Columbia Utilizer™ Polo Omni - Wick® Erkek Tişört

#AJ0126-613

379.90 TL 229.90 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört

Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört yazı seven fakat terlemekten korkanlar için üstün teknolojiyle üretiliyor. Özellikle yaz mevsiminde insan vücudu dengeyi sağlamak için doğal bir klima gibi terleme işlemini gerçekleştiriyor. Terleme işleminin gerçekleşmemesi ise vücut ısısının yükselmesine neden oluyor. Böylelikle vücut, dengesini sağlamak için bir mekanizma gibi hareket ediyor. Terlemenin tüm bu olumlu etkileri düşünüldüğünde onu tamamen yok etmeye çalışmak yerine, kötü görüntü ve kokusuna karşı önlem almak yarar sağlıyor. Kaliteli ve şık bir tercih yapmak isterseniz Columbia tişört buna zevkle yardımcı oluyor.

Nem Transferi Teknolojisi ile Terlemekten Korkma

Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört, omni-wick teknolojisi sayesinde üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz ürünlerden biri olmayı başarıyor. Bu özel teknoloji nemi hızlı bir şekilde buharlaşması için vücudunuzdan uzaklaştırıyor. Böylelikle hareketlerinizi kısıtlamak zorunda kalmıyor, daha çok koşup daha hızlı hareket edebiliyorsunuz.

Omni-Wick® nem yönetim teknolojisi sayesinde, fiziksel aktivitelerinizden vazgeçmeden eğlenmenize imkan sağlıyor. Sürtünmeyi önlüyor ve performans açısından zirvede olmanıza engel olacak bir neden bırakmamaya çalışıyor. Hareket sırasında oluşan nem kumaşın yüzeyine yayılıyor ve böylelikle hızlı bir şekilde buharlaşıyor. Columbia tişört vücudunuzda konforu, kaliteyi ve şıklığı sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor. Gün boyu kuru kalarak rahat hissetmenizi sağlayacak olan Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört her mevsim kuru, rahat ve özgür hissettiriyor.

Daha Özgür Hareket Edin

Columbia, terleyeceğinizi düşünmeden daha hızlı hareket ederken size yardımcı olma konusunda lider olmayı başarıyor. Yüksek performans gerektiren hiçbir aktivite tişörtünüzün performansını etkilemiyor. Nem transferi teknolojisi, acil zamanlarda koşmanızı engelleyecek tüm olumsuz durumları unutturuyor. Daha çok hareket etmenizi, daha çok yer gezmenizi, hareket etmekten korkmamanızı sağlıyor.

Terlemekten endişe etmenize sebep olacak tüm olumsuz durumları unutturuyor. Üstün kalitedeki kumaş içeriği ve nem yönetim teknolojisi bir araya geliyor ve üzerinize yapışan nemli görüntünün önüne geçiyor. Islak görüntünün yarattığı psikolojik etkiler de göz önüne alındığı zaman, sizi çok iyi anlayan Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört yardımınıza koşuyor. Özgür adımlar atabilir, her zaman bir öncekinden daha fazla koşarak ne kadar cesur olduğunuzu gösterebilirsiniz. Çünkü Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört sizi, vücudunuzu saran ıslak görüntüden kurtarıyor.

Columbia Çizgisiyle Kendini Tanı

Columbia'nın ürünleri yoğun olarak; dış giyim alanında pek çok çeşitlilik sunuyor. Tasarlanan ürünlerin sadece işlevsel olmasıyla yetinilmiyor, aynı zamanda modaya uygun bir şekilde tasarımlarına yön veriliyor. Bu yönüyle de Columbia ilk sıralarda tercih edilmeyi başarıyor.

Columbia Farkı ile Tanışın

Columbia Sportswear Company markası 1938 yılında kuruluyor. Columbia Sportswear şirketinin başında Yönetim Kurulu Başkanı Gert Boyle ile Tim Boyle bulunuyor. Başlarda sadece şapka distribütörlüğü yapan bir şirketken, kendisini sınır tanımadan geliştiriyor ve dünya çapında tanınan ve tercih edilen şirketlerden biri olmayı başarıyor. Tüm bu zahmetli zamanlarda, en geniş dış giyim markalarından biri olana dek çeşitli ürünleri, kaliteden ödün vermeden yapmaya çalışıyor. Kayak giyiminde ise dünyada en çok tercih edilen markalardan biri haline geliyor.

Teknik Özellikleriyle Farklı Bir İmza

Omni-Wick®, nihai nem yönetim teknolojisidir ve kullanıcıların kuru kalmasını sağlar, sürtünmeyi önler ve gün boyunca konforlu olmayı sağlar. Bu nem transferi teknolojisi, nemi hızlı buharlaşması için vücudunuzdan uzaklaştırarak, fi ziksel aktivite sırasında sizin rahat etmenizi sağlar. Nem, kumaşın yüzeyine yayılarak hızlıca buharlaşır. Daha ileri ve hızlı gidin ve ıslanmadan terleyin. Kısa kollu olması ve polo yaka tipi tasarımı ile spor şık bir görüntü sağlıyor.

Yenilikçi tarzı ve çarpıcı detayları ile Outdoorseverlerin beğenisini kazanan Columbia, erkeklere özel olarak ürettiği Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört ile yine tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Polo yaka tasarıma sahip olan Columbia Utilizer™ Polo Omni-Wick® Erkek Tişört özgün, kaliteli ve outdoor tarzınızı yansıtmanız için tek yapmanız gereken online spor mağazası olan Barcin.com 'un kapıda ödeme, kredi kartına taksit, iade ve değişim seçeneklerinden size en uygun olanını şeçerek siparişini vermek ve güvenli alışverişin keyfini çıkarmak.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.