Nike Sculpt Lux CO Kadın Tayt

#890659-010

369.90 TL 279.90 TL

Ücretsiz kargo ve ücretsiz iade/değişim avantajıyla satın almak için hemen sepete ekle.

BEDEN: M
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Nike Sculpt Lux Kadın Tayt

Nike Sculpt Lux kadın tight, spor esnasında size hareket desteği sağlar ve ter tutmayan yapısı sayesinde egzersiz boyunca kuru kalmanıza destek olur.

5 Maddede Nike Sculpt Lux Kadın Tayt

1- Ter Tutmayan Basınçlı Kumaş: Spor yaptığınız ekipmanın ter tutmaması demek, spor esnasında size ekstra konfor sağlamak anlamına gelir. Bu özellikte bir kumaş sayesinde ekstra konfor yaşamanın yanı sıra egzersiz esnasında motivasyonunuz kaybolmadan ve aksaklık yaşamadan aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

2- Dri-Fit Teknolojisi: Fazla nemi anında vücuttan atar ve vücudunuzun hava almasını sağlayarak ferah hissetmenize yardımcı olur.

3- Destekleyici File Bel Bandı: Bel ve omurga uzantısı desteği sağlar, fileli yapısı sayesinde nefes alabilen özellikte ve rahat yapıdadır.

4- Basınçlı Kumaş ve Sıkı Kesim: En başta kendinize özgüven duyma imkanı sunar, hareket ederken vücut formunu yakalar ve size ekstra destek sağlayarak hareket kabiliyetinizi arttırır.

5- Polyester Kumaş: Makinede yıkanabilme özelliğiyle beraber bakterilere karşı dayanıklı bir üründür. Aynı zamanda uzun ömürlü ve ışığa karşı dayanıklı bir kullanım sunar.

Bütün bu özellikleri Nike Sculpt Lux Kadın Tayt ürününü rahatlıkla ve güvenle kullanmanızı sağlar.

İyi Bir Ürün Uzun Süre Kullanımı Beraberinde Getirir

Spor yapmayı seven ya da günlük yaşamında rahat hareket etmeyi seven birisi için kullanılan ürünün uzun ömürlü olması ve kullanıldığı süre zarfında memnuniyet yaratması her kullanıcı için olmazsa olmaz iki özelliktir. Nike Sculpt Lux kadın tayt, bu iki özelliğe sahip olmanın yanı sıra yüksek ve destekli bel özelliği sayesinde, egzersiz esnasında vücudunuzun en fazla zorlanan bölümlerin başında gelen bel ve omurga uzantı bölgesini destekleyerek ve sıcak tutarak olası sakatlıkları minimum seviyeye indirmeye yardımcı olur.

Dri-Fit teknolojisi, terin vücuttan atılmasına ve buharlaşmasına yardımcı olan bir teknoloji. Nike Sculpt Lux kadın tayt Dri-Fit teknolojiye sahip bir üründür ve bu sayede egzersiz esnasında terleme sonucu oluşabilecek rahatsızlık hissiyatını yaşamazsınız. Dri-Fit teknolojisinin bir yardımı da terin vücuttan atılamayıp, egzersiz sonuna kadar vücutta kalıp soğumasıyla beraber oluşabilecek kaşıntı, döküntü gibi fiziksel problemlerin önlenmesinde son derece büyük bir rol almaktır.

Esnek Yapı, Esnek Vücut

Nike Sculpt Lux kadın tayt basınçlı yapısıyla beraber esnek formda bir ürün olmasının egzersiz öncesinde, egzersiz esnasında ve sonrasında size çok büyük katkıları olacaktır. Sıkı formuyla beraber size hem hareket özgürlüğü tanıyacak hem de sergilediğiniz zor hareketlere fazladan destek sağlayabilecek. Egzersiz öncesi yapacağınız gerdirme ve esnetme hareketleri esnasında, ürünün destekleyici özellikleri sayesinde iyi bir ısınma gerçekleştirmiş olacaksınız ve olası sakatlık problemlerinin önüne geçmiş olacaksınız.

Polyester son derece dayanıklı bir kumaştır ve bununla beraber, hafif yapısı sayesinde egzersiz esnasında üzerinizdeki fazladan yükü atmış olursunuz. Nike Sculpt Lux kadın tayt makinede yıkanma ve kısa sürede kuruma özelliğine sahiptir, dolayısıyla yoğun kullanımlarda size avantaj sağlar. Işığa karşı dayanıklı bir üründür ve renk solması gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Kırışıklık tutmaz ve bu sayede küçük bir alan kaplayacak kadar katlayıp sonrasında ütüleme gereksinimi duymadan kullanabilirsiniz. Bütün bunlardan daha önemlisi, bakterilere karşı dayanıklı bir üründür, yoğun terleme sonucu ya da dış etkenlerden kaynaklanabilecek ve sağlığınızı normal şartlarda tehlikeye atabilecek risklerle bu ürün sayesinde karşılaşmazsınız.

US
EU
Bel
Kalça
Bacak
* CM : Ayak Uzunluğu

Nasıl Ölçerim?
  1. Bel: Belinizin en ince kıvrımından ölçüm yapın. Mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  2. Kalça: Kalça çevresini ölçerken mezurayı kaydırmamaya ve yere yatay tutmaya özen gösterin.
  3. Bacak: Bacak arasından (iç bacak) topuğunuza kadar ölçüm yaparken mezurayı kaydırmamaya özen gösterin.
  • Alt tekstil ürünlerinde doğru bedeni bulmak için bel, kalça ve iç bacak uzunluğu ölçülmelidir.
  • Doğru ölçü almak için başka birinden yardım alabilirsiniz. Ölçü tablolarında gördüğünüz birimler santimetre (CM) cinsinden değerlerdir. 
  • Beden ölçüleriniz ölçü tablosuna göre ara değerlerdeyse bol ve rahat bir görünüm için büyük bedeni, dar ve sıkı bir görünüm için küçük bedeni tercih edebilirsiniz.
Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.