Nike Air Zoom Structure 21 Kadın Spor Ayakkabı

#904701-001

529.90 TL

Kredi kartına vade farksız 6 taksitle satın almak için hemen sepete ekle.

NUMARA:
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Air Zoom Structure 21 KadınSpor Ayakkabı

Profesyonel koşucuların ve koşu sporu tutkunlarının gözdesi olan Nike Air Zoom Structure, bu modeliyle de iddiasını sürdüren bir spor ayakkabısıdır. Göze hitap eden tasarımının yanı sıra üstün Nike teknolojileriyle de ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verecek biçimde donatılmıştır. İşte bu nedenle dayanıklı, performans sağlayıcı ve destekleyici özellikleriyle yeni sahipleriyle buluşmak için raflardaki yerini almıştır.

Hafifliğin Getirdiği Konfor

Yeni modeliyle son derece hafif ve güçlü bir yapıya sahip olan Nike Air Zoom Structure 21 Kadın Spor Ayakkabı, sağladığı denge ve destekleme fonksiyonlarıyla koşucuların favorisi olan spor ayakkabı modelidir. Tek parça FLYMESH kumaş üst kısım, suyu tutmaması için DWR (dayanıklı, su tutmaz) bitirişe sahiptir. Ayrıca yumuşak ve hafif yapısıyla FLYMESH ayakların serin kalmasını da sağlar. Ayak tarağı bölgesinde bulunan ve hızlı tepkiyle darbelere cevap veren Nike Zoom Air yastıklama da ayakkabının taban kısmında esneklik hissi verir. Böylelikle rahat bir koşu deneyimi yaşatarak, performans artışı sağlar.

Tasarımın Nefes Alan Hali

Nike Air Zoom Structure 21 spor ayakkabı, nefes alabilen kaplamadan üretilen iç kısım astarı nemi engellemeye yardımcı olurken hava akışı sağlayarak ayakların terlemesini önler. Tek parça halinde kullanılan Flymesh kumaş, ayağın üst kısmının daha fazla hava almasını sağlayan özelliktedir. Bu modeldeki Flymesh, daha hafif malzemelerden oluşmasına rağmen, gücü ve esnekliğinden asla ödün vermemektedir. Tamamen ihtiyaçlara yönelik tasarlanan ve dizayn edilen yeni Nike Air Zoom Structure, koşu esnasında en iyi performansın sağlanabilmesi için ortaya çıkartılmıştır. Bu nedenle en üst düzeyde özelliklerle donatılarak beğeniye sunulmuştur.

Destekleyici Ve Ayağı Saran Yapı

Flywire, minimalist yapısıyla ayakkabı üst kısmına uygulanan bir teknolojidir. Bu sayede koşu ayakkabısı ağırlığı azaltılarak, en ideal hafif yapı sağlanır. İncecik kumaş yapısı ayağın üst kısmını kaplar ve Nike Flywire teller, dış tabana bağlanarak ayağın sabitlenmesini gerçekleştirir. Flywire'ı iç ayak kemeri bandı ile birleştiren Dynamic Fit teknolojisi, sana uyum sağlayan destek sunar. Nike Air Zoom Structure 21, geniş ve düz dış tabanının yanı sıra iki türlü yastıklama desteği sunar. Ayağın kemer kısmını destekleyen sert köpük ve dış kısmını yastıklayan yumuşak köpüktür. Bu çeşitlilik, her adımda çarpma etkilerine karşı en doğru oranda koruma ve destek sunar. Ayak tarağındaki ZOOM AIR yastıklama adımlarına hızlı tepki kabiliyeti ve esneklik kazandırır. Sahip olduğu tüm özelliklerle Nike Air Zoom spor ayakkabısı, güçlü destek ve güvenliği sağlayan yapıdadır.

Mükemmelliği Sağlayan Özellikler

- Sert topuk yapısı sayesinde ideal desteği sağlar.

- Ayakkabının alt kısmında bulunan şerit, topuktan buruna doğru yumuşak geçiş sunar.

- Dış tabanda kullanılan bal peteği deseni, yer tutuşunu sağlamlaştırır.

- Ayak tarağında yer alan Nike Zoom Air yastıklama teknolojisi, adımlarla hızlı tepki kabiliyetiyle birlikte esneklik kazandırır.

- Tek parça ve ince Flywire kumaş, gerekli hafifliği sağlar.

- Ayağı saran yapısıyla güven hissini yaşatır.

- Nefes alan yapısıyla, ayakların nemden arınmasını destekler.

- Dynamic Fit teknolojisiyle, ayak ve adımlarla uyumlu halde hareket eder.

- Flywire teller sayesinde, dayanıklılığı arttırır.

- Flymesh kumaş, DWR bitirişe sahiptir.

US
UK
EU
CM*
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Ayağınızı düz bir kağıt parçası üzerine koyun.
  • Topuğu ve en uzun parmak ucunu kalemle işaretleyin. Bu iki işaret arasını ölçün. Bu değer ölçü tablosunda CM olarak verilmiştir.
  • Aynı işlemi diğer ayağınız için tekrarlayın.
Ayak numaranızı en doğru şekilde belirlemek için öğleden sonrayı beklemelisiniz. Ayaklarınız gün içinde şişebileceğinden, öğleden sonra yapılan ölçümler en doğru sonucu verecektir.

İki ayak ölçüsü arasında fark olması normaldir. Bu durumda numaranızı daha uzun olan ayağa göre belirlemelisiniz.

Türkiye'de geçerli ölçü birimi EU ile belirtilmektedir
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.