Columbia Drainmaker™ IV SS19 Kadın Spor Ayakkabı

#BL4617-053

949.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA: 36.5
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı

Yenilikçi teknolojilere sahip olan Amerikan perakende devlerinden Columbia, geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan, her biri birbirinden yetenekli ürünleri ile doğanın olumsuz koşullarına (soğuk, ısı, rüzgar, nem, ultraviyole, böcekler) karşı eşsiz bir koruma sunmaktadır. Kendini sürekli yenileyerek birden çok teknolojiyi tek bir üründe başarıyla birleştirerek maksimum memnuniyeti garanti altına almaktadır. Columbia, kayak, kış sporları, multisport, yürüyüş gibi işlevselliğin ön planda olduğu ürünlerinde çok amaçlı ve çok yönlü kullanıma olduğu kadar görselliğe de büyük önem vermektedir. 1938 yılında kurulmuş olan marka, güvenilir marka olma başarısını ve inovasyona önem veren çizgisini korumakla kalmamış, pazarındaki liderler arasında yerini sağlamlaştırmıştır.

Özel Dokularla Bezenmiş Tarz

Columbia'dan dikkat çekici yeni model ayakkabılarından olan Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı, ekolojik deri ve kumaş malzemelerle üretilmiştir. Üst bölümü ekolojik deridir. Tekstilden yapılmış olan ayakkabı astarı önemli ölçüde rahatlık sağlar. Sert tabana sahip olup yüksek kaliteli malzeme ve işçilik içerir. Bu modelin en önemli avantajı ise ürüne üstün tekstil ve taban teknolojilerinin kazandırılmış olmasıdır. Omni-Grip® ve Techlite® teknolojisi ile fark yaratan Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı, özellikle zorlu arazi ve ıslak alan şartları için kusursuz bir seçimdir. Ayak tabanındaki Techlite® yastıklama teknolojisi kullanımda maksimum konfor, Omni-Grip tabanı ise üstün tutuş sağlar.

Yeni nesil ürün, Columbia’nın klasik tekne, deniz ve kara modellerinin en önde gelenlerinden olan hibrit bir modeldir. Zeminin kuru ya da ıslak olması farketmez; serinlik ve rahatlığı en iyi şekilde hissetmeniz için özel teknolojileri bünyesinde barındırır. Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabının sahip olduğu nefes alabilen file yüzey hızla kururken orta taban, suyu atmak ve hava akışı sağlamak için sahip olduğu oluklardan yararlanır.

Üstün Techlite® Teknolojisi ile Konfor & Üst Düzey Koruma

Columbia’nın patentli teknolojilerinden olan Techlite®, koleksiyonlardaki trail, koşu, multisport ve tırmanış ayakkabılarına üstünlük kazandırmıştır. Techlite®’ın dahil olduğu ayakkabılar, darbe emici desteğe sahip olup, aktivitede devamlılığı ve ayakların kusursuzca korunmasını sağlar. Böylelikle zor arazi şartlarında bile uzun mesafeler boyunca konforunuzdan ödün vermeksizin ilerleyebilirsiniz. Aktivitelerde oldukça önemli bir unsur olan hafiflik, saran, konforlu ve destekleyen yapısı ile Techlite® köpükleri sayesinde sizlere sunulur.

Omni-Grip® Teknolojisi ile Kuruluk & Üst Düzey Zemin Tutuşu

Omni-Grip® dış tabanları her tür arazi koşuluna uyum sağlayarak kullanıcılarına ihtiyaç duydukları sağlam zemin tutuşunu sağlar. Bu üstün teknolojinin kalitesi ve sürdürülebilirliği uzun süreler sert koşullarda test edilmiş ve kullanıcılarından tam puan almıştır. Omni-Grip®’in 4 farklı performans sınıfı bulunur: patika, kış, yürüyüş ve su sınıflarında üstün işlevsellik sağlar.

Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı, sahip olduğu çok yönlü taban alanıyla maksimum tutunma ve tırmanmayı sağlarken ileri tutunma kısmı hızı arttırır. İleri tutunma bölümü toprağa rahatça tutunmayı, çevresel sağlamlık kısmı ise ek ağırlıkla yapılan açık alan yürüyüşlerinde adım atma sağlamlığı sunar. Suyun ayakkabı tabanından atılmasına yardımcı olan küçük kesikli bölümleri olan kalıplı ayakkabı, ıslak yüzeylerde üst düzeyde zemine tutuş performansı gösterir, sırttaki kuru yüzey alanı ise sağlam zeminlere tutunmayı kolaylaştırır.

Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı'nın Özellikleri:

  • Darbe emici Techlite® teknolojisi.
  • Omni-Grip® çok yönlü dış taban özelliği.
  • Nefes alabilen ve hızlı kuruyan file saya.
  • Hızı arttıran ileri tutunma özelliği ile güvenli adımlar atabilirsiniz.
  • Suyun ayakkabı tabanından atılmasına yardımcı olan kalıplı “siped”

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile outdoorseverlerin beğenisini kazanan Columbia, bu özel kadın ayakkabısı ile yine tüm beğenileri topluyor. Siz de çok özel olan Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı modeline Columbia güvencesi ve kalitesi ile hemen sahip olabilirsiniz. Online spor mağazası Barcin.com 'da sipariş vermek çok kolay ve hızlı. Columbia Drainmaker™ IV Kadın Spor Ayakkabı'yı Barcin.com'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçenekleriyle hemen sepetinize ekleyebilir siparişinizi verebilirsiniz.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.