Speedo Allover Panel V3 Briefs Co Çocuk Mayo

#8-09531B496

171.50 TL

Ücretsiz iade ve değişim garantisiyle güvenilir alışveriş için hemen sepete ekle.

BEDEN: 26
ÜCRETSİZ KARGO

150 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo.

Speedo Allover Panel V3 Briefs Çocuk Mayo


Yazın gelmesiyle mayo, bikini alma sezonu açıldı. Hangi tarz mayoları tercih edeceğimiz konusunda ise birden çok seçeneğimiz var. Mayo seçiminde aslında düşündüğümüzden daha fazla konuya dikkat etmek gerek. Özellikle konu çocuklar ise, ince eleyip sık dokuyarak çok daha titiz seçimler yapmakta fayda var.

Speedo Allover Panel V3 Briefs Çocuk Mayo ile çocuklarınız yazın denizin ve havuzun keyfini doyasıya çıkaracak. Mayo hem denizde hem de havuzda kullanmak için oldukça ideal bir yapıdadır. Mayonun kumaşı %53 polyester, %47 PBT polyesterden oluşmaktadır. Klora karşı dirençli yapısı ile her yaz yenisini aldığınız, dayanıksız, kolay deforme olan çocuk mayolarına veda ederek çocuğunuzun uzun süre kullanacağı dayanıklı bir çocuk mayosuna siz de sahip olabilirsiniz. Mayo, muadillerine göre birçok artı özelliğe sahiptir.

Suya ve Klora Karşı Dayanıklı Yapı


Mayo ve bikini gibi ürünlerde en çok karşılaşılan sorun deniz suyuna, klorlu havuz suyuna dayanamayan kumaşın kendisini salması, renginin kaçması ve bollaşmasıdır. Speedo Allover Panel V3 Briefs çocuk mayo ile bu problemi yaşamazsınız. Çünkü mayo, yapısı itibariyle hem suyun vereceği zararlara karşı hem de klora karşı dayanıklıdır. Yapısında klora karşı direnç sağlayan Creora Highclo’ya sahiptir. Creo Highclo özelliği sayesinde çocuğunuza aldığınız mayoyu sadece bir yaz kullanıp kenara atmak zorunda kalmazsınız. Mayo size uzun süre kullanım fırsatı tanır.

Hızlı Kuruyan Kumaş ile İçiniz Rahat Olsun


Bir mayodan beklentilerimizi göz önüne aldığımızda en önemli maddelerden bir tanesi de mayonun hızlı kurumasıdır. Çocuklarımız denizden ya da havuzdan çıkıp etrafta oyun oynamak istediklerinde hızlı kurumayan bir mayo büyük sorunlara yol açıp, hastalıklara davetiye çıkarabilir. Speedo Allover Panel V3 Briefs çocuk mayo, kumaş yapısı sayesinde çok kısa bir sürede kurur ve çocuklarınız ıslak bir şekilde gezmekten kurtulur. Böylece çocuğunuz havuz ya da denizden çıkıp oyuna daldığında içiniz rahat eder.

Çok Yönlü Streç Kumaş


Bol mayolar özellikle yüzmeyi seven kişiler/çocuklar için pek tercih edilen bir model değildir. Bacakları sarmayan, bol kumaşlar hem yüzme stilini hem de yüzme hızını oldukça etkilemektedir. Bu yüzden Speedo Allover Panel V3 Briefs Çocuk Mayo çocuğunuzun vücudunu saracak şekilde üretilmiştir. Mayonun kumaşının çok yönlü streç özelliği ile mayo çocuğunuzun vücudunu tamamen sarar ve ona daha verimli, daha eğlenceli bir yüzme keyfi yaşatır. Mayonun streç bir kumaşa sahip olması çocuğunuzun kullanımında hiçbir rahatsızlığa yol açmaz, bedeni sıkıştırmaz. Mayo, yumuşak-to-touch özelliği sayesinde oldukça rahat ve esnek bir kullanım kolaylığı sağlar.

Ürün Özellikleri:

  • Creora Highclo klor direnci ile klora karşı direnç sağlar.
  • Çok yönlü streç yapısı ile vücudu tamamen sarar.
  • Yumuşak-to-touch özelliği ile rahat ve esnek bir deneyim yaşatır.
  • Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanım fırsatı verir.
  • Hızlı kuruması sayesinde çocuğunuza eğlenmek için daha uzun bir süre tanır.
  • İpli bel sayesinde mayo çocuğunuzun beline göre ayarlanır.

Siz de hemen bir Speedo Allover Panel V3 Briefs Çocuk Mayo satın alın, çocuğunuz yazın keyfini doyasıya çıkarırken sizin de içiniz rahat olsun.

Henüz yorum yapan olmamış!

Satın aldığınız üründen memnun kalmadıysanız ürününüzü kullanılmamış olarak, orijinal ambalajı ve faturasıyla bize 15 gün içinde iade edebilirsiniz.

Ürünü Yurtiçi Kargo göndermeniz halinde gönderi masrafı Barcin.com tarafından ödenecektir.