{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "ProductListing" }
{ "type": "gtmStart" }

Güvenli Alışveriş

2.000 TL üzeri Ücretsiz kargo!

  1. Varsayılan
  2. Artan Fiyat
  3. Azalan Fiyat
  4. Yeni Gelenler
Filtrele

Seçili Filtreler (1)

Temizle
Temizle
Daha fazla göster
Daha fazla göster
Daha fazla göster
220 Ürünü Listele
Kategorinin Öne Çıkanları
220 üründen ürün görüntüledin.

Giyim söz konusu olduğunda kadınlar, pek çok farklı noktaya dikkat eder. Özellikle bu noktalar arasında renk, desen, kumaş tipi gibi bağlantılar kurar ve uyumlu giyinmeye özen gösterirler. Spor giyim konusunda da rahatlığın yanında uyumlu giyinmeyi arzulayan kadınlar, seçtikleri aksesuarlarla bu uyumu taçlandırır. Giysilere hareket katan bu kadın aksesuarlar, adeta bir tamamlayıcı unsur olarak görülür. Bu nedenle spor giyimde de kadınların seçtiği ve üzerindeki giysileri tamamladığı çeşitli aksesuarlar yer alır. Bu aksesuarlar, kullanım alanı ve nedenine göre birbirlerinden ayrılır. Bazı aksesuarlar tamamen zorunlu bir kullanım gerektirse de kimi aksesuarlar isteğe bağlı olarak tercih edilir. Kadın aksesuar seçeneklerinde pek çok farklı markanın ürün grupları bulunur. Her marka kendine has çizgilerle oluşturduğu kadın aksesuar modellerinde, kadınların beklentilerine seslenecek ürünler ortaya koyar.


Kadın Aksesuar Modelleri Nelerdir?


Kadın aksesuarları denildiğinde akla pek çok ürün gelebilir. Bunlar arasında en popüler ve günlük hayatta da en çok kullanılan ürün çantadır. Çanta kadınlar için aksesuarın ötesinde bir öneme sahiptir. Spor giyimde tercih edilen Kadın çanta modellerinde kullanışlılık kriteri ön plandadır. Kadınlar genellikle çok gözlü ve büyük çantaları tercih ederek, extra aksesuarlarını da çantanın içerisinde taşımayı amaçlar. Kadınların spor çanta tercihlerinde tasarım da önemlidir. Özellikle eşofman modelleri ile uyumlu renk ve tasarımda ürünler, kadınların çanta tercihlerini etkiler. Bu nedenle bu tarz çanta modelleri de kadın aksesuarları arasında yerini alır. Çanta kadar önem verilen bir diğer kadın aksesuar ise cüzdandır. Kadın cüzdan modellerinde çantaların aksine küçük boyutlu ve kolay taşınabilir ürünler daha sık tercih edilir.

Kadın aksesuar modelleri arasında mevsimsel olarak değişen formuyla kadın bere ve şapka modelleri yer alır. Pek çok spor markası farklı tarz ve tasarımlarında berelerle, kadınların ilgisine çekebilecek ürünler ortaya koyar. Bere modellerinde seçenekler oldukça geniş tutulur. Ancak spor giyimde genellikle unisex olarak tercih edilebilen, ortak renklerde ve düz modellerde ürünler ilgi toplar. Yine de farklı beklentilere seslenebilme adına, rengarenk bere modelleri de ürün grupları içerisinde yer alır. Bu renkli modeller farklı tasarımlarla ve ponpon, tüy gibi detaylarla sunulabilir. Kadın şapka modelleri de tıpkı bereler gibi unisex ürünlerin daha sık tercih edildiği ürün gruplarıdır. Herkesin aşina olduğu kap tarzı spor şapkalar bu ürünler arasında en popüler modellerdir. Ayrıca tenis gibi sporlara özel olarak kullanılan şapka modelleri de ürün seçenekleri arasında yer alır. Tüm şapka aksesuarlarında farklı tasarımlı modeller ve renk seçenekleri bulunur.

Kadınların aksesuar çeşitleri arasında aslında bir nevi bir gereklilik ürünü olan çoraplar da yer alır. Kadın çorap modelleri, tüm kadın aksesuar grupları arasında en renkli olanlardır. Bu modellerde neredeyse renk seçeneği sınırsızdır. Bu alanda farklı markaların hem tasarım açısından hem de renk seçenekleri anlamında birbirinden farklı modelleri bulunur. Çoraplar, sporcu çorabı olarak da ifade edilen patik çorap ya da klasik uzun çorap formunda olabilir. Ayrıca farklı sporlara özel futbol ve basketbol çorapları da ürünler arasında yer alır. Bu sayede özel spor branşları ile ilgilenen kadınlar, aradıkları çorabı rahatlıkla bulabilir.

