilgilenirken dış koşullar artık sizin performansınızı çok fazla etkilemeyecek. Islanmayı bir sorun olmaktan çıkartan Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı modeli, sudan dolayı hareket etmeyi bir kenara bırakmak istemeyen erkekler için özel olarak tasarlandı. Çabuk kuruyan dış yapısı, ıslak, kuru ve karlı zeminde hareket edebilme kabiliyeti, nefes alabilen yapısı ve hareket konforu sunan yastıklamalı orta taban yapısı ile birçok özelliği bir araya getirir. Yaptığınız işi, yürüyüşünüzü, hareketinizi artık yarım bırakmak zorunda değilsiniz.

Columbia Dorado ™ CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı Teknik Özellikleri

  • Islak zemine sahip ortamlarda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.
  • Yumuşak bir yapıya sahiptir ve çabuk kurur.
  • Techlite™ orta tabanı ile üstün yastıklama ve yüksek enerji geri dönüşü sağlar.
  • Düşük durometre değerli EVA tabanı ile üstün konfor ve şok emiciliği sunar.
  • Omni Shield Blood'N Guts teknolojisinin ileri su ve leke korumasıyla tekneden sahillere temiz geçiş

Columbia Dorado™ CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı ile ıslak mekanlarda ve ıslak zeminlerde işinizi ve eyleminizi rahatça sürdürebilirsiniz. Hafifliği ve yastıklaması ile konfor sunan ayakkabı modeli aynı zamanda zemin tutuş kabiliyeti ile güvenli bir kullanım sunar. Leke tutmayan ve çabuk kuruyan özel Columbia Dorado CVO PFG Erkek Spor Ayakkabı modelini online spor mağazası olan Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçeneklerinden size en uygun olanını seçerek ürünü kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilir, sporun bedeninize, zihninize ve ruhunuza iyi gelen etkisinin neşesini deneyimleyebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.