Tüm bunların dışında kadınların spor giyimde tercih ettiği aksesuarlar arasında eldiven, saç bandı, bileklik, kolluk, atkı, havlu gibi farklı ürünler de yer alır. Kadın eldiven modellerinde yine yapılan spora göre farklı ürünlerin seçilebildiği tasarımlar bulunur. Tüm kadın aksesuar tercihlerinde renk, model, tasarım gibi özellikler markadan markaya farklılık gösterir. Bu sayede herkesin kendine uygun modelde ürün bulması mümkün olur.


Kadın Aksesuarı Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?


Kadın aksesuar seçimleri, birkaç önemli noktaya dikkat edildiği takdirde kusursuz olarak yapılabilir. Doğru aksesuar seçimi için bazı önemli özelliklere dikkat edilmelidir. En başta, seçilecek aksesuarın nerede ve ne amaçla kullanılacağı önemlidir. Örneğin; bazı ürünler kullanıldığı spor dalına özeldir. Bu ürünleri tercih edenler, genellikle bu spor dallarında kullanmak amacı ile satın alırlar. Buna karşın, bazı kadın aksesuarlar günlük hayatta herkesin kullanabileceği şekilde dizayn edilen ürünlerdir. Bu nedenle öncelikle dikkat edilmesi gereken konu ürünün kullanım alanıdır.

Kadınların aksesuar seçiminde dikkat ettiği bir diğer kriter kadın aksesuar fiyatları olarak görülür. Kadınlar özellikle ürün tercihlerinde fiyat kriterine de dikkat ederler. Bu nedenle alınacak ürün konusunda fiyat-performans dengesi önemlidir. Ürün seçiminde bütçeye uygunluk oldukça önemlidir. Beğendiğiniz ürünler arasında seçiminizi yaparken, ayırdığınız bütçeyi de hesaba katmanız gerekir.

Aksesuar seçiminde dikkat edilen diğer bir husus uyum konusudur. Özellikle kadınlar, aksesuar tercihlerini uyumluluk kriteri ile birleştirir. Giyilen eşofman veya ayakkabı ile kombinlenecek çanta, şapka, çorap gibi aksesuarların birbiriyle uyumlu olmasına dikkat edilir. Bunun için özellikle renk ve kumaş yapısı gibi detaylara bakılarak aksesuar alışverişi yapılır.

Kadınların spor aksesuar tercihlerinde rahatlık da oldukça önemli bir detaydır. İçlerinde kendilerini rahat hissetmedikleri bir aksesuar, çoğu zaman spor sırasında veya günlük hayatta sorun yaratabilir. Bu nedenle bedeninizle tam uyumlu ve içinde kendinizi rahat hissedebildiğiniz kumaşlardan ürünler tercih edebilirsiniz. Buna paralel olarak kadınların spor aksesuar tercihlerinde marka seçimi de etkilidir. Alışkın olduğunuz markaların kalıpları içerisinde kendinizi çok daha rahat hissedebilirsiniz. Böylelikle aksesuar seçimlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Farklı markaların birbirinden farklı tarzda aksesuar grupları bulunur. Bunlar arasından size en uygun model ve rengi seçebilmeniz mümkündür. Doğru model, renk ve beden seçimi sayesinde başarılı bir alışveriş deneyimi de elde edebilirsiniz.

Birbirinden güzel kadın aksesuar modelleri için barcin.com'u ziyaret edebilirsiniz. Barçın'da sizler için özel olarak seçilen pek çok kadın aksesuarına farklı fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her markanın yer aldığı, birbirinden güzel aksesuarlara göz atmak için hemen sayfayı inceleyebilirsiniz. Evinizin rahatlığında, güvenli alışveriş için barcin.com'dan 7/24 yararlanabilirsiniz.

Tümünü göster

Giriş Kayıt ol
Kayıt Ol

Kayıt olmak için boşlukları doldurunuz.

Oturum açarak hesabımı Aydınlatma Metni kabul ediyorum. Oturum açarak hesabımı Kullanıcı Sözleşmesi kabul ediyorum.
Kayıt Ol
Sipariş Takip
Sipariş takibi için aşağıdaki bilgileri giriniz.
Sipariş Detayı